صفحه 60 از 84 نخستنخست ... 10414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 591 به 600 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس
    شماره عضویت
    6818
    سلام خدمت اقای دکتر برهانی کیا مین یه عروس 45~50 روزه دارم مشکلی نداره جز لایه پاهاش که یکم باد داشت امروز حمومش کردم دیدم بادش زیاد تر شده نمیدونم واسه خیسی پراشه که بیشتر به چشم اومده چوت صبح مثل همیشه بود یا این که بیشتر شده من یکی از فامیلام دانشجوی ترم اخر دامپزشکی هست گفت احتمال داره ابسه روده باشه نیمدونم این دو روزم که الکی تعطیل بود تا فردا صبح ببرم پیش یه دامپزشک اینجا به زور میشه یه داپزشک پیدا کرد عکسشو میزارم لطفا بگین از عکس پی دستگیرتون شده اینم بگم ورمش گرم هست و نرمه خواهش میکنم کمک کنید

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    155
    با سلام خدمت آقای دکتر
    من 25 روز است که یک کاسکوی دم قرمز چشم دودی حلقه به پا و کاملاً رام گرفتم عذاش و تحرکش خیلی خوب بود تا اینکه 4 روز پیش از قفس بیرون آوردمش اولش خیلی هیجان داشت حتی دون هم بالا آورد بعد از این که کردمش تو قفس دیگه خیلی آروم شده غذاش هم کم شده دائم میره کف قفس میشینه و وقتی چراغ ها رو خاموش میکنم برای خواب میاد بالا رو چوبش میشینه در ضمن این کاسکوی ما علاقه زیادی داره که سرش رو بخارونیم.....ممنون میشم که راهنماییم کنید

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    3826
    سلام
    یه سوال درباره عروس هلندی داشتم
    رنگ مدفوع باید چه رنگی باشه ؟ سبز یا قهوه ای ؟
    اینو میدونم که غذا در رنگ مدفوع تاثیر داره ولی می خواستم بدونم در پرنده سالم به طور کلی چه رنگی هست؟
    ممنون

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamidfa نمایش پست ها
    سلام خدمت اقای دکتر برهانی کیا مین یه عروس 45~50 روزه دارم مشکلی نداره جز لایه پاهاش که یکم باد داشت امروز حمومش کردم دیدم بادش زیاد تر شده نمیدونم واسه خیسی پراشه که بیشتر به چشم اومده چوت صبح مثل همیشه بود یا این که بیشتر شده من یکی از فامیلام دانشجوی ترم اخر دامپزشکی هست گفت احتمال داره ابسه روده باشه نیمدونم این دو روزم که الکی تعطیل بود تا فردا صبح ببرم پیش یه دامپزشک اینجا به زور میشه یه داپزشک پیدا کرد عکسشو میزارم لطفا بگین از عکس پی دستگیرتون شده اینم بگم ورمش گرم هست و نرمه خواهش میکنم کمک کنید

سلام

در کل در جوجه طوطی ها این حالت عادی است ولی برای اطمینان مراجعه به دامپزشک پرندگان توصیه می شود.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza نمایش پست ها
    با سلام خدمت آقای دکتر
    من 25 روز است که یک کاسکوی دم قرمز چشم دودی حلقه به پا و کاملاً رام گرفتم عذاش و تحرکش خیلی خوب بود تا اینکه 4 روز پیش از قفس بیرون آوردمش اولش خیلی هیجان داشت حتی دون هم بالا آورد بعد از این که کردمش تو قفس دیگه خیلی آروم شده غذاش هم کم شده دائم میره کف قفس میشینه و وقتی چراغ ها رو خاموش میکنم برای خواب میاد بالا رو چوبش میشینه در ضمن این کاسکوی ما علاقه زیادی داره که سرش رو بخارونیم.....ممنون میشم که راهنماییم کنید

سلام

علایمی نظیر بی اشتهایی یا کاهش مصرف غذا نشان دهنده ابتلای پرنده به بیماری است.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط s-top نمایش پست ها
    سلام
    یه سوال درباره عروس هلندی داشتم
    رنگ مدفوع باید چه رنگی باشه ؟ سبز یا قهوه ای ؟
    اینو میدونم که غذا در رنگ مدفوع تاثیر داره ولی می خواستم بدونم در پرنده سالم به طور کلی چه رنگی هست؟
    ممنون
    سلام

در پرنده سالم قهوه ای و سبز عادی محسوب می شوند ولی سبز یا زرد شل (دفع در کل روز) می تواند دلالت به بیماری داشته باشد.

برهانی کیا

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام آقای دکتر
    حدود دو هفته که یک بیماری گریبانگیر قناری هام شده
    علایم : شروع بیماری با پف کردن و اسهال سفید بود و ظرف مدت 24ساعت کل گوشت سینه قناری آب میشد و حیوون تلف میکرد
    با گذشت2 هفته علایم بیماری عوض شده و دیگه از اسهال خبری نیست با پف کردن شرو میشه و بعد از 3 4 روز حیوون تلف میکنه
    بیشترین تلفات برای ماده ها بوده
    از داروی سولفا استفاده کردم فایده نداشت لوتریسین بهشون دادم بازم فایده نداشت
    غذایی :مخلوط ارزن و کتان
    تخم مرغ و هویج و مکمل فورت و پلاس و آرد سخاری
    بعد از شیوغ بیماری از الکل سفید و نانوسیت و جرمی ساید برای ضد عفونی استفاده کردم
    اگر ممکنه راهنمایی کنین تا با این بیماری مقابله کنم
    ممنونم

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کوکاتيل
    شماره عضویت
    3441
    سلام آقای دکتر
    من یک عروس هلندی لوتینوی سه ماهه دارم. از دیشب متوجه شدم درست بالای بینی، روی سرش یک برآمدگی به اندازه و شکل دانه گندم دارد. با اینکه نوازش و خاراندن سر را خیلی دوست دارد، اما لمس این برآمدگی عصبی ـ اش میکند. سوالم این است که این برآمدگی چیست؟ ممکن است غده باشد و نیاز به جراحی داشته باشد؟ آیا معاینه اش را لازم میدانید؟
    سپاسگزارم که پاسخ میدهید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5952
    سلام چند روزه که فنچ من پراش میریزه به صورتی که زیر بال سمت راستش تقریبا لخت شده ممنون میشم سریعا منو راهنمایی کنین

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    4642
    سلام ببخشید(من یه ملنگو دارم که چند وقته خیلی بی حاله همش نشسته سر جاش خودش رو باد کرده امروز که از مدرسه اومدم چشماش باز نمیشد اما الان باز شده غذاش هم یه بار فقط یکم بادام درختی دادم و بیشتر تخمه و سیب میدم ممنون میشم راهنماییم کنین!!!!

صفحه 60 از 84 نخستنخست ... 10414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)