صفحه 25 از 39 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 241 به 250 از 390
    کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    دوستان ممنون میشم نظر بدید وبگید که موافقید یانه،تا من با مدریت درمیون بزارم ببینم قبول میکنند یا خیر؟

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام میخواستم خواهش کنم اگه امکان داره توی قسمت حیات وحش یه قسمت هم به عنوان متفرقه ی حیات وحش اضافه بشه.تا بعضی از موضوع ها رو اونجا بذاریم ،مثل این پست:http://www.parsipet.ir/thread14506.html#post85313
    به نظرم جاش توی اخبار نیست ولی من مجبور شدم اینو توی اون قسمت قرار بدم.چون جای مناسبتری پیدا نکردم اما اگه متفرقه باشه خیلی بهتر میشه
    سلام . متفرقه حیات وحش خوبه ولی این موضوع خر ربطی به حیات وحش نداره باید تو قسمت متفرقه میذاشتید .ولی ایجاد میشه متفرقه حیات وحش

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    سلام . متفرقه حیات وحش خوبه ولی این موضوع خر ربطی به حیات وحش نداره باید تو قسمت متفرقه میذاشتید .ولی ایجاد میشه متفرقه حیات وحش
    مرسی باشه.فقط ممنون میشم جواب پست238روهم بدید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    سلام یه پیشنهاد دیگه دارم برای بخش عکاسی:چون الان اکثریت افراد از دوزبین گوشیشون به عنوان دوربین عکاسی استفاده میکنند. اگر امکانش هست یه قسمتی هم گذاشته بشه برای معرفی دوربین اسمارت فون ها ویه بخش دیگه هم ایجاد بشه برای معرفی برنامه هایی که توی گوشی وکامپیوتر میشه ازش برای عکاسی و ویرایش عکس اضافه کرد
    خیلی ممنون میشم نظر سایر دوستان رو هم بدونم
    درود به رضا عزیز

در مورد عکاسی با موبایل یه آموزش دارم آماده میکنم که حتما خواهم گذاشت

در مورد معرفی گوشی های اسمارت فون که دوربین های قوی و با کیفیتی دارند حتما در آیده معرفی خواهم کرد

در مورد برنامه های ویرایش عکس هم در موبایل و کامپیوتر هم چون احتیاج به ویرایش خواصی ندارید 2 یا 3 برنامه به کار شما خواهد آمد که معرفی میکنم اونم چشم

ولی دوستان یادشون باشه که اون عکسی حرفه ای هست و همیشه خواهد بود که هیچ گونه ویرایشی با برنامه روش انجام نگرفته باشه !!!

انجمن عکاسی هم چون تازه راه اندازی شده کم کم کامل خواهد شد

موفق باشی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط xmen3000 نمایش پست ها
    درود به رضا عزیز

در مورد عکاسی با موبایل یه آموزش دارم آماده میکنم که حتما خواهم گذاشت

در مورد معرفی گوشی های اسمارت فون که دوربین های قوی و با کیفیتی دارند حتما در آیده معرفی خواهم کرد

در مورد برنامه های ویرایش عکس هم در موبایل و کامپیوتر هم چون احتیاج به ویرایش خواصی ندارید 2 یا 3 برنامه به کار شما خواهد آمد که معرفی میکنم اونم چشم

ولی دوستان یادشون باشه که اون عکسی حرفه ای هست و همیشه خواهد بود که هیچ گونه ویرایشی با برنامه روش انجام نگرفته باشه !!!

انجمن عکاسی هم چون تازه راه اندازی شده کم کم کامل خواهد شد

موفق باشی
    راستش من جایی کلاس میرم و اونجا بهم یه کاری رو دادن که انجام بدم واون کارش به عکاسی هم ربط داره به خاطر همین میخواستم مطالب جدید رو اینجا هم بذارم
    اگر شما بخش اسمارت فون ها و معرفی برنامه رو رو ایجاد کنید ممنون میشم واینطوری میتونم مطالب رو دراختیار دوستان هم بذارم.هرچند که کم باشن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    دوستان ممنون میشم نظر بدید وبگید که موافقید یانه،تا من با مدریت درمیون بزارم ببینم قبول میکنند یا خیر؟
    شما مگه مسئول انتقال نظرات دوستان به مدیریت هستید؟!

هر کی اینجا نظری بده یعنی مستقیما به مدیریت انتقال داده . آقای قلیچخانی لطفا فقط در محدوده تعیین شده خودتون عمل فعالیت کنید نه بیشتر از اون

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابک آژیده نمایش پست ها
    شما مگه مسئول انتقال نظرات دوستان به مدیریت هستید؟!

هر کی اینجا نظری بده یعنی مستقیما به مدیریت انتقال داده . آقای قلیچخانی لطفا فقط در محدوده تعیین شده خودتون عمل فعالیت کنید نه بیشتر از اون
    آقای آزیده نمیدونم چرا انقدر تند برخورد میکنید.
    من با سپیده خانم صحبت کردم وایشون گفتند که با آقای مقدم (مدیر بخش عکاسی)از طریق پیام خصوصی درمیون بذارم.به خاطر همین هم من ایجا گفتم تا به یه جمعی برسم بعد با آقای مقدم درمیون بذارم که هیچ جوابی نشنیدم وبراشون پیام گذاشتم.
    واینکه گفتم مدیریت،منظورم مدیر بخش عکاسی بود نه کس دیگه ای.اونم طبق فرمایش سپیده خانم
    درضمن قلیخانی هستم نه قلیچخانی آقا بابک عزیز

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    سلام یه پیشنهاد دیگه دارم برای بخش عکاسی:چون الان اکثریت افراد از دوزبین گوشیشون به عنوان دوربین عکاسی استفاده میکنند. اگر امکانش هست یه قسمتی هم گذاشته بشه برای معرفی دوربین اسمارت فون ها ویه بخش دیگه هم ایجاد بشه برای معرفی برنامه هایی که توی گوشی وکامپیوتر میشه ازش برای عکاسی و ویرایش عکس اضافه کرد
    خیلی ممنون میشم نظر سایر دوستان رو هم بدونم
    من با پیشنهاد دومتون با هر دو قسمتش موافقم ولی باید منتظر بشیم ببینیم مدیرای اون بخش چه تصمیمی میگیرن

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    نقل قول نوشته اصلی توسط Zzahra نمایش پست ها
    من با پیشنهاد دومتون با هر دو قسمتش موافقم ولی باید منتظر بشیم ببینیم مدیرای اون بخش چه تصمیمی میگیرن
    دوستان گرامی همانجوری که به آقا رضا کاملا توضیح دادم تا تالار عکاسی بخواد کامل بشه ماه ها طول خواهد کشید ، برای همین به اولویت مطالب رو در قسمت مورد نظر خواهیم گذاشت

البته نظرات دوستان عزیز هم مد نظرمون هست

دوستان میتونید با خودم یا آقای مقدم در مورد نظرات و پیشنهادات و حتی انتقادات تون مکاتبه کنید

با تشکر از همه بچه های گل پارسی پت

داود

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    اگه میشود یه قسمتی داشتیم میشود خیلی ساده در مورد تجربه های خودم بهس میشود خوب بود مثلا من گوپی اینجوری بزرگ میکنم......

صفحه 25 از 39 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)