صفحه 9 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 295
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansoory نمایش پست ها
    با عرض معذرت ولی باید بگم 5100 ربطی به دما نداره.5100 رنگ نور لامپ هست نه دما:smile (248):
    Color Temperature : به عنوان دمائي كه يك جسم سياه در آن دما نوري با رنگ نور منبع توليد ميكند شناخته مي شود و اين پارامتر با مقياس Kelvin اندازه گيري ميشود. دماي رنگ بالاتر به معناي آبي تر بودن و دماي رنگ پائينتر به معناي قرمزتر بودن رنگ مي باشد.
    اقايه منصوري عزيز منم منظورم از دما همون رنگ نوره

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeidkamali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    كسي يه كلر سنج خوب سراغ نداره معرفي كنه ؟
    بيزحمت بگين قيمت چنده و چه كسي داره ؟
    مرسي
    با سلام مجدد
    کسی سراغ نداره ؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    فقط آبزی
    شماره عضویت
    1225
    یک مغازه تو لاله زار جنوبی هستش(پایین تر از جمهوری) بنام باستان لامپ و تایمر داره قیمتش خوبه و با کلیات آکواریوم هم آشناس متال 150 مارک blv میده 60000 تومن(20000 کلوین) تایمر هم آلمانی رو میده 18 تومن بنظرم قیمتش خوبه

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadeng نمایش پست ها
    یک مغازه تو لاله زار جنوبی هستش(پایین تر از جمهوری) بنام باستان لامپ و تایمر داره قیمتش خوبه و با کلیات آکواریوم هم آشناس متال 150 مارک blv میده 60000 تومن(20000 کلوین) تایمر هم آلمانی رو میده 18 تومن بنظرم قیمتش خوبه
    سلام به احمد اقا گل
    من خودم داخل لاله زار هستم. فروشگاه باستان هم از همکاران ماست و از ما خرید میکنه. باید بگم که قیمت ها یکم تند هست. اگه کسی حال گشتن تو لاله زار رو داشته باشه .بقول خودمون سوراخ و سومپه ها رو یکم وقت بزره پیدا کنه از این قیمت پایین تر هم میتونه پیدا کنه.درثانی الان دیگه کسی از لامپ متال بخاطر مصرف بالاش استفاده نمیکنه. الان داخل بازار لامپ های جدید با بازده نوره بهتر و مصرف کمتر از متال امده. فقط پیدا کردن این لامپ ها یکم وقت و حوصله گشتن میخواد.و در مورد تایمر هم بگم که تایمر مارک teben آلمان هست و قیمتش یه خورده بالاست
    من این پست رو ندادم که مانع خرید بچه ها از این فروشگاه بشم. فروشگاه باستان آدم خیلی خوبی هست. پست من فقط جهت اطلاع از قیمت جنس ها در داخل بازار بود.
    ممنون

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    سلام به احمد اقا گل
    من خودم داخل لاله زار هستم. فروشگاه باستان هم از همکاران ماست و از ما خرید میکنه. باید بگم که قیمت ها یکم تند هست. اگه کسی حال گشتن تو لاله زار رو داشته باشه .بقول خودمون سوراخ و سومپه ها رو یکم وقت بزره پیدا کنه از این قیمت پایین تر هم میتونه پیدا کنه.درثانی الان دیگه کسی از لامپ متال بخاطر مصرف بالاش استفاده نمیکنه. الان داخل بازار لامپ های جدید با بازده نوره بهتر و مصرف کمتر از متال امده. فقط پیدا کردن این لامپ ها یکم وقت و حوصله گشتن میخواد.و در مورد تایمر هم بگم که تایمر مارک teben آلمان هست و قیمتش یه خورده بالاست
    من این پست رو ندادم که مانع خرید بچه ها از این فروشگاه بشم. فروشگاه باستان آدم خیلی خوبی هست. پست من فقط جهت اطلاع از قیمت جنس ها در داخل بازار بود.
    ممنون
    اتفاقن اقايه دارايي از الكترو دهقان اين متالو تهيه كرده بود ميگفت نمايندگيشه قيمتش خيلي كمتر بود
    در مورد تايمر هم من از لاله زار چند ماه پيش تهيه كردم13تومن مگر اينكه تو اين چندوقته گرون شده باشه

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    منم این تایمر خریدم 15
    لامپ متال 5100 به نظرتون گیر میاد تو لاله زار البته 70

همکار قدیمی انجمن قناری

نوع حیوان خانگی
    ديسکس-عروس هلندی- قناري
    شماره عضویت
    5776
    سلام دوستان
    كسي يه كلر سنج خوب سراغ نداره معرفي كنه ؟
    بيزحمت بگين قيمت چنده و چه كسي داره ؟
    مرسي

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    اتفاقن اقايه دارايي از الكترو دهقان اين متالو تهيه كرده بود ميگفت نمايندگيشه قيمتش خيلي كمتر بود
    در مورد تايمر هم من از لاله زار چند ماه پيش تهيه كردم13تومن مگر اينكه تو اين چندوقته گرون شده باشه
    با توحه به نوسانات قیمت تو این چند وقته و قیمت ها رفته بالا . باید خدمتتون عرض کنم که الکترو دهقان جزو 5 نفر اول تو لاله زار هست. یکی از کله گندهاست. و من نمیخواستم تبلیغ فروشگاه بکنم ولی چون شما مهدی جان واضح صحبت کردی باید بگم لامپی که احمد جان گفتند وارد کننده اصلی این مارک خوده آقای دهقان هستند.البته شما اگه جنس دونه ای ازشون بخری زیاد تخفیف بهتون نمیده. در مورد تایمر هم تا 2 یا 3ماه پیش قیمتش 11 بوده که الان به دلیل قیمت حدود 14 یا 15 هزار شده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezacpu نمایش پست ها
    منم این تایمر خریدم 15
    لامپ متال 5100 به نظرتون گیر میاد تو لاله زار البته 70
    رضا جان کلا کد 5100 روی لامپ ها به این مهنی هست که رنگ اون لامپ یخی (ترکیب شده نور سفیدو زرد)هست .(این مطلب رو گفتم برای کسایی که نمیدونن لامپ 5100 چی هست نه برای آقا رضا چون مشخصه که ایشون اطلاعات دارن وما هم شاگرد ایشون:smile (22). آقا رضا لامپ متال 5100رو کسی وارد نمیکنه بخاطر اینکه زیاد مشتری نداره.البته اگه بگردی شاید پیدا کنی(من تا حالا ندیدم).و لامپ متال در داخل لاله زار 6رنگ میشه گفت بیشترنیست(آبی-بنفش-قرمز-سبز)و سفید(6400)و آفتابی(2700).

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    رضا جان کلا کد 5100 روی لامپ ها به این مهنی هست که رنگ اون لامپ یخی (ترکیب شده نور سفیدو زرد)هست .(این مطلب رو گفتم برای کسایی که نمیدونن لامپ 5100 چی هست نه برای آقا رضا چون مشخصه که ایشون اطلاعات دارن وما هم شاگرد ایشون:smile (22). آقا رضا لامپ متال 5100رو کسی وارد نمیکنه بخاطر اینکه زیاد مشتری نداره.البته اگه بگردی شاید پیدا کنی(من تا حالا ندیدم).و لامپ متال در داخل لاله زار 6رنگ میشه گفت بیشترنیست(آبی-بنفش-قرمز-سبز)و سفید(6400)و آفتابی(2700).
    دقیقا به خاطر ترکیب رنگش دنبال 5100 هستم پس به نظر شما مشکل که پیدا کنم ؟

صفحه 9 از 30 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262728 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)