صفحه 8 از 84 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262758 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاکادو
    شماره عضویت
    3323
    سلام.ممنون آقای دکتر.
    کاکادو من یه چند روزیه که خودش رو به نظر میخوارونه که شب ها بیشتر میشه.به نظر شپش هست ولی تو کتاب خوندم که رو بدنش معلوم و علائم داره ولی هیچ کدومش معلوم نیست.ممکن شپش نباشه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط alhavan نمایش پست ها
    سلام.ممنون آقای دکتر.
    کاکادو من یه چند روزیه که خودش رو به نظر میخوارونه که شب ها بیشتر میشه.به نظر شپش هست ولی تو کتاب خوندم که رو بدنش معلوم و علائم داره ولی هیچ کدومش معلوم نیست.ممکن شپش نباشه؟
    سلام
    با توجه به اینکه خارش پرنده قطعی نیست (از دیدگاه شما) و علایم مربوط به الودگی با شپش مطابق با کتابی که مطالعه کردید قابل رویت نیست... من چه نظری داشته باشم؟؟؟

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    سلام دکتر برهانی کیا عزیز:
    خسته نباشین خیلی از بچه ها در مورد استفاده کردن و یا نکردن سیر مشکل دارن چون پیاز جز لیست ممنوعه هست برخی سایتها سیر رو هم ذکر کردن و در برخی بسته های غذایی آماده هم سیر وجود داره می شه توضیح بدین مصرف سیر خوبه یا نه؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad نمایش پست ها
    سلام دکتر برهانی کیا عزیز:
    خسته نباشین خیلی از بچه ها در مورد استفاده کردن و یا نکردن سیر مشکل دارن چون پیاز جز لیست ممنوعه هست برخی سایتها سیر رو هم ذکر کردن و در برخی بسته های غذایی آماده هم سیر وجود داره می شه توضیح بدین مصرف سیر خوبه یا نه؟
    سلام
    در كل سير و پياز مي توانند باعث بروز عوارض كليوي كبدي و خوني شوند. مصرف اين مواد در مقادير كم مشكل خاص و قابل مشاهده ايي به ويژه در پرنده سالم ايجاد نمي كند ولي مصرف زياد و مداوم حتي مي تواند منجر به مرگ پرنده شود.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    سلام اقای دکتر.من 1 طوطی خاکستری دارم که جدیدا نوک منقارش به صورت 1 خال متقارن سفید شده و چند بارم تمیز کردم چیزی نچسبیده.میتونه دلیلش چی باشه؟
    عکسشم گزاشتم قسمت انتهایی اگه دقت کنید سفیده

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    [QUOTE=ali133;16886]سلام اقای دکتر.من 1 طوطی خاکستری دارم که جدیدا نوک منقارش به صورت 1 خال متقارن سفید شده و چند بارم تمیز کردم چیزی نچسبیده.میتونه دلیلش چی باشه؟
    عکسشم گزاشتم قسمت انتهایی اگه دقت کنید سفیده[/QUOT
    سلام
    مشکل خاصی نیست. در صورت پیشرفت جهت معاینه دقیق مراجعه نمایید.

برهانی کیا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    2563
    [QUOTE=borhanikia;17058]
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali133 نمایش پست ها
    سلام اقای دکتر.من 1 طوطی خاکستری دارم که جدیدا نوک منقارش به صورت 1 خال متقارن سفید شده و چند بارم تمیز کردم چیزی نچسبیده.میتونه دلیلش چی باشه؟
    عکسشم گزاشتم قسمت انتهایی اگه دقت کنید سفیده[/QUOT
    سلام
    مشکل خاصی نیست. در صورت پیشرفت جهت معاینه دقیق مراجعه نمایید.

برهانی کیا
    خیلی ممنون جناب دکتر.نه خدارو شکر داره از بین میره یعنی نوکش داره لایه رویش عوض میشه و بیشتر این سفیدی هم کنده شده و خوب شده.ممنون

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    3375

کاربر ساده

سلام آقای دکتر
    من 2.5 ماه که 1 کاسکو دارم که تقریبا 1 سالشه غذاشم تخمه انواع میوه و vitakraft menu هست .الان 2 هفته هست که اولین مدفوعش در روز اسهالی و کاملا آبکی هست اما بعدش خوب میشه آیا مشکل خاصی داره ؟ سوال بعدیم اینکه دوران تو لک رفتن و پرریزیشون کی هست ؟ با تشکر

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdilego نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر
    من 2.5 ماه که 1 کاسکو دارم که تقریبا 1 سالشه غذاشم تخمه انواع میوه و vitakraft menu هست .الان 2 هفته هست که اولین مدفوعش در روز اسهالی و کاملا آبکی هست اما بعدش خوب میشه آیا مشکل خاصی داره ؟ سوال بعدیم اینکه دوران تو لک رفتن و پرریزیشون کی هست ؟ با تشکر
    سلام
    پرنده شما مشکلی ندارد.
    اغلب در اواخر زمستان تا اوایل بهار شروع پرریزی است ولی با توجه نوردهی محیط نگهدای( شدت و طول زمان) و دما متغییر است.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاکادو (برفی)
    شماره عضویت
    2856
    دکترجان سلام
    میخواستم بدونم میشه کاکادوها را در محیط خانه جفت انداخت برای پرورش؟
    باتشکر

صفحه 8 از 84 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262758 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)