نمایش نتایج: از 1 به 10 از 10
    همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006

ساخت اسباب بازی های خلاقانه برای طوطی و کاسکو (ترجمه)

اسباب بازی اول :

مهره ها ،قرقره ها و چرم برای ساخت اسباب بازی برای کاسکو و طوطی شما :

مغازه ما تعداد زیادی حعبه ،مهره و مهره های چوبی در سایز ها و شکل های متفاوتی دارد که ما از انها برای ساخت اسباب بازی استفاده میکنم .شما همچنین میتوانید تکه های چرم و تکه های چوب را از افرادی که برای طوطی اسباب بازی درست میکنند تهیه کنید . البته میتوانید قطعات مهره و چوبی را از نجاری نیز تهیه کنید . شما باید قطعه های چرمی که تهیه کردید به اندازه های مختلفی ببرید.

سپس انها را به مهره های چوبی وصل کنید . بعد از اینکه قطعه ها ،قرقره ها مهره های چوبی با چرم به هم دیگر وصل شدند میتوانید به قفس طوطی اویزان کنید و ببینید که بعد از مدت کوتاهی کاسکو و طوطی شما با این وسیله به بازی می پردازد . اما همیشه باید مطمئن شوید وسایلی که برای اینکار استفاده میکنید ایمن هستند .

مترجم :پارنیا .خ

منبع : http://www.birdsnways.com/birds/ihang.htm

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    :smile (242): ممنون از مطلبت
    یعنی چرم مشکلی برای طوطی ایجاد نمیکنه؟
    چوب هم چوب روسی خوبه؟

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006

سلام نفیسه عزیز

خب این مقاله داخلش چرم نوشته بود و من مقاله رو به فارسی برگردوندم اما برای سوالت من که سرچ کردم اسباب بازی های چرمی وجود داره و اچرم ها برای اینکه قابل استفاده بشن باید به دباغ خونه برن و دو نوع دباغی وجود داره دباغی طبیعی و دباغی شیمیایی که تمو نوع دوم از مواد خطرناکی برای دباغی استفاده میشه باید از چرمی استفاده بشه که دباغی طبیعی روش انجام شده حالا من یه مقاله در این باره دارم که ترجمش میکنم امروز امیدوارم که جواب این سوالت رو کامل بتونه بده !در مورد چوب نمیدونم امیدوارم این مور رو دوستان راهنمایی کنن

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    اسباب بازی 2 :

خودتان اسباب بازی اکریلیک بسازید !!!

من به یکی از کمپانی هایی پلاستیک رفتم که اسباب بازی های اکریلیکی میسازند و به فروش می رسانند . شما میتوانید این وسایل را خودتان تهیه کنید .من همه رنگ هایی که انها دارند به دست اوردم تمام رنگ های فلوئورسانس و شاید بیش از انها تهیه کردم .همچنین من تویوب ها و بلوک ها را نیز تهیه کردم . من همه انها را به وسیله دستگاه به شکل ها مختلفی از جمله قلب و ... در اوردم . هرچند باز هم مغازه ها بهتر اینکار را انجام میدهند . سپس با زنجیر سگ من هانها را به هم وصل کردم .

من شاید تنها برایاین تعداد زیاد اسباب بازی 1.50 یا کمتر پرداخت کردم . شاید مغازه های که در شهر شما وجود دارد این اسباب بازی ها را داشته باشد اسباب بازی هایی که شما خودتان میسازید معمولا توسط طوطی سریعا جویده و خراب خواهند شد شما میتوانید از وسایلی که در اسباب بازی فروشی برای کودکان وجود دارد و برای طوطی ضرری ندارد مانند جغجغها ،کلید ها و...ها تهیه کنید این اسباب بازی ها شاید قیمت زیادی نداشه باشند اما مطمئن باشید که دیرتر از اسباب بازی هایی که شما خودتان میسازید دوام خواهند داشت .

مترجم:پارنیا.خ

منبع: http://www.birdsnways.com/birds/ihang.htm

کاربر افتخاری پارسی پت
    (همکار قدیمی مدیر ارشد)

نوع حیوان خانگی
    grey parrot , cocktail
    شماره عضویت
    2847
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    :smile (242): ممنون از مطلبت
    یعنی چرم مشکلی برای طوطی ایجاد نمیکنه؟
    چوب هم چوب روسی خوبه؟
    در مورد چرم که meshkyvapany عزیز به شما توضیح دادن ، در مورد چوب هم بله از چوبهای روسی میتونید استفاده کنید حتی همین اسباب بازیهای اماده هم از چوبهای روسی درست شده ، اما مشکل اینجاست که چوبهای روسی تلخ هستن و اینها رو با مواد خوراکی و ویتامینه برای طوطیها رنگ میکنن حالا باید دید که طوطیتون بدون رنگ ازش استقبال میکنه یا نه.
    در ضمن دوستان meshkyvapany عزیز خیلی خیلی زحمت میکشن و این مقاله ها رو کامل برای ما قرار میدن، اما بهتره دوستانی که از این مطالب استفاده میکنن اگر از چیزی مطمئن نبودید ( مثل همین چرم و اینکه چه نوع چرمی ) سوال کنید .
    مرسی

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط meshkyvapany نمایش پست ها

سلام نفیسه عزیز

خب این مقاله داخلش چرم نوشته بود و من مقاله رو به فارسی برگردوندم اما برای سوالت من که سرچ کردم اسباب بازی های چرمی وجود داره و اچرم ها برای اینکه قابل استفاده بشن باید به دباغ خونه برن و دو نوع دباغی وجود داره دباغی طبیعی و دباغی شیمیایی که تمو نوع دوم از مواد خطرناکی برای دباغی استفاده میشه باید از چرمی استفاده بشه که دباغی طبیعی روش انجام شده حالا من یه مقاله در این باره دارم که ترجمش میکنم امروز امیدوارم که جواب این سوالت رو کامل بتونه بده !در مورد چوب نمیدونم امیدوارم این مور رو دوستان راهنمایی کنن
    مرسی عزیزم از راهنمایی و وقتی که میذاری واسه ترجمه
    با این وجود فکر کنم از چرم استفاده نکنم بهتر باشه:smile (173):

نقل قول نوشته اصلی توسط HONEY نمایش پست ها
    در مورد چرم که meshkyvapany عزیز به شما توضیح دادن ، در مورد چوب هم بله از چوبهای روسی میتونید استفاده کنید حتی همین اسباب بازیهای اماده هم از چوبهای روسی درست شده ، اما مشکل اینجاست که چوبهای روسی تلخ هستن و اینها رو با مواد خوراکی و ویتامینه برای طوطیها رنگ میکنن حالا باید دید که طوطیتون بدون رنگ ازش استقبال میکنه یا نه.
    در ضمن دوستان meshkyvapany عزیز خیلی خیلی زحمت میکشن و این مقاله ها رو کامل برای ما قرار میدن اما بهتره اگر از چیزی مطمئن نبودید ( مثل همین چرم ) سوال کنید .
    مرسی
    ممنون هانی جان
    امتحانش میکنم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    کاسکو-قناری-مرغ مینا-طرقه-ملنگو
    شماره عضویت
    4746
    دوستان عزیز کسی میدونه چطوری میشه چوب رو رنگ کرد واسه درست کردن اسباب بازی البته با رنگ گیاهی؟
    من از حنا استفاده کردم جواب نداد،خیلی بد شد!!!!!!

الان این اسباب بازی ها که تو بازاره با چی رنگ میشه و چطوری؟
    ضرری نداره واسه کاسکو یا .....؟
    :smile (135):

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006

سلام کپل عزیز من یه مقاله پیدا کردم در مورد رنگ خوراکیه ترجمش کردم امیدوارم به کارت بیاد دوست خوبم !

رنگ امیزی اسباب بازی طوطی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006

نفیسه جان اینم ترجمه ای در مورد چرم امیدوارم به کارت بیاد !

ایا چرم برای طوطی من خطرناک است ؟

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    اسباب بازی پازل :

به عنوان مثال میتوانید چوب سخت را به قسمت های 3 در 5 با ضخامت 1.2 ببریدو چند سوراخ به وسیله درل در انها ایجاد کنید احتمالا 3 ردیف و دو سوراخ باید باشد .اندازه سوراخ ها باید به اندازه پیچ هایی باشد که شما در اینده استفاده خواهید کرد . من از مهره های زد زنگ ،واشر و پیچ ،تعدادی روکش و... تهیه کردم که پرنده با باز و بسته کردن انها بازی کند .بالای قطعه ها سوراخی ایجاد کنید و ان را اویزان کنید . این اسباب بازی ماکائو مرا برای مدت طولانی سرگرم نگه می دارد .

شما متیوانید این قطعه ها را تهیه کرده و انها را سوراخ کنید پس از اینکار بندی چرمی یا طنابی از بین انها رد کنید این باعث میشود طوطی به طور متداوم قطعات را به سمت بالا و پایین هول دهد و مدت زمان طولانی را سرگرم بماند شما برای زیبا کردن و لذت بخش تر کردن بازی با این قطعات میتوانید انها را رنگ کنید و به انها مهره های پلاستیکی و چوبی زیبایی که در بازار موجود است اضافه کنید .

مترجم:پارنیا.خ

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)