صفحه 82 از 84 نخستنخست ... 3263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 811 به 820 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    7134
    سلام. يه جوجه عروس هلندي دو سه ماهه دارم كه از صبح امروز يكي از بالهاش افتادگي داره اكثر اوقات. به نظر درد هم داره. لطفا راهنمايي مي كنيد؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    15611
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده یه کاسکو دارم در حدود 6 سال سن داره چند کلمه ای حرف میزنه
    اما مدت زیادیه که واقعا امان منو بریده خیلی جیـغ میزنه با صدای بلند شب تا صبح، تا او نجا که کمی خسته شه و استراحت کنه برای مدتی و دوباره تکرار
    کار اصلی او در طول روز اینه...
    واقعا اعصابمونو خرد کرده هروقت تو جمع میارمش و شروع میکنم به محبت بهش، جیع زدن رو شروع می کنه و من باید اونو تو یه اتاق تاریک ببرم و یه چادر بندازم رو قفسش تا ساکت شه که اگه کسی هم به او اتاق بره یا چراغ روشن کنه باز جیع میزنه

لازم به ذکره این کاسکو اصلا سوت بلند که چند سال پیش می زد دیگه نمیزنه و فقط جیق میکشه صدایی تو مایه صدای کلاغ ولی قوی تر که تو این حالت کت هاشو ول میکنه و به حالت خیز(خیز پرواز) شروع به جیغ زدن می کنه و ناگفته نمانه در این بین چند کلام هم صحبت می کنه

هر چی برسی میکنم، از محیط اطرافش ناراحتی نداره حتی بارها محیط رو براش تغییر دادم ام سودی نداشت، خرید اسباب بازی و ...
    به قفس عادت داره و وقتی هم که بیرونش میارم باز همین رفتار رو تکرار میکنه، این کار براش شده یه "عـادت" و برای ما عذاب
    مدت پیش به پرنده فروشی مراجعه کردم قطره مینرال داد و گفت بریز تو آب ش و همچنین 1 هشتم قرص آنتی هیستامین رو هم پیشنهاد کرد، ولی هیچ افاقه ای نکرده

از دوستانی که این پیام رو میخونن و اطلاعات دارن خواهش میکنم کمکم کنن، یا این که برای درمانش راهنمایی که کجا ببرمش

با سپاس فراوان امین

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط Amin2000 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
    بنده یه کاسکو دارم در حدود 6 سال سن داره چند کلمه ای حرف میزنه
    اما مدت زیادیه که واقعا امان منو بریده خیلی جیـغ میزنه با صدای بلند شب تا صبح، تا او نجا که کمی خسته شه و استراحت کنه برای مدتی و دوباره تکرار
    کار اصلی او در طول روز اینه...
    واقعا اعصابمونو خرد کرده هروقت تو جمع میارمش و شروع میکنم به محبت بهش، جیع زدن رو شروع می کنه و من باید اونو تو یه اتاق تاریک ببرم و یه چادر بندازم رو قفسش تا ساکت شه که اگه کسی هم به او اتاق بره یا چراغ روشن کنه باز جیع میزنه

لازم به ذکره این کاسکو اصلا سوت بلند که چند سال پیش می زد دیگه نمیزنه و فقط جیق میکشه صدایی تو مایه صدای کلاغ ولی قوی تر که تو این حالت کت هاشو ول میکنه و به حالت خیز(خیز پرواز) شروع به جیغ زدن می کنه و ناگفته نمانه در این بین چند کلام هم صحبت می کنه

هر چی برسی میکنم، از محیط اطرافش ناراحتی نداره حتی بارها محیط رو براش تغییر دادم ام سودی نداشت، خرید اسباب بازی و ...
    به قفس عادت داره و وقتی هم که بیرونش میارم باز همین رفتار رو تکرار میکنه، این کار براش شده یه "عـادت" و برای ما عذاب
    مدت پیش به پرنده فروشی مراجعه کردم قطره مینرال داد و گفت بریز تو آب ش و همچنین 1 هشتم قرص آنتی هیستامین رو هم پیشنهاد کرد، ولی هیچ افاقه ای نکرده

از دوستانی که این پیام رو میخونن و اطلاعات دارن خواهش میکنم کمکم کنن، یا این که برای درمانش راهنمایی که کجا ببرمش

با سپاس فراوان امین

سلام لزومی نبود ۲ جا مطرح کنید . تو تاپیک کاسکو پاسخ دادم ...

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی و کبوتر
    شماره عضویت
    12337
    سلام
    خسته نباشید
    ببخشید یه موردی واسه کاسکوی ما پیش اومد
    یه کاسکو داریم که الان دو ماه هست به خونه ما وارد شده
    هیچ مشکلی هم از قبل ممونا نداشته
    اما بعد از دو ماه یه سری علائمی نشون داد که خیلی من رو نگران کرده
    بخاطره دامپزشکی ضعیفی که توی شهر ما هست امکان بردنش نبود چون اصلا اطلاعاتی راجع به پرنده ها ندارن
    این کاسکوی ما الان چند وقته توی قفس که میره یا کف قفس میخوابه یا اینکه روی چوبش پاهاشو جمع میکنه و میخوابه
    یا اینکه میره بالای قفس یه گوشه خودشو میچسبونه تکونم نمیخوره
    دوروزی هم هست داخل قفس به هیچوجه غذا نمیخوره ولی وقتی میاریمش بیرون خیلی میخوره
    در ضمن سرشو هم واسه خارش خیلی بیشتر از قبل به سمت اعضای خونواده میبره
    و اینکه همینا بود علائمش و ما خیلی نگرانیم واسش و دقیقا نمیدونیم مشکل کار از کجاست
    گمون خودم افسردگی باشه بخاطره اینکه روزی 2 3 ساعت بیشتر بیرون نمیاریمش
    نظر شما چیه ؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط kalantar.yahya نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید
    ببخشید یه موردی واسه کاسکوی ما پیش اومد
    یه کاسکو داریم که الان دو ماه هست به خونه ما وارد شده
    هیچ مشکلی هم از قبل ممونا نداشته
    اما بعد از دو ماه یه سری علائمی نشون داد که خیلی من رو نگران کرده
    بخاطره دامپزشکی ضعیفی که توی شهر ما هست امکان بردنش نبود چون اصلا اطلاعاتی راجع به پرنده ها ندارن
    این کاسکوی ما الان چند وقته توی قفس که میره یا کف قفس میخوابه یا اینکه روی چوبش پاهاشو جمع میکنه و میخوابه
    یا اینکه میره بالای قفس یه گوشه خودشو میچسبونه تکونم نمیخوره
    دوروزی هم هست داخل قفس به هیچوجه غذا نمیخوره ولی وقتی میاریمش بیرون خیلی میخوره
    در ضمن سرشو هم واسه خارش خیلی بیشتر از قبل به سمت اعضای خونواده میبره
    و اینکه همینا بود علائمش و ما خیلی نگرانیم واسش و دقیقا نمیدونیم مشکل کار از کجاست
    گمون خودم افسردگی باشه بخاطره اینکه روزی 2 3 ساعت بیشتر بیرون نمیاریمش
    نظر شما چیه ؟
    سلام.فکر کنم شما سوالتون رو توی تاپیک کاسکو مطرح کنید بهتر باشه.چون بنظر من بیمار نیست کاسکوی شما و بیشتر به توجه و سرگرمی نیاز داره که میتونه با اسباب بازی یا تعویض قفس یا قرار دادن یک جفت باجریگار هم مشکلش برطرف بشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو،مرغ عشق
    شماره عضویت
    16211

4 ریزش پرهای سر کاسکو

سلام
    5 روزه که من یه کاسکو را خریدم و به خونه آوردم،یه تکه از سر میتو پرهاش کاملا ریخته،فروشنده گفت پرریزیه فصلیه،اما اینطوری که این چند روزه متوجه شدم بعیده که همچین چیزی باشه
    متاسفانه اینجا دسترسی به دامپزشک هم ندارم،ممنون میشم راهنمایی کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط âpadana نمایش پست ها
    سلام
    5 روزه که من یه کاسکو را خریدم و به خونه آوردم،یه تکه از سر میتو پرهاش کاملا ریخته،فروشنده گفت پرریزیه فصلیه،اما اینطوری که این چند روزه متوجه شدم بعیده که همچین چیزی باشه
    متاسفانه اینجا دسترسی به دامپزشک هم ندارم،ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام.برای اینکه سوالتون رو آقای دکتر ببینن به این تاپیک مراجعه کنید و سوالتون رو مطرح کنید.http://www.parsipet.ir/thread13773.html
    اما به صورت تجربی فکر نمیکنم این مورد پرریزی باشه و بیشتر به حالتی شبیه هست که در اثر بیماری پوستی یا کشیده شدن به جایی پرهای این ناحیه همگی کنده شده باشن.چون هیچ غلافی هم از زیر پر بیرون نزده.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    16221
    سلام . یه جفت طوطی برزیلی دارم که یکیشون مدتیه روی مفصلش (زانو) راه میره و پنجه هاشو میاره بالا هر دو پاش اینجوریه . و در قسمت مفصل کمی تورم داره . 3هفتس اینجوریه . پیش یه دامپزشک بردم معاینش کرد و گفت شکستگی نداره .گفت تو قفس تحرک نداشته و باید کاری کنم که تحرکش بالا بره (مثل فیزیوتوراپی) . گفت نشیمنگاه های پرنده رو در سایز های متفاوت بزارم .تورمش هم به خاطر راه رفتن روی اون قسمته شما نظرتون چیه ؟ عکساشم گذاشتم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    با سلام
    بنده جمعه هفته پیش یه جفت برزیلی از بازار پرنده ها خریدم که سر حال بودند
    امروز دیدم پر های دور چشم یکیشون ریخته
    که بعد از این که پرنده رو گرفتم دیدم چشمش خونی شده(نمی دونم موقع گرفتن اتفاقی افتاده یا به خاطر بیماری چشمش خونی شده)

البته یه دقیقه بعد خون بند اومد
    لطفا راهنمایی بفرمایید چی کار کنم
    قبل از خون ریز حلقه دور چشمش صورتی شده بود و نمی تونست پلکش رو باز نگه داره و انگار که پرهاش ریخته باشه بود
    چون دامپزشک پرنده پیدا نکردم در اینجا هم مطرخ کردم

ویرایش توسط fotros : 17th April 2015 در ساعت 06:26 AM

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    با سلام
    بنده جمعه هفته پیش یه جفت برزیلی از بازار پرنده ها خریدم که سر حال بودند
    امروز دیدم پر های دور چشم یکیشون ریخته
    که بعد از این که پرنده رو گرفتم دیدم چشمش خونی شده(نمی دونم موقع گرفتن اتفاقی افتاده یا به خاطر بیماری چشمش خونی شده)

البته یه دقیقه بعد خون بند اومد
    لطفا راهنمایی بفرمایید چی کار کنم
    قبل از خون ریز حلقه دور چشمش صورتی شده بود و نمی تونست پلکش رو باز نگه داره و انگار که پرهاش ریخته باشه بود
    چون دامپزشک پرنده پیدا نکردم در اینجا هم مطرخ کردم
    دوست عزیز شما که تهران هستید خیلی بیشتر به دامپزشک مجرب دسترسی دارید

بهترین کار این هست که به دامپزشک مراجعه کنید از روی عکس ها نمیشه تشخیص داد حداقل دکتر از نزدیک معاینه میکنه

میتونید به مطب دکتر برهانی کیا مراجعه کنید

آدرس : خیابان کبیری (دزاشیب)، خیابان رمضانی ، نبش کوچه بنفشه ، پلاک 53

تلفن : 22205998-22209543

صفحه 82 از 84 نخستنخست ... 3263646566676869707172737475767778798081828384 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)