صفحه 53 از 84 نخستنخست ... 3343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 521 به 530 از 832
    کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadt نمایش پست ها
    با سلام من یه قناری دارم که چند روزه پف میکنه مشکل دفع مدفوع داره و خودشو تکون تکون میده تا مدفوع کنه پاهاش خیلی قرمز شدن و خودشو دائم میخارونه منقارش هم از بس که به چوب و میله ها میماله زخم شده
    سلام

برای تشخیص و درمان معاینه دقیق و کامل نیاز است

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط حمیده نمایش پست ها
    با عرض سلام . خسته نباشید.
    حیوان خانگی من کاسکو است که به مدت سه روز وقتی غذای اصلیش که تخمه است می خوره را بالا می یاره و اسهاله . دکتر بهش مقداری دارو داده که به زحمت به خوردش می دیم. در ضمن توی این چند روز تنها چیزی که با اشتها می خوره عسله که با مقداری آب مخلوط می کنیم. به نظر شما برای رفع حالت تهوع و اسهالش احتیاج به آمپول داره؟ چه غدایی باید بهش بدیم که ضعیف تر نشه؟
    سلام

همشه اول باید علت تهوع یا اسهال تشخیص داده شود و بعد از ان نسبت به درمان اقدام کنیم
    از جمله مواردی که درمان از طریق تزریق انجام می شود مواردی است که با تهوع مواجهیم چون مصرف خوراکی دارو غیر منطقی است.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    3612
    سلام خسته نباشید
    من یه کاسکو دارم چند روزه شروع کرده به پرکنی کرده همه پست های مربوطه را خوندم و عمل کردم ولی فایده نداره بازم میکنه
    الان تقریبا تمام پراشو کنده
    اصلا دوست نداره تو قفس بمونه غذا هم کم میخوره جدیدا بازی هم نمیکنه
    یه اسپری هم گرفتم به بدنش میزنم نمی کنه ولی وقتی اسپری می پره از بدنش دوباره شروع میکنه
    لطفا راهنمایم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و مرغ مینا
    شماره عضویت
    5478

شادی

سلام خوب هستین تورو خدا کمک کنید برای کاسکوم نگرانم شادی بیرون رویش کشدار شده و میچسبه بهش چکار کنم لطفا زودتر بهم جواب دین لطفا
    با تشکر

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام
    اگه مدت طولانیه که اینجوری شده فورا با دکتر برهانی کیا تماس بگیرید و اگر تهران هستید ببریدش پیش ایشون

شماره بیمارستان دامپزشکی تهران 2151

این لیستی از دامپزشکان تهرانه
    http://www.parsipet.ir/forum/f758/%D...052/#post41969

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammadt نمایش پست ها
    با سلام من یه قناری دارم که چند روزه پف میکنه مشکل دفع مدفوع داره و خودشو تکون تکون میده تا مدفوع کنه پاهاش خیلی قرمز شدن و خودشو دائم میخارونه منقارش هم از بس که به چوب و میله ها میماله زخم شده

براي مدفوعش يک روز درميان از برگ وسط کاهو که کاملا شسته و خشک شده استفاده کنين
    لطفا شرايط محيط قناري و غذاي قناري توضيح بدين تا کمک کنيم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    فلاور-دیسکس-انواع تترا - کاکادو-کاسکو-آرا
    شماره عضویت
    4092
    نقل قول نوشته اصلی توسط لیلی امیدی نمایش پست ها
    سلام خوب هستین تورو خدا کمک کنید برای کاسکوم نگرانم شادی بیرون رویش کشدار شده و میچسبه بهش چکار کنم لطفا زودتر بهم جواب دین لطفا
    با تشکر

سلام
    همانطور که خانم نفیسه فرمودند باید دکتر متخصص ویزیت کنه اما تا قبل از ان تخمه را از جلوش بر دارید دانه های چربی دار ندهید ors را طبق دستور فراهم کنید و در ظرف ابش بریزید و مرتب تعویض کنید پوده سیب پوست کنده غذای خوبی هست اگر هویج اب پز بخوره خوب هست . قطعا این طوطی نیاز به دوره درمانی دارد و هر چه سریعتر باید شروع شود اگر تهران هستید دکتر برهانی کیا بهترین گزینه هستند
    اگر سایر شهرها هستین پیشنهاد میکنم که داروهای تجویزی را اعلام کنید . (دامپزشک متخصص پرنده بسیار کم هستند !!)

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط jaami نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید
    من یه کاسکو دارم چند روزه شروع کرده به پرکنی کرده همه پست های مربوطه را خوندم و عمل کردم ولی فایده نداره بازم میکنه
    الان تقریبا تمام پراشو کنده
    اصلا دوست نداره تو قفس بمونه غذا هم کم میخوره جدیدا بازی هم نمیکنه
    یه اسپری هم گرفتم به بدنش میزنم نمی کنه ولی وقتی اسپری می پره از بدنش دوباره شروع میکنه
    لطفا راهنمایم کنید

سلام

من تجربه ای در بهبود پرکنی ندارم ولی میدونم که باید خیلی بیشتر باهاش وقت بگذرونید و هیچ استرس و اضطرابی بهش وارد نشه
    اگه دوست نداره تو قفس زیاد نگهش ندارید
    اسباب بازی براش زیاد بگذارید و هر وقت خواست پری رو بکنه سرش رو با چیز دیگه ای گرم کنید

دوست عزیزم بهنوش فکر کنم تو این زمینه تجربه دارند

تا هنوز مشکل جدی نشده برطرفش کنید

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    با سلام .
    با تشکر از همه ی دوستان
    طبق خواسته ی دکتر برهانی کیا از دیگر دوستان خواهشمندم که به پست ها پاسخی ندهند. و پاسخ دهی به سوالات تخصصی و پزشکی این بخش را بر عهده ی دکتر برهانی کیا قرار دهند.

با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی خورشیدی
    شماره عضویت
    5921

طوطی بیمار

سلام جناب دکتر، من یه طوطی خورشیدی دارم که حدود ده ماهشه، الان نیوکاسل خفیف گرفته بردمش پیش دامپزشک، دارو داده، داره بهتر میشه، دامپزشک گفته هروقت بهتر شد باید واکسن بزنه، میخواستم بدونم این واکسن واجبه؟ و آیا این واکسن ممکنه عوارضی داشته باشه؟ با تشکر

صفحه 53 از 84 نخستنخست ... 3343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)