صفحه 2 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 526
    همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    نقل قول نوشته اصلی توسط hsoonheb نمایش پست ها
    سلام . مبارک باشه . ما منتظریم که آکواریومتون شلوغ تر بشه و عکس هاش رو ببینیم زودتر
    موفق باشید .
    ممنون از توجهتون . شلوغ تر شدن اکواریوم با دو تا جراح زرد و ابی امیدوارم اتفاق بیوفته چون حد اکثر این دو تا رو قصد دارم اضافه کنم با 4 5 تا ریف.فعلا هم که اصلا پیدا نمیکنم هیچ کدومو میگن هوا سرد شده بار کم میاد؟!به هر حال سپاس

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    اگر تهران هستید پیشنهاد میکنم به اونیکس و ماهیران و بهبودی سر بزنید. پاودربلو و یلو تانگهای بینظیری آورده بودند. بخصوص ماهیران پاودربلوهای بزرگ به قیمت 40 هزار آورده بود که تا بحال به اون زیبایی و سرحالی کمتر دیده بودم.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    ممنون .نه من تهران نیستم مشهدم که خیلی اب شور نداره .درباره ی پاودر بلو که خیلی هم زیباست اما هیچ کس تجربه ی خوبی در نگهداری ازش نداره ودر کمتر از 3 ماه مرده؟به همین دلیل به جاش بلوتانگ میخوام بگیرم.البته سایزش هم برام مشکل شده چون اکثرا سایز بزرگ میارن ؟! یک سوال هم دارم اینکه ماهی هام علاقه ای به گرانول(مارک سرا) نشون نمیدن ولی خیلی میگو دوست دارن و من هم مجبور شدم روزانه فقط یک دفعه میگو بهشون بدم اما میگن میگو خوب نیست .راه حلی هست ؟در ضمن بر خلاف نظرات اسلاریس هام که دوتا هستند الان بیش از 15 روز که دارم و سالمند با این حال احتمال مرگشون هنوز هم هست ؟چون دوستان میگفتن در عرض 5 تا 6 روز میمیرن از جمله اقای دارایی عزیز. تولد امام عاشقان مبارک

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    ممنون .نه من تهران نیستم مشهدم که خیلی اب شور نداره .درباره ی پاودر بلو که خیلی هم زیباست اما هیچ کس تجربه ی خوبی در نگهداری ازش نداره ودر کمتر از 3 ماه مرده؟به همین دلیل به جاش بلوتانگ میخوام بگیرم.البته سایزش هم برام مشکل شده چون اکثرا سایز بزرگ میارن ؟! یک سوال هم دارم اینکه ماهی هام علاقه ای به گرانول(مارک سرا) نشون نمیدن ولی خیلی میگو دوست دارن و من هم مجبور شدم روزانه فقط یک دفعه میگو بهشون بدم اما میگن میگو خوب نیست .راه حلی هست ؟در ضمن بر خلاف نظرات اسلاریس هام که دوتا هستند الان بیش از 15 روز که دارم و سالمند با این حال احتمال مرگشون هنوز هم هست ؟چون دوستان میگفتن در عرض 5 تا 6 روز میمیرن از جمله اقای دارایی عزیز. تولد امام عاشقان مبارک
    پادر بلو جزع حساس ترين ماهيا نسبت به سفيدكه ولي اينطور هم كه شما ميگيد نيست اگه شرايطش خوب باشه ميمونه
    ماهيم اگه غذا خور بشه احتمال موندنش زياده .اسلاريس ماهيه حساسيه تو دلقكا ولي نگهداريش اونقدم سخت نيست
    يسري از ماهيا هم بخاطر صيد با سيانور بعد از چنوقت تو اكواريوم ميميرن به همين خاطره كه يه ماهي با اونكه غذا خوره ولي بازم ميميره

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    ممنون از راهنماییتون اما سوال مهمی داشتم و اونم در مورد علاقه ی ماهی ها به میگو تا گرانول و اینکه چرا؟ و چی کار کنم؟ میگو رو ادامه بدم یا... سپاس.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    ممنون از راهنماییتون اما سوال مهمی داشتم و اونم در مورد علاقه ی ماهی ها به میگو تا گرانول و اینکه چرا؟ و چی کار کنم؟ میگو رو ادامه بدم یا... سپاس.
    تجربه خودم اينه كه ما خودمونيم كه ماهيو عادت ميديم چي بخوره من پولكيه سرا داشتم تمام ماهيام خوب ميخوردن وقتي پولكيه jblميدادم نميخوردن يواش يواش شروع كردن به خوردن
    پولكيه jblولي اول نميخوردن.ولي ماهيايه من بيشتر از پولكي استقبال ميكنن تا گرانول .البته الودگيه پولكي از گرانول تو اب كمتره.

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    امروز یک جراح ابی باروتی گرفتم ( خداوند به خیر کنه):63: 30 هزار تومن و یک راس ارایشگر 18 تومن . اما امروز دیدم گابی یک طرفش زخم شده بود و بعد از چند ساعت الان داره میمیره:smile (31): اما چرا؟در ضمن نگران این جراح هم هستم سفیدک نگیره؟ گابیم کاملا خوب بود و یکدفعه نفهمیدم چرا اینجوری شد. اگه یک جراح زرد و ابی بگیرم با این پاودر بلو مشکل ایجاد نمیشه؟ممنون

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    من پادر بلو داشتم ماهی زیبایی ولی از اونجای که نسبت به بلو تانگ یلو تانک مهاجم تر بود ردش کردم رفت
    کاش اول بلو تانگ اضافه میکردی بعد یلوتانگ اخرش پادر بلو اضافه میکردی
    چرا مگه خرچنگ داری تو تانک که گابی زخمی کرده ؟
    سفیدک که تو خون یلو تانک پادر بلو هست ( بیشترم بلو تانگ )
    ولی شرایت خوب باشه هیچ موشکلی پیش نمیاد
    من که پادر بلو واقعا مشکل ساز شده بود برام
    امروز یک جراح ابی باروتی گرفتم ( خداوند به خیر کنه):63: 30 هزار تومن و یک راس ارایشگر 18 تومن . اما امروز دیدم گابی یک طرفش زخم شده بود و بعد از چند ساعت الان داره میمیره:smile (31): اما چرا؟در ضمن نگران این جراح هم هستم سفیدک نگیره؟ گابیم کاملا خوب بود و یکدفعه نفهمیدم چرا اینجوری شد. اگه یک جراح زرد و ابی بگیرم با این پاودر بلو مشکل ایجاد نمیشه؟ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    سلام مبارك باشه.اگر راس آرايشگر داشته باشي و فعال باشه و همچنين جراحات غذا خور باشند، مشكلي پيش نمياد و حتي اگر سفيدك بگيره ميتونه ردش كنه

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    با سلام
    خرچنگ که زیاد هستن . یعنی علت مرگ گابی اونا هستن؟(لعنت الله علیهم اجمعین) پادر بلو کوچیک هست تقریبا 5 تا 6 سانت اگر یلو تانگ یا بلو تانگ بگیرم سعی میکنم سایزش بزرگتر باشه احتمالا تا 2 روز دیگه سعی میکنم بخرم اگه شد حالا بازم اگه مثلا جراح زرد یا ابی 10 سانتی باشه بازم درگیر میشن اگر بله راه حلی هم داره ؟ من اطلاعی از رفتار این ماهی نداشتم وگرنه نمیگرفتم . در ضمن راس ارایشگر یکدفعه ناپدید شده یکبار توی یک سوراخ گیر کرده بود درش اوردم اما باز نیست؟!این رفتار طبیعیه؟ ممنون از همه

صفحه 2 از 53 نخستنخست 12345678910111213141516171819202152 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)