صفحه 83 از 84 نخستنخست ... 33646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 821 به 830 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    یک جفت مرغ عشق
    شماره عضویت
    17758
    با سلام ...
    من یک جفت مرغ عشق دارم ، که مدتی هست مرغ عشق نر ( در دوره ی تولکی هم هست ) یه حالتایی از خودش نشون میده ، همش میخوابه ، به خوبی هم نمیتونه پرواز کنه ، و با مشکل عدم تعادل مناسب روبروست و وقتی که میخوابه به یه جا تکیه میده ، خیلی نگرانشم لطفا کمکم کنید ... من نه به داروخانه ی دامپزشکی دسترسی دارم و نه دامپزشک ...

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohadesehrazavinia نمایش پست ها
    با سلام ...
    من یک جفت مرغ عشق دارم ، که مدتی هست مرغ عشق نر ( در دوره ی تولکی هم هست ) یه حالتایی از خودش نشون میده ، همش میخوابه ، به خوبی هم نمیتونه پرواز کنه ، و با مشکل عدم تعادل مناسب روبروست و وقتی که میخوابه به یه جا تکیه میده ، خیلی نگرانشم لطفا کمکم کنید ... من نه به داروخانه ی دامپزشکی دسترسی دارم و نه دامپزشک ...
    سلام
    چیزی که مشخصه اینه که مریض شده و باید درمان بشه درمان هم کار مانیست چون ممکنه یک دارو بگیم اشتباه بشه و پرندتون حالش بدتر بشه
    دوستان براتون شماره دکتر دامپزشک رو پیام خصوصی میکنن باهاشون تماس بگیرید شاید تلفنی کمکتون کرد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو-کاکاتیل-ملنگو
    شماره عضویت
    18848
    سلام من یک سری مشاوره میخواستم برای کاکادوم
    همینطور ی راهنمایی برای غذاییش آخه فقط تخمه میخوره بقیه چیزایی که براش میزارم از ظرفش میندازه بیرون
    و اینکه طوطی من وحشی هنوز رام نشده ی جوجه 1.5 ساله هستش لا توجه به چیزای که بلد بودم تونستم یکم ترسش رفع کنم که غذا بخوره ولی هنوز نمیدونم دقیق باید برای پرورشش چیکار کنم
    ممنون میشم اگه کمکم کنید یا شماره ای بهم بدین برای مشاوره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari.k نمایش پست ها
    سلام من یک سری مشاوره میخواستم برای کاکادوم
    همینطور ی راهنمایی برای غذاییش آخه فقط تخمه میخوره بقیه چیزایی که براش میزارم از ظرفش میندازه بیرون
    و اینکه طوطی من وحشی هنوز رام نشده ی جوجه 1.5 ساله هستش لا توجه به چیزای که بلد بودم تونستم یکم ترسش رفع کنم که غذا بخوره ولی هنوز نمیدونم دقیق باید برای پرورشش چیکار کنم
    ممنون میشم اگه کمکم کنید یا شماره ای بهم بدین برای مشاوره
    سلام
    بهتره سوالاتتون رو تو بخش کاکاتوی مربوط بپرسید
    از کدوم گونه کاکاتو ها هست ؟
    مطمعن هستید جوجست و بالغ نشده ؟
    چندوقته دارینش و چه کارهایی کردید برای رام شدنش؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو-کاکاتیل-ملنگو
    شماره عضویت
    18848
    نقل قول نوشته اصلی توسط abolfazl نمایش پست ها
    سلام
    بهتره سوالاتتون رو تو بخش کاکاتوی مربوط بپرسید
    از کدوم گونه کاکاتو ها هست ؟
    مطمعن هستید جوجست و بالغ نشده ؟
    چندوقته دارینش و چه کارهایی کردید برای رام شدنش؟
    کاکادو کاکل زرد بزرگه یک سال و جندماهشه وحشی هم هست

تازه چند روزه گرفتمش اول براش ی قفسی گرفتم که پشتش به دیوار باشه زیاد نترسه زودم غذاش عوض میکنم و ازش دور میشم .الان ازم نمیترسه زیاد ولی بازم سمتش میرم صدای فس فس در میاره . غذاشو میخورره ولی بیشترشو حروم میکنه زیادم جابه جا نمیشه همش ی جا وایستاده . چند بار انگشتم عسلی کردم سمت دهنش بردم بلکه بتونم زودتر دستیش کنم ازم نترسه ولی خب سرشو میکشه کنار منم زیاد پافشاری نکردم .چند بار که شکمش و کنار گردنشو ناز کردم با اینکه میترسید ولی کنار نکشید .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط pari.k نمایش پست ها
    کاکادو کاکل زرد بزرگه یک سال و جندماهشه وحشی هم هست

تازه چند روزه گرفتمش اول براش ی قفسی گرفتم که پشتش به دیوار باشه زیاد نترسه زودم غذاش عوض میکنم و ازش دور میشم .الان ازم نمیترسه زیاد ولی بازم سمتش میرم صدای فس فس در میاره . غذاشو میخورره ولی بیشترشو حروم میکنه زیادم جابه جا نمیشه همش ی جا وایستاده . چند بار انگشتم عسلی کردم سمت دهنش بردم بلکه بتونم زودتر دستیش کنم ازم نترسه ولی خب سرشو میکشه کنار منم زیاد پافشاری نکردم .چند بار که شکمش و کنار گردنشو ناز کردم با اینکه میترسید ولی کنار نکشید .
    پاسخ در لینک زیر
    پرسش و پاسخ در مورد کاکاتو ها (تجربیاتی با کاکاتو ها) - صفحه 42

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ
    شماره عضویت
    19774
    سلام ببخشيد ولي خواهش ميكنم جوابمو بديد چون اگه ميتونستم در اولين فرصت ميرفتم پيش دامپزشكي و خيال خودمو راحت ميكردم ولي امكانش نيس.خواهش ميكنم شما كمك كنيد.مرغم وقتي جوجش دراومد چون بار اولش بود وقتي جوجه رو ديد بهش زده بود و پرتش كرده بود يه طرف ميخواس بكشتش كه من به موقع اومدم سر بزنم و سريع جوجه روبرداشتم مرغه نوك زدهب ود به سرش و خيلي سرش زخيم بود نميدونم پوست سرشو كنده چيكارش كرده خلاصه الان كه 15 روزشه يه زخم روي سرش داره كه خيلي خشك شده و سفت شده تو رو خدا كمك كنيد بگيد چيكار كنم اين زخم نرم بشه و كنده بشه از سرش يه ذره هم پوست سرش بغل زخمه جمع شده خيلي اونم خشك و سفت شده .با پاهاش جوجه ميخواد اينو بكنه نميتونه .شكرخدا حالش خوبه زرنگه خيلي ولي كم غذا ميخوره و خودم بهش چيزي ميدم ولي جوجه خيلي زرنگيه نسبت به اون جوجه هاي هم سن خودش كوچولوئه.الان من چيكار كنم خواهش ميكنم محض رضاي خدا كمك كنيد خيلي دوسش دارم گناه داره .پماد تتراسايكلين خريدم يه ذره امروز زدم به سرش كه نرم بشه اين زخمه.كمكم كنيد اجرتون با امام زمان عج
    اين عكسشه .
    http://s2.picofile.com/file/8263208526/Photo2522.jpg
    اگه واضح تر هم خواستيد ميگيرم از نزديكتر (( .فقط تو رو خدا بگيد چيكار كنم كه جوجم از شر اين زخم خلاص بشه.اصلا زخمش چرك نكرده و فقط خشك شده

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندي
    شماره عضویت
    19911
    سلام دكتر من يه عروس هلندي دارم كه يك ماهه دارمش نميدونم جنسيتش چي هستش به من گفتن ٤ ماهشه الان از پرهاي دمش داره شروع به ريختن ميكنه جاي نگراني هست؟؟
    من تا الان پرنده نداشتم اگه ميشه كمك كنين مرسي

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندي
    شماره عضویت
    19911
    بعد يه سوال ديگه وقتي تو اتاق تنهاش ميزارم شروع ميكنه جيغ زدن و پر زدن دور اتاق و روي در ميشينه و شديدا ميخواد كه تو ايينه خودشو ببينه اصلا دست بردار نيست ميتونين بگين چطوري ميشه عكسشو بفرستم تا بهم بگين جنسيتش چيه و سنش چقدره ممنون ميشم ببخشيد

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی برزیلی فیشر
    شماره عضویت
    20017
    سلام من دیروز دوتا طوطی برزیلی خریدم دیروز سرحال بودنو بازی میکردن اما امروز یکیشون همش خوابه اون یکی چسبیده به دیوار قفس .گذاشتمشون رو میز کنار مبلا کنج دیوار به نظرتون جاش بد؟طوطی به طور طبیعی در روز چند ساعت میخوابه چند ساعت بازی میکنه؟

صفحه 83 از 84 نخستنخست ... 33646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)