صفحه 13 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 121 به 130 از 155
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    ای جان دلممممم

نوکشو ببینننن.فسقلیییی.دلم میخواد بخورمششش

چند تان؟ همین یدونه اس؟

چجوری بهش غذا میدی؟؟؟؟
    یکی از تخم در اومده یکی دیگه هم اگه خدا بخواد 6 روز دیگه از تخم در میاد.

مثل پدر مادرش با دهنم بهش غذا میدم.از چند نفر پرسیدم گفتن باید از این راه غذا بدی.

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام خوبید؟
    چه خبر از جوجه کبوترا؟؟؟؟؟؟
    بزرگ شدن؟

ازشون عکس بگذارید لطفا

از بقیه پرنده ها چه خبر؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    پلنگ ماهی :دی
    شماره عضویت
    6643
    چه جوجه های نازی هستن:smile (208):

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    6936
    نقل قول نوشته اصلی توسط tabriz10 نمایش پست ها
    کمک فوری

من یه جفت کبوتر دارم.2 تا تخم گذاشت و روشون خوابیدن ولی متاسفانه تخم ها رو خودشون شکستن.منم دیدم اینطوری شد دفعه بعد که تخم گذاشتن تخم هاشون برداشتم گذاشتم تو دستگاه .الان جوجه کبوتر در اومده.راستش بخواین تجربه من بیشتر در جوجه مرغ و بلدرچین و کبک هست و این اولین تجربه کبوتره واسه من.

1-جوجه کبوتر وقتی از تخم در میاد چشماش تا چه مدت بسته هست یا این غیر طبیعی هست؟
    2-نمیدونم بذارم پیش والدینش یا نه؟میترسم بکشن!!!
    3-اگه بخوام خودم غذا بدم چی بدم بهتره؟
    سلام
    کاش عکس کبوتراتونو قرار میدادین تا اونارم میدیدیم.
    دوست عزیز به نظر من که از بچگی با کبوتر بزرگ شدم جوجه کبوتر رو نباید توی دستگاه بدنیا آورد چون چند روز اول تغذیه شون خیای مشکله و احتمال زنده موندن خیلی ضعیفه.
    دلیل شکستن تخم ها از سوی پدر و مادر میتونه جوان بودنشون باشه و در مرتبه های بعد حل میشه. اگر هم در مراتب متوالی تخم اونها رو اززیرشون بردارین بتدریج موجب نارضایتی پرنده و عدم تخم گذاری خواهد شد.ایجاد فضایی امن به بارور شدن تخم ها درآینده توسط پدر و مادر کمک میکنه.
    جوجه کبوتر عموما 3-4روز پس از تولد چشم باز میکنه و این طبیعی هستش.
    جوجه رو پیش والدین نذارین چون حتما باعث مرگش خواهید شد. کبوترها اخلاق خاصی درپذیرش جوجه ها دارند که اگر خواستید بعدا مفصلا براتون توضیح میدم و راهنماییتون میکنم.
    درتکمیل حرف دوستمون که فرمودند با نخود تغذیه اش کنید باید بگم تغذیه جوجه تازه متولد شده با نخود خیس شده قدری خطرناکه وممکنه باعث مرگش بشه بعد از 4-5روز و رشد اولیه جوجه نخود میتونه یکی از بهترین موارد تغذیه باشه و معمولا هم کبوتربازان بعنوان غذای کمکی به جوجه هایی که والدین خوب تغذیه شون نمیکنن از این نمونه ها استفاده میکنن اما برای جوجه تازه متولد شده بدلیل حجم زیاد درهنگام تغذیه و بیشتر شدن حجمش بعد از تغذیه و همینطور عدم هضم صحیح از سوی جوجه میتونه باعث مرگ جوجه بشه لذا باید از دانه های ریزتر که حتما قبلا خیسانده شده باشند استفاده کنید یا با آرد گندم و آب مایعی رقیق درست کنید وبا سرنگ به پرنده بدید تا بخوره البته برای چند روز اول که پرنده خیلی ریز هست و قابلیت هضم نخود ودانه های قوی را نداره.البته راهی هم که انتخاب کردید خوبه که خیلی از افراد حرفه ای ازش استفاده میکنن اما باید حوصله بسیار داشته باشین و از سیری پرنده اطمینان حاصل کنید تا جوجه درآینده ریز نماند.
    شاید من این پاسخ رو دیر براتون فرستاده باشم اما میتونه تجربه ای باشه برای آیندتون

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    6936

22 تا از تخم در اومدن یه چند تایی هم هستند که اگه خدا بخواد تا فردا در میان -مرسی سر زدین
    دوست من سلام
    من قبلا خیلی کبک داشتم اما الآن چند سالیست که دیگه گیرم نیومده و موقعیتش رو نداشتم. میخواستم بدونم قصد فروش این جوجه های نازرو هم دارید یا نه؟ منکه عاشقشون شدم. اگر جواب مثبت هست خواهش میکنم قیمت رو عرض کنین و درضمن راهی برای تماس هم ارائه بدین تا باهاتون تماس بگیرم.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadreza3979 نمایش پست ها
    دوست من سلام
    من قبلا خیلی کبک داشتم اما الآن چند سالیست که دیگه گیرم نیومده و موقعیتش رو نداشتم. میخواستم بدونم قصد فروش این جوجه های نازرو هم دارید یا نه؟ منکه عاشقشون شدم. اگر جواب مثبت هست خواهش میکنم قیمت رو عرض کنین و درضمن راهی برای تماس هم ارائه بدین تا باهاتون تماس بگیرم.
    سلام.
    فعلا قصد فروش ندارم.اگه هم داشته باشم چون من تبریز هستم فرستادن اینها ریسک.حتما تلفات میده.تجربه تلفات دادن داشتم تازه اونم راهی که 2 ساعته بود.قسم خوردم دیگه شهرستان نفرستم چون در مرگ جوجه ها خودم رو مقصر میدونم.

کاربر اخراج شده

شماره عضویت
    6936
    سلام.
    فعلا قصد فروش ندارم.اگه هم داشته باشم چون من تبریز هستم فرستادن اینها ریسک.حتما تلفات میده.تجربه تلفات دادن داشتم تازه اونم راهی که 2 ساعته بود.قسم خوردم دیگه شهرستان نفرستم چون در مرگ جوجه ها خودم رو مقصر میدونم.

دوست من اگه آمادگی و قصد فروش رو داشتین من میتونم همونجا ازتون تحویل بگیرم. من برادر خانمم همسرش تبریزی هست و زیاد میاد و میره خودشم تهران زندگی میکنه میتونه ازتون تحویل بگیره وببره تهران بعد مدتی که خستگی جوجه ها هم در بره برام بفرسته.البته اگر مایل به فروششون بودید چون من کبک خیلی دوست دارم مخصوصا اگه بشه از جوجگی داشتش.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    عکسهای جدید از مینا که الان به حرفم اومده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام

بعد از سالها غیبت با جوجه قرقاول ها اومدم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413
    ای وای خدا اینا چقدر نازن . اندازه ی اینا چقدر هست ؟ در مقایسه با جوجه موغ ؟
    باز هم ازشون عکس بگیرید . مخصوصا کمی که بزرگ تر شدن

صفحه 13 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)