صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
    همکار قدیمی(سرپرست کل)
    دکتر دامپزشک

شماره عضویت
    3

مشاوره بیماری های سگ

مشاوره دامپزشکی درباره بیماری های سگ
    ویرایش توسط sepideh : 24th February 2011 در ساعت 06:54 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    sag
    شماره عضویت
    4050
    سلام .من دوباره مزاحم شدم ببخشید
    با عرض پوزش باید بگم که دستشویی تدی شل شده
    می شه راهنمایی کنید که من چی کار کنم؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ و سنجاب
    شماره عضویت
    4090
    سلام .غرض از مزاحمت می خواستم از شما راهنمایی بگیرم ، راستش من یه سگ ( terrier ) دارم 5 سالشه و مادست . هفته ی گذشته به خاطر مسافرت رفتن سگمو به پانسیون سپردم ولی امروز که رفتم سگمو تحویل بگیرم متوجه شدم که دکتر سگ منو با یه سگ دیگه مشترکا داخل یه قفس گذاشته و اون یکی سگ ، گوش سگ منو به شدت گاز گرفته .طوری که باعث عفونت شده .دکتر اول منکرش شده ولی بعد به سگم دو تا آمپول زدن ولی متاسفانه سگم بعد از آمپول دیگه حتی نمی تونه راه بره و دچار لرزش شده و دست چپش که همون سمتی میشه که گوشش عفونت گرفته ، مثله اینکه حس نداره .چون نمی تونه درست راه بره و حتی نمی ذاره به گوشش دست بزنم .به دکتر گفتم ، گفتن شاید به خاطر درد شدید باشه و باید تا فردا بهش فرصت بدیم .سگم دچار ضعف شده و حالا بی حس دراز کشیده .نمی دونم چی کار کنم و چون دستش رو دست حرکت نمی ده و درست راه نمیره می ترسم فلج بشه .به همین علت مزاحم شما شدم که نظرتون رو بدونم .

پیشاپیش از زحماتتون ممنونم
    ویرایش توسط sepideh : 25th March 2011 در ساعت 09:06 PM

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    sag
    شماره عضویت
    4050

شل شدن دستشوئئ

سلام.ببخشید یه مشکل واسه من پیش اومده
    تدی دیروز واکسناشو زد الان دسشوییش خیلی شل شده
    چه مشکلی داره؟چی کار باید بکنم؟
    ازتون خواهش می کنم کمکم کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    4396

آیا جرب گوش از سگ به انسان منتقل میشه؟

من 10 روزه که سگ گرفتم و سگم ماده و 3ساله ست.چون گوششو خیلی می خواراند و یا گوشهاشو روی زمین می کشید به دکتر مراجعه کردم و متوجه شدم جرب گوش دارد.ولی وارده گوش داخلی نشده.الان تحت درمانه با آمپول ضد انگلی که در 5 نوبت هر 10 روز باید زده بشه..

و تا قبل از اینکه متوجه بشم گاهی در تختخواب هم میومده.از وقتی فهمیدم خیلی وسواس گرفتم و می خواستم بدونم آیا به انسان هم سرایت می کنه یا نه؟؟؟

و اینکه برای درمان سگم به غیر از امپول درمان دیگری مثل محلول یا پماد هم وجود دارد که سریع تر هم عمل کند؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط noghii نمایش پست ها
    من 10 روزه که سگ گرفتم و سگم ماده و 3ساله ست.چون گوششو خیلی می خواراند و یا گوشهاشو روی زمین می کشید به دکتر مراجعه کردم و متوجه شدم جرب گوش دارد.ولی وارده گوش داخلی نشده.الان تحت درمانه با آمپول ضد انگلی که در 5 نوبت هر 10 روز باید زده بشه..

و تا قبل از اینکه متوجه بشم گاهی در تختخواب هم میومده.از وقتی فهمیدم خیلی وسواس گرفتم و می خواستم بدونم آیا به انسان هم سرایت می کنه یا نه؟؟؟

و اینکه برای درمان سگم به غیر از امپول درمان دیگری مثل محلول یا پماد هم وجود دارد که سریع تر هم عمل کند؟

سلام
    جرب اصولا وارد گوش داخلی نمی شود.
    نوع درمان بستگی به نظر دامپزشک معالج دارد.
    من عمدتا از داروهای موضعی استفاده می کنم ولی در مواردی که عفونت منتشر در تمام بدن است از داروی تزریقی هم استفاده می کنم.
    تشخیص دقیق گونه جرب لازم است تا بتوان گفت احتمال سرایت به شما چقدر است، در کل ابتلای شما معمول نمی باشد.

برهانی کیا

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ تریر کوچولو- 2تا کاکتیل- 1 ماهی فایتر 2.5ساله
    شماره عضویت
    4852
    سلام آقای دکتر. من رفتم پیش دامپزشک تا خمیر دندون برای سگم بگیرم که نداشتن. اما به من گفت میتونم از خمیر دندون میوه ای و گیاهی که ماله بچه های کوچیک هست استفاده کنم. به نظر شما مشکلی پیش نمیاد. ؟؟؟

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط khorshid نمایش پست ها
    سلام آقای دکتر. من رفتم پیش دامپزشک تا خمیر دندون برای سگم بگیرم که نداشتن. اما به من گفت میتونم از خمیر دندون میوه ای و گیاهی که ماله بچه های کوچیک هست استفاده کنم. به نظر شما مشکلی پیش نمیاد. ؟؟؟
    سلام

کلا استفاده از خمیر دندان مخصوص سگها توصیه می شود.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط paria نمایش پست ها
    سلام .من دوباره مزاحم شدم ببخشید
    با عرض پوزش باید بگم که دستشویی تدی شل شده
    می شه راهنمایی کنید که من چی کار کنم؟
    سلام

عوامل زیادی موثر هستند.
    سعی کنید از یک برنامه غذایی مشخص و ثابت استفاده کنید و در صورت تکرار جهت
    بررسی بیشتر می توانید مراجعه نمایید.

برهانی کیا

کاربر موثر

شماره عضویت
    2586
    نقل قول نوشته اصلی توسط ailina نمایش پست ها
    سلام .غرض از مزاحمت می خواستم از شما راهنمایی بگیرم ، راستش من یه سگ ( terrier ) دارم 5 سالشه و مادست . هفته ی گذشته به خاطر مسافرت رفتن سگمو به پانسیون سپردم ولی امروز که رفتم سگمو تحویل بگیرم متوجه شدم که دکتر سگ منو با یه سگ دیگه مشترکا داخل یه قفس گذاشته و اون یکی سگ ، گوش سگ منو به شدت گاز گرفته .طوری که باعث عفونت شده .دکتر اول منکرش شده ولی بعد به سگم دو تا آمپول زدن ولی متاسفانه سگم بعد از آمپول دیگه حتی نمی تونه راه بره و دچار لرزش شده و دست چپش که همون سمتی میشه که گوشش عفونت گرفته ، مثله اینکه حس نداره .چون نمی تونه درست راه بره و حتی نمی ذاره به گوشش دست بزنم .به دکتر گفتم ، گفتن شاید به خاطر درد شدید باشه و باید تا فردا بهش فرصت بدیم .سگم دچار ضعف شده و حالا بی حس دراز کشیده .نمی دونم چی کار کنم و چون دستش رو دست حرکت نمی ده و درست راه نمیره می ترسم فلج بشه .به همین علت مزاحم شما شدم که نظرتون رو بدونم .

پیشاپیش از زحماتتون ممنونم
    سلام

اگر مشکل محدود به گوش باشد خیلی نگران نباشید ولی درمان را جدی بگیرید.

برهانی کیا

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)