صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 526
    همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نه دیگه همون موقع همراه 5- 6 تا خرچنگ انداختمش دور . اما کاربردش چیه؟ همه دنبال بیرون انداختنش اما شما ...!؟ در ضمن قرمز نبود بیرنگ بود البته من عکس مانتیس رو دیدم ظاهرش یکسان بود اما رنگش نه . در مورد غذا برای تکمیل غذاییش نمیشه از کاهو استفاده کرد؟در ضمن من داخل سامپ بخشی رو به کشت جلبک اختصاص دادم ( چیزس شبیه رفیجیوم) از اون جلبک ها هم میشه استفاده کرد؟ ممنون

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    همونطور که رضا جان گفتن کاهو برای غذا خور کردن بودش چون هم از لحاظ ارزش غذایی برای آبزیان ظاهرا اونقدرا غنی نیست هم اگه زیاد بدید ممکنه دیگه غذا های خشک رو نخورن
    اسپرولینا رو توصیه می کنم حتما تو برنامه غذایی ماهی هاتون بگنجونید خیلی خوب و مفیده بخصوص روی زنگ ماهی تاثیر داره و در کل بسیار ارزش غذایی بالایی داره و چزو غذاهای مهم محسوب میشه
    من خودم jbl ش رو داشتم خیلی خوب بود
    نور ور هم به نظر من وسط روز خاموش نکنید بزارید بزارید حالت طبیعی داشته باشه خیلی بهتره
    راستی مممنون از لطفی که به من داشتید منم دلم برای شما و تک تک دوستان تنگش شده بود
    موفق باشید
    راستی اگه ats دارید جلبکش رو هم میتونید برای خوراک جراح ها استفاده کنید

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    مانتيس خيلي خوشگله مخصوصن قرمزش .يادمه پارسال تابستون يكي از مغازه هايه نواب يكي داشت ميفروخت 40تومن دوبرابر يه ميگو كلينر!!!
    جراح ها اكثر ماكرو و ميكروجلبكارو ميخورن اگه بتوني يه گياه مثل انگوري بزاري توش خوبه رشدشم زياده جراح هام خوب ميخورنش.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezacpu نمایش پست ها
    در مورد نور اگه بتونی 7الی 8 ساعت متوالی روشن بزاری خیلی خیلی بهتره چون اینطوری که شما یک تام خاموشی گذاشتید براش
    استرس وارد می کنه به ماهی مخصوصا ریفها
    البته این نظر من کاهو بیشتر برای غذا خورکرد ( ارتمیا یخی همین طور) استفاده میشه ولی
    اسپرولینا یک غذا خوب که خودم ازش استفاده میکننم که تمام ماهیهام نه نمیگن بهش
    در مورد نور چون led هستن من از چند فن و صفحه اهنی و ... برای خنک کردنشون استفاده میکنم و شک دارم اگه7 -8 ساعت روشن بذارم زیاد داغ میکنن و صدمه میخورن یا نه ؟ فعلا که ریف ندارم اما با نظرتون کاملا موافقم فقط مشکلم همینه. در باره ی غذا سعی میکنم حتما تهیه کنم اما در این فاصله چطوری کاهو بهشون بدم؟ ممنون

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    در مورد نور چون led هستن من از چند فن و صفحه اهنی و ... برای خنک کردنشون استفاده میکنم و شک دارم اگه7 -8 ساعت روشن بذارم زیاد داغ میکنن و صدمه میخورن یا نه ؟ فعلا که ریف ندارم اما با نظرتون کاملا موافقم فقط مشکلم همینه. در باره ی غذا سعی میکنم حتما تهیه کنم اما در این فاصله چطوری کاهو بهشون بدم؟ ممنون
    بهتره بجايه صفحه اهني از هستينگهايه المينيومي استفاده كني كه انتقال حرارت بهتري داره هم بخاطر جنس المينيوميش هم پره هاي
    كه داره گرمارو زود دفع ميكنه.برايه چسبوندنم از چسبهايه مخصوص سيليكوني استفاده كن كه گرمارو از ال اي دي خو ب هدايت ميكنه هستينك

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    یه تیکه کاهو رو ببندید به یه نخودی کوچولو که سنگین شه بره کف اب ترجیحا هم روش چند قطره مولتی ویتامین بریزید که خیلی بهتره
    فقط زیاد نزارید تو آب ابمونه یعنی وقتی خورد هرچیش موند رو در بیارید!

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    مانتيس خيلي خوشگله مخصوصن قرمزش .يادمه پارسال تابستون يكي از مغازه هايه نواب يكي داشت ميفروخت 40تومن دوبرابر يه ميگو كلينر!!!
    جراح ها اكثر ماكرو و ميكروجلبكارو ميخورن اگه بتوني يه گياه مثل انگوري بزاري توش خوبه رشدشم زياده جراح هام خوب ميخورنش.
    البته قصد داشتم گیاه داخلش بذارم اما ظاهرا شرایطش مناسب کاشت گیاه نیست به زودی ازش عکس میذارم . داخلش رو کاملا جلبک گرفته و به نظرم گیاه توش زنده نمیمونه البته ats بهتر بود چون با این وضعیت تمیز کردن جلبک ها هم کار سختیه به خصوص از روی سنگها.مشکلات تبدیل شدن به رفیجیوم هم نداشتن جریان اب کافی ( به نظر من ) و نبود عناصر خاص مثل اهن و نور نامناسب (کم مصرف 21 وات) و کوچک بودن ( 25 لیتر).

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    بهتره بجايه صفحه اهني از هستينگهايه المينيومي استفاده كني كه انتقال حرارت بهتري داره هم بخاطر جنس المينيوميش هم پره هاي
    كه داره گرمارو زود دفع ميكنه.برايه چسبوندنم از چسبهايه مخصوص سيليكوني استفاده كن كه گرمارو از ال اي دي خو ب هدايت ميكنه هستينك
    ممنون . این سیستم رو از اقای شمس نیا که در مشهد فعال هستن تهیه کردم و در واقع اطلاع دقیقی از جزئیاتش ندارم و اینکه داغ میکنه رو هم ایشون تذکر دادن ولی خودم شک دارم چون وقتی با دست امتحان میکنم چندان داغ نیست و سیستم سرد کردنش خوب عمل میکنه؟نظر شما چی هست اگه زیاد روشن باشه مشکلی ایجاد میشه برای لامپها؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    البته قصد داشتم گیاه داخلش بذارم اما ظاهرا شرایطش مناسب کاشت گیاه نیست به زودی ازش عکس میذارم . داخلش رو کاملا جلبک گرفته و به نظرم گیاه توش زنده نمیمونه البته ats بهتر بود چون با این وضعیت تمیز کردن جلبک ها هم کار سختیه به خصوص از روی سنگها.مشکلات تبدیل شدن به رفیجیوم هم نداشتن جریان اب کافی ( به نظر من ) و نبود عناصر خاص مثل اهن و نور نامناسب (کم مصرف 21 وات) و کوچک بودن ( 25 لیتر).
    نورش خوبه 21وات به ازايه 25ليتر.مكملها تو رشد گياه تاثير ميزارن ولي نبودشون باعث كم شدن رشدشون ميشه
    ولي باعث خراب شدن نميشه تجربه هم نشون داده كه atsتو سامپ بهتر جواب ميده تا رفيجيوم

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نورش خوبه 21وات به ازايه 25ليتر.مكملها تو رشد گياه تاثير ميزارن ولي نبودشون باعث كم شدن رشدشون ميشه
    ولي باعث خراب شدن نميشه تجربه هم نشون داده كه atsتو سامپ بهتر جواب ميده تا رفيجيوم
    پس طبق نظر شما من گیاه بذارم مشکلی به وجود نمیاد؟ با این رشد سریع جلبک ها چیکار کنم ایا با وجود اونها برای گیاه مشکلی ایجاد نمیشه؟ شما ذکر کردید ats کارایی بهتری داره این سیستم مشابه ats کارایی داره یا باید به رفیجیوم تغییرش بدم؟ ممنون

صفحه 4 از 53 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)