صفحه 44 از 84 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 431 به 440 از 832
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    (كاسكو ) ملنگو
    شماره عضویت
    4412
    سلام آقای دکتر
    باتوجه به صحبت هایی که بالا راجع به پرهای کهنه کردید یه سوال داشتم من 4 ماه هستش که کاسکو دارم اوایل که خریده بودمش دچار پرجوی شد که خدا رو شکر خوب شده اما شکل بالهاش خیلی داغونه تازه پرهایی هم که سالم گذاشته و نجویده حالت خشک و نازیبایی داره امسال هم هنوز توی لک نرفته میشه به پرنده کمک کرد که توی لک بره تا پرهای سالم در بیاره حالا با ویتامین یا دارو یا ... البته بگم تغذیه خوبی داره بهش انواع حبوبات و میوه و سبزیجات رو میدم تخمه وخشکبار کم استفاده میکنه با این شرایط فکر کردم شما بهتر بتونید من رو راهنمایی بکنید
    متشکرم
    ;

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    سلام
    سوال من از آقای دکتر اینه که مینای من 5 ماه داره به نظرتون سن مناسب واکسن زدن چه زمانیه؟
    واسه مرغ مینا اصلا واکسن لازم هست؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    [QUOTE=Roham;35700]سلام آقای دکتر
    باتوجه به صحبت هایی که بالا راجع به پرهای کهنه کردید یه سوال داشتم من 4 ماه هستش که کاسکو دارم اوایل که خریده بودمش دچار پرجوی شد که خدا رو شکر خوب شده اما شکل بالهاش خیلی داغونه تازه پرهایی هم که سالم گذاشته و نجویده حالت خشک و نازیبایی داره امسال هم هنوز توی لک نرفته میشه به پرنده کمک کرد که توی لک بره تا پرهای سالم در بیاره حالا با ویتامین یا دارو یا ... البته بگم تغذیه خوبی داره بهش انواع حبوبات و میوه و سبزیجات رو میدم تخمه وخشکبار کم استفاده میکنه با این شرایط فکر کردم شما بهتر بتونید من رو راهنمایی بکنید
    متشکرم
    ;[/QUOTE

سلام

استفاده از هورمون مقدور است ولی توصیه نمی شود.
    بهتر است تا اتمام دوره پرریزی منتظر بمانید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar 2kh نمایش پست ها
    سلام
    سوال من از آقای دکتر اینه که مینای من 5 ماه داره به نظرتون سن مناسب واکسن زدن چه زمانیه؟
    واسه مرغ مینا اصلا واکسن لازم هست؟
    سلام

در این سن می توانید به مرغ مینا واکسن بزنید.
    زدن واکسن قاعدتا ارجح تر است چون در مورد انفلوانزا و نیوکاسل درمان وجود ندارد.

برهانی کیا

کاربر ساده

شماره عضویت
    4970
    باسلام
    آقای دکتر ممنون میشم این سئوال من و پاسخ بدین طوطی من حس میکنم مریضه میخوام ببرم ویزیت بشه.
    با توجه به این که من راهم دور هستش تا تهران بیام خدمت شما طوطی نشون بدم, ممنون میشم یکی توی کرج به من معرفی کنید که خودتون قبولش داشته باشین و متخصص پرندگان باشه.
    واقعاً به این کمک احتیاج دارم.
    اگه گفتنش اینجا جایز نیست ممنون میشم پیغام خصوصی بدین.

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4821
    سلام آقای دکتر . خسته نباشید ویژه عرض می کنم خدمتتون برای پاسخگویی به سوالات این تاپیک و همچنین زحماتی که برای پرنده های من و سایر دوستان در بیمارستان کشیدین تا دوباره سلامتیشون رو به دست بیارن .

موفق باشید ...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو (کسری)
    شماره عضویت
    5153
    با سلام خدمت دکتر

آقای دکتر من یک کاسکو در خانه دارم که گاهی اوقات شروع به قار زدن می کنه و با نوکش به میله های قفس ضربه میزنه و صداش باعث میشود که سرم درد بگیره چون به صورت 3یا4 بار این کارو انجام میدهد . دلیل این کارش و میخواستم بدونم ؟ یا راهی هست که من بتونم انجام بدم که این کارش و فراموش کنه ؟

با تشکر

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ملنگو و کاسکو
    شماره عضویت
    5154
    salam
    من تازگی یک طوطی ملنگو 5 ماهه خریدم که داره غذا خور میشه ولی متاسفانه یهو بدون دلیل (فقط شاید کمی سرما خورده باشه) بنظر میرسه کور شده یعنی اشیا رو از نزدیک چشمش تشخیص نمیده
    لطفا راهمایی کنید
    در ضمن یک کاسکو سخنگو 2 ساله دارم این 2 ÷رنده به هم نزدیک نشن؟
    متشکرم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام آقای دکتر

آقای دکتر واکسن نیوکسل و آنفلوانزا برای عروس هلندی هم لازمه یا نه؟

برای مینا و ملنگو چطور؟

روش تزریق همان زیر جلدی هست به اندازه نیم سی سی ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ مینا
    شماره عضویت
    5162

بی تعادلی مرغ مینا

سلام و خسته نباشید. من یه مرغ مینای دو ساله دارم که تقریبا از یک ماه پیش بعضی روزا از خواب که پا می شد نمی تونست روی پاهاش درست بایسته و انگشت شصتش از زمین بلند می شد و کمی تعادل نداشت، موقع راه رفتن هم هی بال میزد، ضمنا به فاصله چند روز از هم وسط خواب انگار از چیزی می ترسید بیدار می شد، می لرزید و یه صداهایی از خودش در می آورد. الان دو هفته ای می شه که دیگه اونطوری نمی ترسه اما شبا درست نمی خوابه و تو تاریکی هم این ور و اون ور سرک می کشه! حالا وضعیت تعادلیش بعضی از روزا اون قدر به هم می ریزه که موقع راه رفتن به در و دیوار می خوره و خسته که می شه و وامیسته میخواد از پشت به عقب برگرده!ضمن اینکه چشماشو که می بنده بدنش به جلو و عقب تاب می خوره. غذا خوب می خوره، آوازم می خونه. دو هفته پیش به پیشنهاد یه پرنده دار چون فکر می کرد پاهاش مشکل داره بهش تتراسایکلین خوراکی دادم اما در پایان دو هفته تغییری نکرد! خواهش میکنم کمکم کنید چون به هیچ دامپزشکی دسترسی ندارم!!! و پرنده زبون بسته خیلی اذیت شده. خیلی خیلی ممنون میشم

صفحه 44 از 84 نخستنخست ... 252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)