صفحه 40 از 84 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 391 به 400 از 832
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    4156
    ضمنا میخواستم ببینم شما برای کاسکو شناسنامه هم صادر میکنید یا نه؟ و هزینش و مزایاش چطوریه؟

موفق باشید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4673
    سلام آقای دکتر
    از روز پنجشنبه داروهای یکتا رو مرتب میدم امروز چهار روز که دارو میخوره ولی هنوز پف کرده وبالهاشم آویزون وسرش رو پشتش در حال چرت زدن مدفوشم آبکی سبز _سفید شده آبریزش بینیشم هست .این چند روزه نباید حالش بهتر میشد؟وقتی اینجوری بیحال و مریض منم مریض میشم هروقتم میرم طرفش ناله میکنه من چیکار میتونم براش بکنم ؟لطفا"کمکمون کنید

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط usbili نمایش پست ها
    با سلام خدمت شما
    دکتر من امروز دیدم طوطیم که شاه طوطی هستش. دهنش و باز میکنه یکم بعد صدای خر, خر کوچیک میاد از توی دهتش انگار با زبون یا از ته گلو این صدار و در میاره . مثل ما انسانها بعضی موقع ها عقب گلو میخاره با زبون کوچیکه ته گلو یه خارشی میدیم به گلو که یه صدای خر, خر هم داره ! دقیقاً همونجوری ( البته امیدوارم منظورم و خوب رسونده باشم) بعدش نزدیک به 30 دقیقه بعد رفتم پیشش دیدم از دهنش یک قطره آب آویزونه البته از بینی نبود از دهن بود چون داخل دهنشم دیدم یکم آب بود! با توجه به این که اصلاً توی اون 30 دقیقه آب نخورده بود!
    ممنون میشم راهنمایی کنید من و یکم ترسیدم اینجوری شده !

بعد میخواستم بدونم رنگ مدفوع طوطی باید چه رنگی باشه که نرمال هستش ؟
    امروز دیدم یکم مدفوع طوطی آبکی شده بود ولی غذا خوب میخوره بازی هم خوب میکنه ! دیلیل بر مریضی هست آبکی بودن مدفوع با اون که غذا و بازیش خوبه ؟

سلام

به نظر نمی ايد كه پرنده شما مشكل خاصي داشته باشد.
    رنگ و قوام انچه دفع می شود متناسب با مواد غذایی مصرف شده است.
    معمولا رنگ سبز و قهوه ای عادی محسوب می شوند.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-Bahal نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر خسته نباشید

میخواستم بدونم وزن استاندارد کاسکو دم قرمز باید تو چه محدوده ای باشه؟؟ و اگر اضافه وزنی داشته باشه نشانه ی بیماری هستش یا نه؟ و چه کار باید براش انجام داد؟

موفق باشید
    سلام

450گرم
    با توجه به مقدار اضافه وزن قضات مشود (با در نظر گرفتن طول و جثه پرنده).

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ali-Bahal نمایش پست ها
    ضمنا میخواستم ببینم شما برای کاسکو شناسنامه هم صادر میکنید یا نه؟ و هزینش و مزایاش چطوریه؟

موفق باشید
    سلام

بله
    شناسنامه در واقع برگه تاییدیه واکسیناسیون است.
    هزینه واکسن با ویزیت و صدور شناسنامه 20000 تومان است.

برهانی کیا

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ندارم
    شماره عضویت
    5064
    سلام:
    آقای دکتر ساعات کاریتون به چه صورت هست جمعه ها هم تشریف دارید؟آزمایش تعیین جنسیت برای کاسکو انجام می دین؟

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    سلام دکتر برهانی کیا !

خسته نباشید !

دکتر عروس هلندی من امروز از صبح فقط چرت میزنه و اینکه دستشویش رنگش سفیده ! دیشب هم فک کنم اسهال شده بود ! نمیدونم چش شده ! اگه کمکم کنید ممنونتون میشم !

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    4673
    سلام آقای دکتر
    داروهای طوطی طبق دستور 10 روز دادم ولی هیچ فرقی نکرده الان دیگه بالاش کاملا" آویزون یه گوشه نشسته و دیگه پروازم نمیکنه
    مدفوشم سبز خیلی روشن وآبکی اشتهاشم نسبت به قبل کم شده. دکتر من چیکار میتونم براش انجام بدم ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کلاغ،الاغ چلاغ،قورباغه
    شماره عضویت
    5051
    سلام آقای دکتر طوطی ملنگو من حدودا 6 ماهشه و 2 روزه گرفتمش و هنوز ازم میترسه
    2 تا سوال داشتم
    1:دکتر این طوطی یه جوریه یعنی تخمه و میوه را به راحتی میخوره و اشتهاشم خوبه و مدفوعشم نرماله ولی اصلا تا حالا یه بارم ندیدم که آب بخوره یعنی تا حالا آب نخورده یا اینکه میخوره و من نمیبینم میترسم بمیره
    2:بعد روی سرش کچله جوری که انگار یکی کنده روی سرشو میخواستم ببینم موی سرش بازم در میاد یا همیشه کچل میمونه؟
    ممنون

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    5090

ميناي من

سلام.من2روز پيش يه ميناي گوشواره اي خريدم.فروشنده گفت زير يك سالشه.من مي خوام ببينم گوشواره اي هم وحشي دارن يا همشون اهلي هستن و حرف مي زنن؟و اينكه از روزي كه آوردمش همش ميپره به در ديوار قفس و مي خواد بيرون بياد از منم ميترسه.يك دقيقه آروم نمي گيره.غذا هم نمي خوره.دانه پارس رو همينطوري مي خوره يا بايد خيسش كرد؟اصلاً چيزي نمي خوره به جز يه كمي سيب كه ديروز خورد.اينو به من270هزار فروخته.كلا گذاشته سرم؟هزينه واكسيناسيون+ويزيت معاينه دامپزشك چقدره؟2روزه كلي اعصابمو بهم ريخته.ممنون.

صفحه 40 از 84 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041424344454647484950515253545556575859 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)