صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 30
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505

پرندگان خانگی و مرغ مینای bahar 2kh

سلام به همه دوستان
    منم بالاخره تصمیم گرفتم تاپیک بزنم

در حال حاضر من از یک مینا نگهداری می کنم که به قولی مینا نگو بلا بگو .....:smile (224):

اما قبل از مینا

این دو تا بلا که اسمشون طلا و حنا بود البته اینا مال 2-3 سال پیش بودن اما دلم نیومد نگم ازشون که چقدر شیطون بودن عاشق قارچ و توت فرنگی و بد تر از اون پیاز
    یک بار واسشون ژامبون گذاشتم تا بو کردن رفتن یه نک هم نزدن که جوجه به اون جوجگیش فهمید این چیه ه ه :52:و آخرم به خاطر سفر بردیم دادیم همونجا که خریده بودی
    م

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    آخی . چقدر با نمک. منم خیلی جوجه داشتم. یادش بخیر .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    و مانی که یه جوجه ملنگو بود و همش 4 روز پیشم موند . خیلی دوسش داشتم و اونم جوجه باهوشی بود که بعد از چند بار تمرین فهمیده بود که وقتی دستمو میبرم جلو باید بیاد رو دستم اما نمیدونم چی شد صبح روز سوم کمی کسل شد و ساعت به ساعت بدتر میشد و منم بد تر از اون تو همون سه روز بینهایت وابستش شدم تا دکتر بردمش تو راه حالش خوب شد و دکتر دیدش گفت این که خوبه 2-3 قلم دارو داد اما بی فایده بود و صبح روز بعد مانی مرد.
    قفسش نو مونده گوشه اتاقم حتی دلم نیومد مینارو بذارم توش.
    هنوزم فکر می کنم چرا؟ و اینکه روزی که میخریدمش تو سبدی که بود از همه سر حال تر بود اما تو همون سبد یه جوجه دیگه داشت جون میداد و فروشنده با یک سرنگ غذا داد حتی به اون جوجه مریض یا شاید من مقصر بودم آخه دفعه اولم بود.
    از مانی زیاد عکس ندارم .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505

اینجا تو بغلم خوابیده بود و من سرشو ناز میکردم تا ناز نمیکردم چشماشو باز میکرد همچین نگاه میکرد که انگار دوباره و تا باز ناز می کردم میخوابید.(ببخشید عکس اینجوریه چون یکم کاتش کردم)

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    صبح روزی که مانی مرد من که از روزه قبلش کلی داغون شدم و اون روز که دیگه ه ه...
    خلاصه بعداظهر خواهرم با شوهرش اومدن مثلا ملاقت من و یه پاکت دادن بهم تا درشو باز کردم یه دهن گنده دیدم که تا ته بازه و دیدن همانا گریه کردن من همانا .. شوهر خواهرم چون دیده بود من ناراحتم این جوجه مینارو آورد واسم .
    مینا اون موقع 24-5 روزش بود
    آخی یادش بخیر همش دهنش باز بود و غذا که میدادم به زور انگشتمو از دهنش در می آوردم (چقدر زود گذشت)
    حالا اون جوجه مینا شده پادشاه خونه (پسرم هست) اما نمیدونم چرا واسش اسم انتخاب نکردم و همون مینا صداش می کنم.
    داستانهای ما با مینا خیلی زیاده که کم کم میام میگم
    اینم عکسش:

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    و مینا که همیشه در حال فضولی هستش حتی تو دهان من.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    باز سلام.
    تو این همه وقتی که مینارو داشتم خیلی لوس کرده خودشو و دلبری .
    اما یک بار که کشت منووووووووووووووووووو این پسر ، من اکثرا که بوسش می کنم دلشو یا پاشو بوس میکنم مینا جیر جیر صدا میکنه(خیلی باحاله):smile (249):
    یک بار نشسته بودم اومد روی پام و خواستم بوسش کنم تا سرشو بوس کردم نشست روی پام باور کنید من یک دقیقه بالشو پشتشو بوس میکردم مینا فقط جیر جیر میکرد و بالشو میلرزوند وای خیلی حس قشنگی بود مخصوصا که مینا نمیذاره پشتشو دست بزنیم و حساسه اما همون یه بار واسه من کلی جالب بود .:smile (4):

کاربر موثر

شماره عضویت
    229
    خیلی خوشگل و نازه ، امیدوارم لحظات خوبی باهم داشته باشین ، مامان من هم یه مینا داره که خیلی بهش وابسته شده حدود20 کلمه حرف میزنه وقتی مامان بهش محل نمی زاره خودش لوس می کنه و ارام می گه ماماجی .
    ولی اصلا اجازه نمی دهد کسی بهش دست بزند ولی مینای شما خیلی دستی و رامه مبارکت باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    سلام. خیلی ممنون ازشما.:smile (228)::smile (228):
    مینای ما که 4 ماهش شده اما دریغ از یک کلمه حرف تازگیا سوت منو با سوت جواب میده فقط .
    کاش واسه ما هم زودتر به حرف بیاد

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)