صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 155
    کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    خیلی باید قشنگ باشه وقتی دارن از تخم در میان.. من تاحالا ندیدم.کاش برامون از زمانی که دارن از تخم بیرون میان عکس بگذارید
    چقدر هم با نمکن با اون پاهای پرپری
    منم دلم خواست:smile (22):

کاربر ساده

شماره عضویت
    5037
    سلام!!!اگه امكان داره فيلمه از تخم در اومدنشونو بزاريد بايد خيلي قشنگ باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط parham نمایش پست ها
    سلام!!!اگه امكان داره فيلمه از تخم در اومدنشونو بزاريد بايد خيلي قشنگ باشه
    بفرمایید.اینم فیلم.

http://www.faupload.com/upload/90/Mo...9-15-08-11.mpg

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    وایییییییییییییییییییی چقدر خوشگلن اینا
    دلم میخوادبغلشون کنم:smile (74)::smile (272):
    این لهستانیه کاکل داره رو سرش؟؟ عکس بزرگیاشو نداری:smile (3):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    سلام

خیلی دلم میخواست اسم این تاپیک به معرفی پرندگان خانگی tabriz10 تغییر بدم ولی خوب تو اختیارات من نبود.از اون آقا یا خانمی که این لطف در حق بنده کرده خیلی ممنونم.دستشون درد نکنه.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ملنگو
    شماره عضویت
    5021
    وای شما چه قدر پرنده دارید راستی کسی اینجا هست که سابقه مردن کاسکو رو داشته باشه
    خانوادتون چیزی نمیگن من اون صفحه اولی رو که خوندم کاربر شهاب که اخراج شده بود سک عالمه پرنده داشته و عوض کرده و یکی دیگه از دوستانم گفت که کاسکوم مرده واقعا شما ها دلتون نمیسوزه حالا برای پرنده به کنار برای پولش میدنین اخه 300 تومن 400 تومن از دستتون بپره یعنی این که صاف پولتون رو زیرش کبریت گرفتید
    دوستان این کارو نکنید به نظر من نمیشه ریسک کرد شاید این نظر من باشه یا شانس بد من ولی من تابه حال 4 پرنده و از دست دادم به دیل هیچی
    همه ی پرنده هامو خوب برشون میرسیدم ظظرف تخمه پر کع گاهی موقع ها ازش میریخ
    اب پر پر لبالب روزنامه روزی 2 بار عوض میشد جای خیلی خوب و راحت ولی بازم مردن نمیدونم چرا
    این شغل پرنده فروشی توی ایران و مخصوصا توی مشهد خیلی شغل کثیقیه البته توهین به کسانی که اینجا پرنده فروشی دارن نشه ها میدونم شما ها همتون خیلی خوبین و خیلی مهربون و صادق هستید ولی پرنده فروشی پرنده ای که خوشون 2 تومن میخرن رو میدن 300 تومن خوب بگه میخواهی بدی حداقل 50 تومن بده این کارت که 6 برابر میکنین چیه من حاضرم پول گمرک بدم برمک از خارج پرنده بخرم ولی از اینجا نخرم
    با تشکر عکساتون هم خیلی قشنگ بود

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط جوجو گلی نمایش پست ها
    وای شما چه قدر پرنده دارید راستی کسی اینجا هست که سابقه مردن کاسکو رو داشته باشه
    خانوادتون چیزی نمیگن من اون صفحه اولی رو که خوندم کاربر شهاب که اخراج شده بود سک عالمه پرنده داشته و عوض کرده و یکی دیگه از دوستانم گفت که کاسکوم مرده واقعا شما ها دلتون نمیسوزه حالا برای پرنده به کنار برای پولش میدنین اخه 300 تومن 400 تومن از دستتون بپره یعنی این که صاف پولتون رو زیرش کبریت گرفتید
    دوستان این کارو نکنید به نظر من نمیشه ریسک کرد شاید این نظر من باشه یا شانس بد من ولی من تابه حال 4 پرنده و از دست دادم به دیل هیچی
    همه ی پرنده هامو خوب برشون میرسیدم ظظرف تخمه پر کع گاهی موقع ها ازش میریخ
    اب پر پر لبالب روزنامه روزی 2 بار عوض میشد جای خیلی خوب و راحت ولی بازم مردن نمیدونم چرا
    این شغل پرنده فروشی توی ایران و مخصوصا توی مشهد خیلی شغل کثیقیه البته توهین به کسانی که اینجا پرنده فروشی دارن نشه ها میدونم شما ها همتون خیلی خوبین و خیلی مهربون و صادق هستید ولی پرنده فروشی پرنده ای که خوشون 2 تومن میخرن رو میدن 300 تومن خوب بگه میخواهی بدی حداقل 50 تومن بده این کارت که 6 برابر میکنین چیه من حاضرم پول گمرک بدم برمک از خارج پرنده بخرم ولی از اینجا نخرم
    با تشکر عکساتون هم خیلی قشنگ بود
    سلام

خوب عزیزم شما که میگید 5 تا پرندتون بدون اینکه بدونید چرا مردند.حالا فکر پرنده فروش بکنید که به نظرتون تو مغازش چند تا پرنده میمیره؟؟؟؟؟من خودم شاهد بودم که کاسکو تو پرنده فروشی تلف شده ،مینا تلف شده خصوصا 1 ماه پیش که هوا خیلی گرم بود کلی پرندشون تلف شد .پس اگه اینا قیمت پرندگان از دست رفتشون روی بقیه پرنده ها نکشند پس ضرر اینا رو کی میخواد بده.از این بابت حق باید به پرنده فروشها داد.درسته من کاسکوی خودم 310 خریده بودم 230 فروختم ولی بازم نمیشه به پرنده فروشی گفت شغل کثیف.چرا که اونا هم زحمت کشند.

بابت پرندهاتون هم متاسفم ولی تنها غذا دادن و آب دادن دلیل نمیشه پرنده حتما زنده بمونه هزار و یک دلیل میتونه پرنده رو نابود کنه و منجر به مرگش بشه.

ضمنا اون کاربر شهاب خود من هستم.از بابت اخراجتون هم متاسفم گر جه نمیدونم دلیلش چیه.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    مینا - طوطی - ماکیان
    شماره عضویت
    4419
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    وایییییییییییییییییییی چقدر خوشگلن اینا
    دلم میخوادبغلشون کنم:smile (74)::smile (272):
    این لهستانیه کاکل داره رو سرش؟؟ عکس بزرگیاشو نداری:smile (3):
    سلام.
    بله نفیسه خانم کاکل داره.موقعی بدنیا اومد چون موهاش خیس بود سرش یه جوری دیده میشد.من فکر کردم ناقسه .بعد که خشک شد دیدم اون کاکولش بود که فکر میکردم ناقصه.
    :smile (61):

تقریبا یه چیزی در این مایه ها

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    بازم ازشون عکس بذار.خیلی بامزه و خوشگلن.

کاربر ثابت

شماره عضویت
    198
    ببخشید من هنوز اسمتونو نمیدونم.همون آقا شهاب درسته؟
    من منتظر عکسای جوجه هاتونم.چی شد؟
    قرقاولا دراومدن؟

صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)