صفحه 21 از 84 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 832
    کاربر ساده

شماره عضویت
    4003
    سلام اقای دکتر من بردمش دامپزشک براش دارو تجویز کرد گفت نصف قرص اسپیرین بزرگسال رو با 1 سیسی انتی بیوتیک که خودش بهم داد رو ت 2 تا لیوان اب هل کن هر روز بریز تو ظرف ابش تا 10 روز بعد گفت وقتی 10 روز تمام شد یه قطره مولتی ویتامین بچه بگیر به مدت 10 روز هروز 20 قطره بریز تو ابش.گفت سیرم اگه بخوره براش خوبه نظر شما چیه همین درمان براش خوبه ممنون از سایت مفیدتون:smile (242):

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط teymor نمایش پست ها
    سلام اقای دکتر من بردمش دامپزشک براش دارو تجویز کرد گفت نصف قرص اسپیرین بزرگسال رو با 1 سیسی انتی بیوتیک که خودش بهم داد رو ت 2 تا لیوان اب هل کن هر روز بریز تو ظرف ابش تا 10 روز بعد گفت وقتی 10 روز تمام شد یه قطره مولتی ویتامین بچه بگیر به مدت 10 روز هروز 20 قطره بریز تو ابش.گفت سیرم اگه بخوره براش خوبه نظر شما چیه همین درمان براش خوبه ممنون از سایت مفیدتون:smile (242):
    سلام

مراجعه به یک دامپزشک و مشورت با دامپزشک دیگر در مورد داروهای تجویز شده کار صحیحی نیست.

برهانی کیا

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4009
    سلام آقای دکتر.من امروز غروب کاسکوم رو آوردم از صبح شنبه مریض شد.بهش 2تا آمپول زدین یکی زرد بود یکی بیرنگ که بیرنگرو 4تا دیگم دادین بزنم.میشه بگید این آمپولا چی بودن؟خوب میشه؟خیلی نگرانم.ممکنه بمیره؟:smile (187): ازوقتی اومدیم فقط آب خورده و پرآرایی کرده

کاربر ساده

شماره عضویت
    4003
    من اصلا منظورم این نبود که با جوابتون کار یه دکتور دیگرو زیر سوال ببرید من چون دسترسی به شما ندارم وتو شهرستانم اینجاهم دکتور خوب نداره و تعریف شمارو از سپیده شنیده بودم نظر شمارو پرسیدم .ممنون میشم کمک کنید از نگرانی در بیام .
    ویرایش توسط sepideh : 7th March 2011 در ساعت 07:20 PM

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط messi نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر.من امروز غروب کاسکوم رو آوردم از صبح شنبه مریض شد.بهش 2تا آمپول زدین یکی زرد بود یکی بیرنگ که بیرنگرو 4تا دیگم دادین بزنم.میشه بگید این آمپولا چی بودن؟خوب میشه؟خیلی نگرانم.ممکنه بمیره؟:smile (187): ازوقتی اومدیم فقط آب خورده و پرآرایی کرده
    سلام

وقتی پرنده پرارایی می کند خیلی نگران نباشید، دانستن نوع داروهای مورد استفاده برای افراد متخصص مفید است.
    برای پرنده شما از انتی بیوتیک و ب کمپلکس استفاده شده است.
    عجله نکنید تا تزریق بعدی صبر کنید.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    CAG
    شماره عضویت
    3724
    سلام به اساتید ...

با توجه به شیوع انفلانزای مرغی ، توصیه میشه از جاهایی که به صورت ِ عمده کاسکو میارن و از هواپیما اومده خرید بشه ؟
    و همین طور اینکه راه جلوگیری از ابتلاع به Chlamydia چی هست . ممنون

کاربر تازه وارد

شماره عضویت
    4009
    کاسکوم بالا میاره با حرکات سریع سروگردن و فضله به پرهای قسمت خروجی میچسبه. نشانه چه بیماری هست؟نیوکاسل؟به تجویز شما فعلا 3روه ز دارم آنتی بیوتیک بهش میزنم و ب کمپلکس

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط manuelcalavera نمایش پست ها
    سلام به اساتید ...

با توجه به شیوع انفلانزای مرغی ، توصیه میشه از جاهایی که به صورت ِ عمده کاسکو میارن و از هواپیما اومده خرید بشه ؟
    و همین طور اینکه راه جلوگیری از ابتلاع به Chlamydia چی هست . ممنون
    سلام

در هر صورت پرنده ها تک تک وارد کشور نمی شوند، و هر پرنده ای ممکنست الوده باشد.
    راه اصولی، قرنطینه پرنده های وارداتی قبل از فروش است، که معمولا انجام نمی شود.
    این بیماری با تلفات بسیار بالا همراه است و با توجه به دوره کمون کوتاه بیماری امکان خرید پرنده به ظاهر کاملا سالم
    ولی مبتلا به عفونت کم است (عفونت مترادف بیماری نیست).
    در مورد کلامیدیا: انتقال از طریق ترشحات و مواد دفعی پرنده بیمار است و استرس عامل تبدیل عفونت به بیماری است، برای دفع عفونت از تتراسیکلین ها با دوره درمان طولانی استفاده می شود.

برهانی کیا

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    سلام اقای دکتر
    خسته نباشید.
    میخواستم بدونم دادن ترب به طوطی درست هست یا غلط ؟ من خودم ترب رو هر از گاهی به مقدار کم به طوطیم میدم اما میخواستم بدونم ترب جزو غذاهای ممنوعه هست یا میشه با احتیاط به طوطی داد.
    مرسی.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    سلام آقای دکتر برهانی کیا
    من مدت 35 روزه یک خاکستری گرفتم قسمت پرهای گردنش در حالت طبیعی مشکلی نداره اما وقت سر دادن که پرهاشو پف میکنه یک قسمت از گردنش تقریبا خالی از پر هست. از اول به همین صورت بود که اوایل خیلی قرمز بود و پرنده مرتب داشت میخاروند اون قسمت و الان بعد 35 روز و 2 بار حمام از قرمزی به رنگ صورتی رفته و کمتر می خارونه.. اطراف اون قسمت گردنشم داره پرهای جدید در میاره که رنگ پرهای جدید تیره تر از پرهای فعلیه.. اما پرهای گردن ریششون خیلی ضعیفه و جون ندارن اینم 2 تا عکس برای بهتر متوجه شدن منظورم

فایل پیوست 1872

فایل پیوست 1873

در عکس دوم اون نقطه های سفید رو پوست گردن مثل جای پری میمونه که کنده شده باشه یا جای جوشهای ریز که روشون خشکه زده باشه
    پوستشم خشکو چروکیدست از نظر من.لطفا نظرتون و بگید اگه لازم باشه میارمش تهران پیشتون
    پیشا پیش تشکر میکنم از لطفتو کمکتون

صفحه 21 از 84 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212223242526272829303132333435363738394071 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)