صفحه 42 از 61 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 411 به 420 از 607
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط Hamedbm نمایش پست ها
    همون **** میدی که گاز نگیرن و نوک نزنن .. همش

ببین حرفای ستاره دار میزنی

دستامو بیا ببین بعد بگو گاز نمیگیرن و نوک نمیزنن

همش زخم و کبوده دستام

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط nafiseh65 نمایش پست ها
    نه ازش عکس نذاشتم

صحبتی هم درموردش اینجا نکردم

آره.
    ما رو باش!!!اونشب یه بنده خدایی از اعضای خانوادمون خواب دیده بود که شما 10 تا پرنده ی خونگی داری که همشونم دارن برایخودشون توی یه جای بزرگ توی خونتون زندگی میکننو خیلی هم خوشحالن.من بهش گفتم توهم زدی عزیزم نفیسه خانم کلا 5تا پرنده داره .ولی تا الان 7تاش پیدا شده احتمالا اون سه تای دیگه رو هم بعدا رو میکنی یا شایدم رزیلا ها 6تا جوجه بدن سه تاش رو که به اونایی که قول دادی بدی بعد سه تا برای خودت بمونه بعدشم پرنده هات بشن 10تا

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    من این عکساشو ندیده بودم کجا بودن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    کدوم عکسا رو میگی؟منگلو؟یا بلبل اگه بلبله نفیسه خانم رو میگی اونو که اصلا معرفی هم نکرده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    کدوم عکسا رو میگی؟منگلو؟یا بلبل اگه بلبله نفیسه خانم رو میگی اونو که اصلا معرفی هم نکرده
    منگولو میگم
    ااا مگه بلبل هم گرفتی؟؟؟؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    ما رو باش!!!اونشب یه بنده خدایی از اعضای خانوادمون خواب دیده بود که شما 10 تا پرنده ی خونگی داری که همشونم دارن برایخودشون توی یه جای بزرگ توی خونتون زندگی میکننو خیلی هم خوشحالن.من بهش گفتم توهم زدی عزیزم نفیسه خانم کلا 5تا پرنده داره .ولی تا الان 7تاش پیدا شده احتمالا اون سه تای دیگه رو هم بعدا رو میکنی یا شایدم رزیلا ها 6تا جوجه بدن سه تاش رو که به اونایی که قول دادی بدی بعد سه تا برای خودت بمونه بعدشم پرنده هات بشن 10تا
    2تا قناریم هستن

اون یکیم میتونه طوطی دختر خاللم باشه که خواب شمام درست در بیاد

نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    کدوم عکسارو؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    آقا این نفیسه خانم داره مشکوک میزنه ، ما در شروف آزادی پرندگان و موجودات هستیم ، نفیسه جان داره دوستان رو م**اد میکنه ) .
    راستی نکنه دارین تحقیق میکنین ؟ .
    --------------------------------------------------
    یک خاطره یادم امد الان لازم به ذکر میبینم بگم شاید تاثیری داشته باشه که دست از سرشون بردارید .
    یک بار من خونه داشتم قل**ن می کشیدم ، من بیشتر دوستان تو کوله خونه راه میرن و بنده بیشتر کارهارو در اتاق انجام میدم ، خلاصه یک بار داشتیم با تنهای خودمون خوش بودیم که دیدم نانوک (سگم) امده پشت در چه اربده ای میزد ، ترسیدم فکر کردم برای پرندهام مشکلی پیش امده ، اما دیدم امده شیلنگ قل**ن رو گرفته میخواد ببره ، خلاصه با یک عملیات انتحاری از گرفتم . دیدم رفته تو حال صدا میزنه ، رفتم دیدم جلو قفس حنای و پرطلای وایساده . دیدم کز کردن و رفتن کف قفس ترسیدم ، بعد بردمشون تو بالکن ، تو راه یک کمی 2-2 4 تا کردم دیدم که برای قل**ن بود . خلاصه ما از اون روز تا الان دست نزدیم بهش و به عشق بچه هام . اینم بگم جدیدا نانوک مراقب همه دوستان ما هست ، پرستاری شده پسرم ) .
    حالا شما هم دست بردارید ، گناه دارن ) سر پل سراط میان میگن این بود منو م**اد کرده بودا . بعد اونجا تحت تعقیب میشینا .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    قناری ، آکواریم
    شماره عضویت
    10477
    دیدن نفیسه جان ، برادر بابک مشاهده میکنن ، نیومده گیر داد به پسرش .
    آقا بابک میگم پلیس نامحسوس هست باور نمیکنید .

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    نقل قول نوشته اصلی توسط LearnPet نمایش پست ها
    آقا این نفیسه خانم داره مشکوک میزنه ، ما در شروف آزادی پرندگان و موجودات هستیم ، نفیسه جان داره دوستان رو م**اد میکنه ) .
    راستی نکنه دارین تحقیق میکنین ؟ .
    --------------------------------------------------
    یک خاطره یادم امد الان لازم به ذکر میبینم بگم شاید تاثیری داشته باشه که دست از سرشون بردارید .
    یک بار من خونه داشتم قل**ن می کشیدم ، من بیشتر دوستان تو کوله خونه راه میرن و بنده بیشتر کارهارو در اتاق انجام میدم ، خلاصه یک بار داشتیم با تنهای خودمون خوش بودیم که دیدم نانوک (سگم) امده پشت در چه اربده ای میزد ، ترسیدم فکر کردم برای پرندهام مشکلی پیش امده ، اما دیدم امده شیلنگ قل**ن رو گرفته میخواد ببره ، خلاصه با یک عملیات انتحاری از گرفتم . دیدم رفته تو حال صدا میزنه ، رفتم دیدم جلو قفس حنای و پرطلای وایساده . دیدم کز کردن و رفتن کف قفس ترسیدم ، بعد بردمشون تو بالکن ، تو راه یک کمی 2-2 4 تا کردم دیدم که برای قل**ن بود . خلاصه ما از اون روز تا الان دست نزدیم بهش و به عشق بچه هام . اینم بگم جدیدا نانوک مراقب همه دوستان ما هست ، پرستاری شده پسرم ) .
    حالا شما هم دست بردارید ، گناه دارن ) سر پل سراط میان میگن این بود منو م**اد کرده بودا . بعد اونجا تحت تعقیب میشینا .
    نه بخدا من اصلا اهل این چیزا نیستم

نهایت اگه پا بده و مو اد خوب گیر بیاد و ذغال خوبم داشته باشیم با 2-3 تا رفیق ناباب شاید یکی دوتا بست زدیم

چه خاطره خوبی چقدر پسرتون به بهداشت اهمیت میده

نقل قول نوشته اصلی توسط LearnPet نمایش پست ها
    دیدن نفیسه جان ، برادر بابک مشاهده میکنن ، نیومده گیر داد به پسرش .
    آقا بابک میگم پلیس نامحسوس هست باور نمیکنید .
    بله پلیس نامحسوسن ایشون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    باشه.ما هم میریم یواشکی عروس هلندی میگیریم معرفی نمیکنیم(البته قراره اگر اشتباه نکنم عروس ها رو از خونه ی مادر نفیسه خانم یا خونه ی خودشون طی یک عملیات آزادسازی وبه کمپی که قراره توی خونمون تاسیس کنم انتقال بدم)اصلا هم معرفیش نمیکنم

صفحه 42 از 61 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)