صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 61 به 70 از 155
    همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    سلام دارایی عزیز
    اقا به نظر من یکم سنگاتون کمه چون سنگ که زیاد باشه خودش یک فضایی خیلی خوبی درست میکنه یک نمای به تانک میده
    اون شقایق سنکاتون بزار جایی که جریان متوسط داشته باشه باز میشه در حد تیم ملی
    به نظر میاد که خوب یاز نمیشه پر باز نمیشه
    در کل تانک ردیفی داری اینشا1... پرش از ریف ماهی

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    سلام اكواريومتون خيلي قشنگ شده
    با اجازتون چنتا نظر بدم
    سنگاتونو اگه يخورده شيب بدين خيلي قشنگ تر ميشه جا واسه چيدن ريفم بيشتر داريد
    اگه يه قسمت سامپو اختصاص بديد واسه رفيجيوم حتي اگه كوچيكم باشه بهتر از كشت گياه تو اكواريومه
    زانويه برگشت اب از سامپ به طرف اورفلو هست موج ساز بقلشو بياري اين طرف اكواريوم جريان بهتري
    تو تانكت ايجاد ميشه.
    يه چنتا ماهيم بندازي بد نيستا.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    سلام دوستان. تشكر از توجه و راهنماييتون.
    درباره تعداد ماهي ها با اجازه شما چند روز قبل خروس ماهي از شرمندگي بلني دورنگ بيرون اومد :smile (69): لذا بايد دنبال ماهي با سايز بزرگتر باشم. الان بلوتانگ، خروس ماهي، شن خوار خليجي، راس آرايشگر ستاره قرمز و چند تا ديگه هستند منتها از ترس قايم شده بودند. اما همانطور كه گفتيد ماهي ها كم هستند و قصد دارم يك يلو تانگ و يك ماهي سرخ بگيرم . هنوز ماهي قرمز را پيدا نكردم. به نظرتون چه ماهي بگيرم كه سرخ باشه؟
    شقايق سنگها هم تو اين عكس كامل باز نشده بودند .وگرنه هميشه خيلي سرحالند.
    شيب سنگها هم بعد از فرمايشتون كمي در سمت چپ شيب دادم منتها چون عرضم كمه (40) كمي سخته. قصد دارم پايه تانك را عوض كنم. همون موقع سنگها را جابجا ميكنم و حتما به توصيتون عمل خواهد شد. باز هم تشكر از همگي

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    بغير از دلقكها انتياسم ميتوني بگيري كه به صورت دسته جمعي زندگي ميكنن
    فرشته فليم هم ميتوني بگيري خيلي خوشرنگه ولي قيمتش بالاس(حدود120تومن)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    سلام. شنيدم آنتياس خوب غذا نميخوره و دردسر داره اما خيلي قشنگ هستند. يادم نبود شايد اين هفته 4-5 تا بگيرم
    فعلا چون هنوز وارد نيستم نميخوم ماهي هاي خيلي گرون بگيرم. انشاء الله تا سال آينده ميخوام تانكو بزرگش كنم اونوقت حرفه اي تر كار خواهم كرد. تشكر

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    دلقک تومیتو هم خیلی قشنگه قرمز هم هست . در ضمن دلیل خاصی داره میخواین تانک رو بزرگتر کنید؟

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr.daraei نمایش پست ها
    سلام. شنيدم آنتياس خوب غذا نميخوره و دردسر داره اما خيلي قشنگ هستند. يادم نبود شايد اين هفته 4-5 تا بگيرم
    فعلا چون هنوز وارد نيستم نميخوم ماهي هاي خيلي گرون بگيرم. انشاء الله تا سال آينده ميخوام تانكو بزرگش كنم اونوقت حرفه اي تر كار خواهم كرد. تشكر
    اتفاقن اگه ماهي كه ميگيري سالم باشه غذا خوردنش زياده بايد روزي حداقل دو بار غذا بدي
    ولي كسايي كه تاحال داشتن ز اين ماهي زياد راضي نبودن ازش(رفيق گرفت تا اب به اب كرد بعد 2ساعت مرد)

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    نقل قول نوشته اصلی توسط homirne نمایش پست ها
    دلقک تومیتو هم خیلی قشنگه قرمز هم هست . در ضمن دلیل خاصی داره میخواین تانک رو بزرگتر کنید؟
    سلام. عرض آكواريوم كمه لذا چينش ريف درش مشكله. بعلاوه تانك فعليم اورفلو داره كه هرچند مفيده اما فضاي زيادي را اشغال كرده. لذا ميخوام يك خروجي ساده از گوشه تانك بعدي بگيرم و از شر اورفلو كه كار خاصي هم انجام نميده خلاص شم. چون ابعاد سامپم بزرگه نيازي به بيوبال زياد ندارم. ميخوامن چند تا داخل سامپ بگذارم و والسلام.
    بعلاوه ميخوام پايه تانكو بزرگ كنم. يكدفعه با يك تير دو نشان مزنم. همين الان پايه را بزرگتر ميگيرم كه تا چند ماه بعد تان جديد را درست كنم و روش بگذارم.

همکار قدیمی (انجمن آکواریوم های آب شور)

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    4596
    کار خوبی میکنید اورفلو زیاد کارایی نداره.در ضمن برای چینش ریفها هم فکر کنم عرض 50 تا 55 خوب تره ولی برای اکواریوم ریف حجم بالا یه ذره هزینه ها رو زیاد میکنه و نیاز به ریف های بیشتری هم برای پر کردن اکواریوم لازم میشه .به هر حال مبارکه ان شاء الله روز به روز زیباتر بشه.من برای اکواریومم میخواستم ماهی وارد کنم به نظرتون برای شروع چه ماهی هایی بهترند؟من اسلاریس رو انتخاب کردم.چه زمانی برای ورود ریف مناسبه؟یا علی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    4283
    سلام. غالبا براي راه اندازي دامسل ميگيرند كه از همه مقاوم تره. پيشنهاد ميكنم دامسل سفيد و مشكي بگيريد كه زيبا هم هست. بعلاوه سايزش بزرگ نباشه چون ممكنه ماهي هاي ديگر را بزنه.
    درباره اسلاريس، راستش به نظر من ماهي حساسي هست و بعلاوه تلفاتش بدليل بيماري هايي كه از زمان صيد داره، زياده. اما اگر بمونه خيلي بهتر از دامسل هست چون ممكنه دامسل را بعدا رد كنيد اما اسلاريس را رد نميكنيد.

صفحه 7 از 16 نخستنخست 12345678910111213141516 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)