صفحه 38 از 84 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 371 به 380 از 832
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    TUTI
    شماره عضویت
    4843
    سلام من یه کاسکو چشم زرد دارم الان 2ماه و 15 روزه گرفتمش . از وقتی که گرفتم فقط سه چهار روز اول قااار کشید بقیشو غرغر می کرد الان دیگه غرغر نمی کنه از دستم خیلی راحت غذا می گیره غذاشم به جز تخمه سیب و انگور به چیز دیگه لب نیمیزنه استخون مرغ هم که بش می دم خودم باید دستم بگیرم تا خوردش کنه وگرنه به پاش نمیگیره و میندازش . مدفوعش نرماله گاهی آبکی هست سفت نیست .
    مشکلم اینه که این کاسکوی ما مثل کاسکوهای دیگه اصلن و ابدا سروصدایی نداره نه قاری نه سوتی و نه هیچیه دیگه فقط گاهی فقط گاهی که تو قفس بال بال میزنه تا خستگی بالهاشو رفع کنه یه صداهای خیلی خیلی آروم و کوتاه مثل تق نوچ هو (کوتاه) در می یاره که اونم زیاد طول نمی کشه و همین. اصلا هم تحرک نداره همش یه جا نشسته و مارو نگاه می کنه میترسم این تخمه های چرب و بی تحرکیش کار دستم بده . لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانشم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    سلام آقای دکتر
    خاکستری من چند روزه هست که یدفعه مثلا 5 6 بار پشت سر هم سر شو به چپ و راست تکون میده،مثل سر ما آدما وقتی میخوایم با حالت سرمون جواب منفی بدیم
    آب ریزش بینی هم نداره که بگیم به خاطر اون این کار رم میکنه
    غذاشو هم میخوره فضلش هم سالمه
    نظر شما چیه ؟
    ممنونم

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط PIKO نمایش پست ها
    سلام من یه کاسکو چشم زرد دارم الان 2ماه و 15 روزه گرفتمش . از وقتی که گرفتم فقط سه چهار روز اول قااار کشید بقیشو غرغر می کرد الان دیگه غرغر نمی کنه از دستم خیلی راحت غذا می گیره غذاشم به جز تخمه سیب و انگور به چیز دیگه لب نیمیزنه استخون مرغ هم که بش می دم خودم باید دستم بگیرم تا خوردش کنه وگرنه به پاش نمیگیره و میندازش . مدفوعش نرماله گاهی آبکی هست سفت نیست .
    مشکلم اینه که این کاسکوی ما مثل کاسکوهای دیگه اصلن و ابدا سروصدایی نداره نه قاری نه سوتی و نه هیچیه دیگه فقط گاهی فقط گاهی که تو قفس بال بال میزنه تا خستگی بالهاشو رفع کنه یه صداهای خیلی خیلی آروم و کوتاه مثل تق نوچ هو (کوتاه) در می یاره که اونم زیاد طول نمی کشه و همین. اصلا هم تحرک نداره همش یه جا نشسته و مارو نگاه می کنه میترسم این تخمه های چرب و بی تحرکیش کار دستم بده . لطفا راهنماییم کنید خیلی نگرانشم

سلام

پرنده شما به چکاپ کامل نیاز دارد.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr_shahrooz نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر
    خاکستری من چند روزه هست که یدفعه مثلا 5 6 بار پشت سر هم سر شو به چپ و راست تکون میده،مثل سر ما آدما وقتی میخوایم با حالت سرمون جواب منفی بدیم
    آب ریزش بینی هم نداره که بگیم به خاطر اون این کار رم میکنه
    غذاشو هم میخوره فضلش هم سالمه
    نظر شما چیه ؟
    ممنونم
    سلام

ممکنست پرنده شما تلاش می کند تا محتویات چینه دان را خارج کند.
    فعلا صبر کنید چون علامت غیر طبیعی دیگری ندارد.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4932
    سلام آقای دکتر
    من یک جوجه ککاتیل دارم الان 36 روزشه. 11 روزه پیش منه. غذا خوردنش خیلی خوبه. مشکل خاصیم نداره.
    ولی مدفوعش خیلی آبکیه. یعنی بیشتر مدفوعش آبه شفافه. میخاستم ببینم مشکل کجاست.
    من اصفهانم. اگه باید ببرمش دکتر شما تو اصفهان شخص خاصی را سراغ دارید؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    پرنده
    شماره عضویت
    5017
    سلام آقای دکتر خسته نباشید.من یک قناری دارم که مدتی هست تو لک رفته 2-3 روز می شه احساسمی کنم موقع ایستادن رو چوب بیشتر می شینه و صاف نمی ایسته و وزنش رو رو یکی از پاهاش می ندازه گفتن شاید ناخن هاش بلند شده که بردمش پرنده فروشی و گفت بلند نیست حالا پماد شقاق هم گرفتم که نمی دونم کاربردش چیه؟به نظرتون چیکار باید بکنم؟تغذیه پرنده عادی و تحرک هم داره

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    کاسکو/قناری
    شماره عضویت
    5020

بیماری چشم کاسکو

با سلام حدود 3هفته پیش چشم طوطی من اشک ریزی داشت در ضمن بین چشم وبینی اش یک برجستگی اایجاد شد تشخیص دکتر سرماخوردگی ودر گیری سینوسها بود وتجویز اریترومایسین 200برای 5روز اشکریزی کاملا بر طرف شد ولی برجستگی باقی مانده وحتی احساس میکنم کمی بزرگتر شده در ضمن این برجستگی نرم است با تشکر

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    سلام خدمت آقای دکتر
    این فضله رو نگاه کنید :

بعد از مدتی این فضله تبدیل شده به این فضله :

دلم میخواد نظر شما رو در مورد این 2 فضله بدونم واینکه آیا فضله ی دوم نسبت به فضله ی اول بهتر شده ؟ و اینکه این بیماری رو ویروسی میدونین یا اسهال ؟
    ممنونم

با اجازه ی دکتر برهانی کیا : اسهال خود یک بیماری نیست. بلکه فقط علامتی (symptoms)*
    از بیماری می باشد که می تواند منشا ویروسی و انگلی و غیره داشته باشد.*

مدیریت
    ویرایش توسط hsoonheb : 17th August 2011 در ساعت 02:57 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    5022
    سلام و حسته نباشید .
    عروس من دست بزن داره ، فکر کنم 3 ماهه باشه وقتی دست یا انگشت می بریم طرفش می خواد انگشتو از تو کتف در بیاره اما وقتی میگیریمش آرومه و رو دست یا پا یا گردن ساعت ها میشینه . در ضمن کتر می خونه و خیلی کم جیغ می زنه . در حالت عادی آروم و ب سر و صداست حتی اگه بهش توجه نشه هم جیغ نمی زنه ! لطفا راهنمایی بفرمایید !

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط مروارید دریا نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر خسته نباشید.من یک قناری دارم که مدتی هست تو لک رفته 2-3 روز می شه احساسمی کنم موقع ایستادن رو چوب بیشتر می شینه و صاف نمی ایسته و وزنش رو رو یکی از پاهاش می ندازه گفتن شاید ناخن هاش بلند شده که بردمش پرنده فروشی و گفت بلند نیست حالا پماد شقاق هم گرفتم که نمی دونم کاربردش چیه؟به نظرتون چیکار باید بکنم؟تغذیه پرنده عادی و تحرک هم داره
    سلام

در قناري بيماري به نام شقاق تعریف نشده است. این اصطلاح به اشتباه در مورد بیماری گال (عفونت با جرب) یا گاها کمبود ویتامینa بکار میرود.
    معاینه دقیق لازم است.

برهانی کیا

صفحه 38 از 84 نخستنخست ... 192021222324252627282930313233343536373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)