صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    با قیمت پایین تر باید بفروشید به مغازه ها در مورد صادر کردن اطلاعی ندارم
    ولی این تعداد هم پول زیادی میخواد هم چندتا کار گر هم یک مکان بزرگ

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    16667
    نقل قول نوشته اصلی توسط ya saman نمایش پست ها
    سلام ببخشید چند تا سوال دارم.اول
    اینکه ایا با تعدا خیلی بیشتر یا بازار داره و فروش میرن؟مثلا با این تعداد:60جفت طوطی کوتوله.شصت جفت عروس هلندی.دیویست جفت فنچ و صد جفت مرغ عشق.اگر دوستان دیگه هم اطاعاتی دراین باره دارن خیلییییییی ممنون میشم جواب بدن.راستی مکانی ک برای پرورش این تعداد دارم هم کافی و بزرگه.خیلی ممنون از جوابتون
    سلام
    خیالتون رو راحت کنم مرغ عشق و فنچ سود خوبی ندارن به زور پول نگهداری خودشونو در میارن تاز هاگه ازتون بخرن،مغازه دارا هم مثلا عروس میفروشن(خاکستری) 180 تومن از شما 85-95 بیشتر ور نمیدارن اگه ور دارن تازه خیلیاشونم ترجیح میدن از فروشنده نام آشناتری بخرن تا شما و باید به قیمت پایین تری بدید تا 4-5 ماه که یکم جا بیوفتید . . .
    داخل تهران بازار معمولیه حالا چ برسه به مشهد که مطمئنا بدتر از تهرانه. . .
    شما با 2-3 جفت هلندی و 2-3 جفت کوتوله شروع کنید ببینید چجوری پیش میره در ضمن تلفات و . . . هم حساب کنید + هزینه های نگهداری
    در کل در شرایط فعلی پرورش در تعداد زیاد و به عنوان منبع در آمد خوب نیس و نمیچرخه مگر گونه های خاص مثل کاکادو و کاسکو و کاکاریکی و گرین چیک و از این دست پرنده ها که شما تا تجربه در رابطه با پرورش پرنده های معمولی مثل عروس هلندی و کوتوله نداشته باشید عملا هیچ کاری نمیتونید کنید . . .
    موفق باشید
    ویرایش توسط karshenas : 7th March 2016 در ساعت 12:57 PM

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق هلندی
    شماره عضویت
    19177
    با سلام خدمت دوستان

تکثیر اندکی مرغ عشق (سه جفت شروع و تا 30الی40 عدد برسه کافیه) در یک قفس بزرگ بهتره ؟ یا در قفس های مجزا به صورت پرندگان جفت؟
    چون برام نمیصرفه که به مرور قفس تهیه کنم و میخوام اگز آخرش چیزی دستم رو گرفت دیگه هزینه قفس های تک تک نکرده باشم.

با تشکر

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو /عروس هلندی
    شماره عضویت
    8968
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan1373 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

تکثیر اندکی مرغ عشق (سه جفت شروع و تا 30الی40 عدد برسه کافیه) در یک قفس بزرگ بهتره ؟ یا در قفس های مجزا به صورت پرندگان جفت؟
    چون برام نمیصرفه که به مرور قفس تهیه کنم و میخوام اگز آخرش چیزی دستم رو گرفت دیگه هزینه قفس های تک تک نکرده باشم.

با تشکر
    سلام بهترین حالت برای حفت های مولد هر کدام تو یک قفس هست
    اما اگه میخواید خودتون جفتون کنید تعداد بخرید تو قفس بزرگ بذاریدشون و هر کدوم باهم جفت شدن جدا کنید

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    جفت طوطی عروس
    شماره عضویت
    20188
    من ی سوال داشتم من ی جفت طوطی عروس هلندی دارم نشانه های تخم گذاری چیه لطفا سریع جواب بدید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط arminmadani0079 نمایش پست ها
    من ی سوال داشتم من ی جفت طوطی عروس هلندی دارم نشانه های تخم گذاری چیه لطفا سریع جواب بدید
    سلام ، تاپيك رو اشتباه انتخاب كرديد . لطفا اين قسمت سوال كنيد http://www.parsipet.ir/showthread.php?t=123
    اگر زمان تخمگذاري نزديك باشه ، ماده كم تحرك ميشه و مدت بيشتري رو در لانه ميگذرونه ، انتهاي كمر و زير شكم ، برجسته تر ميشه ، شادابي و فعاليت روزهاي قبل رو نداره ، مدفوعش كمي بزرگتر و مايع تر از حالت عادي ميشه ، به سختي روي ني ميشينه و نر تلاش بيشتري براي تغذيه ماده داره .

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)