صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 16 از 16
    همکار قدیمی(سرپرست مترجمین)

شماره عضویت
    4503
    دوستانی که هارنس میخوان همین جا اعلام کنند به تعداد زیادی برسیم شاید جناب آژیده زحمت بکشند بیارند فعلا دو نفریم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری کنگو
    شماره عضویت
    4934
    حالا شما اگه یک لحظه فکر کنی که انداختن این قلاده به بدن پرنده،چقدر سخته و چه استرسی به پرنده وارد میشه شاید دیگه بهش فکر نکنی ! تو همین عکسی هم که گذاشتی وقتی Michael داره دور بدن Truman این فلاده رو میندازه،پرنده هه یه جورایی میناله...

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم-طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    10
    منم هر چی فکر مبکنم نمیتونم همچین کاری رو بپذیرم.
    پرنده بیچاره رو ببریم تو فضای باز جایی که پرنده های ازاد رو در حال پرواز میبینه. بعد هر موقع خواست اوج بگیره مانعش بشیم!!!

همکار قدیمی(سرپرست مترجمین)

شماره عضویت
    4503
    نقل قول نوشته اصلی توسط dr_shahrooz نمایش پست ها
    حالا شما اگه یک لحظه فکر کنی که انداختن این قلاده به بدن پرنده،چقدر سخته و چه استرسی به پرنده وارد میشه شاید دیگه بهش فکر نکنی ! تو همین عکسی هم که گذاشتی وقتی Michael داره دور بدن Truman این فلاده رو میندازه،پرنده هه یه جورایی میناله...
    خوب راستش Truman بارهای اول هستش که این قلاده رو تجربه میکنه طبیعیه که بترسه و نکته مهمتر اینکه این یه روش خاص و express هستش برای کسانی که میخوان در 3 روز این آموزش رو بدن . مسلما اگه ما 5 سال مداوم از این هارنسها تن طوطی مون کنیم نه تنها نمیترسه بلکه condition یا شرطی میشه و مهمتر اینکه اگه هارنس رو ازش بگیری مشکل پیدا میکنه و غصه میخوره این ذات خاکستری هاست . به هرچیزی عادت کنند نسبت به اون شرطی میشن و از هرچیزی که شرطی شدن به هیچ وجه نمیتونن جدا شن این ممکنه منجر به بیماری روانی براشون بشه من دوستی دارم که اسباب بازی کاسکوش رو که شکسته شده بود انداخت دور و اون طوطی غصه خورد و پرکن شد این تنها تغییر توی زندگیش بود . بخاطر همینه که کاسکو ها از تغییرات متنفر هستند و استرس می گیرن. این اسباب بازی همونی بود که کاسکوش روز اول خیلی از اون میترسید.

کلا کاسکو ها از خیلی چیزا میترسن نمونه بارزش ما آدما مسلما از ما خیلی میترسن و نخست بدشون می آد اما این به این معنی نیست که ما لذتی که از کنار ما بودن می برند رو از اونا بگیریم . اگه این هارنس ها خیلی کند و قدم به قدم و خیلی با ملاحظه مثلا طی یک ماه متصل بشه کاسکو به هیچ وجه استرس نمیگیره . این ترجمه هایی که بنده میگذارم نظر شخصی من نیست به طبع من نباید پاسخگوی متد و تئوری ارائه شده باشم . ولی هدفم ازانتخاب این مقاله این بود که کلید یادگیریش منحصر به فرد بود که بسته به سلیقه و میزان شجاعت و جسارت و استرسی بودن طوطی تون میتونید زمان یاد گیری رو تغییر بدین

با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی صمیمی نمایش پست ها
    منم هر چی فکر مبکنم نمیتونم همچین کاری رو بپذیرم.
    پرنده بیچاره رو ببریم تو فضای باز جایی که پرنده های ازاد رو در حال پرواز میبینه. بعد هر موقع خواست اوج بگیره مانعش بشیم!!!

دوست عزیز این هارنس ها خیلی بلند هستند طوطی تون میتونه کاملا اوج بگیره و بعد برگرده بلاخره تحت نظارت متخصصین طراحی و توزیع شده حتما فکر این ها رو کردن . من فکر میکنم در روحیه پرنده خیلی تاثیرداره خودم کاسکو مو بردم بیرون خیلی شاداب تر شد غذاشم بهتر شد. به نظرم این مسائل خیلی مهمه . ما بایدبا متد دنیا حرکت کنیم نباید همیشه از کشور های توسعه یافته عقب بمونیم . حتی از زوایای عقیدتی
    .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    malango_kasko
    شماره عضویت
    10962
    سلام دوستان

اگه کسی بتونه اندازه و الگوی دوخته هارنس را پیدا کنه میتونم واسشون درست کنم

ممنون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    کاسکو.عروس هلندی.سگ
    شماره عضویت
    9830
    [QUOTE=بابک آژیده;30149]سلام...منم موافق ترجمش هستم عالیه

در مورد آوردنش متاسفانه من خیلی تو تایلند دنبالش گشتم و نبود...تو مالزی هم ندیدم.به اسم هارنس تو بازار چین موجوده ...

یکی از دوستان که از چین لوازم پرنده و طوطی میاره و اتفاقا تو پارسی پت هم عضوه میتونه برام بیاره ولی مسئله اینه که بعیده کسی بخره جز یه تعداد محدود... و اگر ایشون بخواد برامون بیاره حد اقل مثلا 1000 تا باید سفارش بدم

سلام آقا بابک میگم میری فضا نوردی یه سزی به مشتری بزن میگن اونجا ارزون تره

موفق باشید

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)