صفحه 54 از 84 نخستنخست ... 4353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 531 به 540 از 832
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    5845
    با سلام

من 12 روز پیش یک طوطی خاکستری خریدم اون بیشتر مواقع روی پا هاش میشینه (لم میده) امروز صبح که بهش سر زدم دیدم چشماش نمیتونه باز کنه ولی بعد از چند دقیقه چشماش باز شدن (اول چپ بعد راست) این باید بگم که طوطی من هیچ ترشحی از بینی وچشم نداره غذا خوب میخوره (به گردو علاقه داره )صبحها بازی میکنه از خودش صدا درمیاره اما در حالت عادی قامت کشیده نداره ومشکل امروزش من خیلی نگران کرده لطفا راهنمای و کمکم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    5952
    با عرض سلام طوطی من پای سمت راستش ورم کرده و ناخان وسطیش هم افتاده بردیمش پیش دامپزشک گفت به پاش ضربه خورده و از بند در رفته یک پماد به نام vetanyl گفت هر روز دوبار به پاش بزنید اما الان چند وقته که میزنم اثری ندیدم تازه پای دیگرش هم داره مشکل دار میشه و هی انگشتاشو جمع می کنه و لنگ میزنه فکر کنم ناخان وسطی پای چپشم داره میفته ممنون میشم اگه سریع راهنمایی کنید

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط armani نمایش پست ها
    با عرض سلام طوطی من پای سمت راستش ورم کرده و ناخان وسطیش هم افتاده بردیمش پیش دامپزشک گفت به پاش ضربه خورده و از بند در رفته یک پماد به نام vetanyl گفت هر روز دوبار به پاش بزنید اما الان چند وقته که میزنم اثری ندیدم تازه پای دیگرش هم داره مشکل دار میشه و هی انگشتاشو جمع می کنه و لنگ میزنه فکر کنم ناخان وسطی پای چپشم داره میفته ممنون میشم اگه سریع راهنمایی کنید

سلام

معاینه پرنده شما جهت تجویز داروی مناسب ضروری است.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط پانته آ نمایش پست ها
    با سلام

من 12 روز پیش یک طوطی خاکستری خریدم اون بیشتر مواقع روی پا هاش میشینه (لم میده) امروز صبح که بهش سر زدم دیدم چشماش نمیتونه باز کنه ولی بعد از چند دقیقه چشماش باز شدن (اول چپ بعد راست) این باید بگم که طوطی من هیچ ترشحی از بینی وچشم نداره غذا خوب میخوره (به گردو علاقه داره )صبحها بازی میکنه از خودش صدا درمیاره اما در حالت عادی قامت کشیده نداره ومشکل امروزش من خیلی نگران کرده لطفا راهنمای و کمکم کنید
    سلام

دمای محل نگهداری پرنده را افزایش دهید اگر وضیعیتی که توضیح دادید ادامه داشت به دامپزشک پرندگان مراجعه کنید.

برهانی
    کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط jaami نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یه کاسکو دارم چند روزه شروع کرده به پرکنی کرده همه پست های مربوطه را خوندم و عمل کردم ولی فایده نداره بازم میکنه
    الان تقریبا تمام پراشو کنده
    اصلا دوست نداره تو قفس بمونه غذا هم کم میخوره جدیدا بازی هم نمیکنه
    یه اسپری هم گرفتم به بدنش میزنم نمی کنه ولی وقتی اسپری می پره از بدنش دوباره شروع میکنه
    لطفا راهنمایم کنید
    سلام

دوست عزیز درمان بیماری پر کنی گاها تا یکسال طول می کشد و نیاز به پیگیری زیاد دارد و به نظر من درمان ان از راه فروم امکان پذیر نباشد.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    سلام

اگر سایر موارد طبیعی هستند نگران نباشید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط لیلی امیدی نمایش پست ها
    سلام خوب هستین تورو خدا کمک کنید برای کاسکوم نگرانم شادی بیرون رویش کشدار شده و میچسبه بهش چکار کنم لطفا زودتر بهم جواب دین لطفا
    با تشکر
    سلام

اگر سایر موارد پرنده عادی است نگران نباشید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    سلام

مشکل پرنده شما شامل چند مورد می شود کخ نیاز به بررسی دقیق دارد.
    در چنین مواردی باید به دامپزشک پرندگان مراجعه کنید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط natanaeil نمایش پست ها
    سلام جناب دکتر، من یه طوطی خورشیدی دارم که حدود ده ماهشه، الان نیوکاسل خفیف گرفته بردمش پیش دامپزشک، دارو داده، داره بهتر میشه، دامپزشک گفته هروقت بهتر شد باید واکسن بزنه، میخواستم بدونم این واکسن واجبه؟ و آیا این واکسن ممکنه عوارضی داشته باشه؟ با تشکر
    سلام

در کل واکسیناسیون توصیه می شود. هرچه محیط الوده تر و احتمال ابتلا بیشتر باشد فاصله واکسیناسیون کوتاه تر خواهد بود.
    واکسیناسیون اصولی و صحیح هیچ عوارضی ندارد.
    منظور از نیوکاسل خفیف چیست؟!!!

برهانی کیا

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کاسکو دم قرمز
    شماره عضویت
    5809
    سلام کاسکوی من همش پرهای داخل بدن سفید رنگش هی می ریزد.علت چیست؟ باتشکر

صفحه 54 از 84 نخستنخست ... 4353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656667686970717273 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)