صفحه 31 از 39 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 301 به 310 از 390
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    کاسکو
    شماره عضویت
    14695
    سلام دوست عزیز
    میخواستم پیشنهاد بدم که اگر میشه یک جایی در منوها قرار بدید که کاربر بتونه جواب پست هایی که داده رو ببینه
    منظورم اینه که اگر من در پستی سوال کردم و شما نقل قول کردید یک جوری به من خبر داده شود
    آخه خیلی وقتا تو چند جای مختلف پست میذارم ولی بعضا فراموش میکنم برم سر بزنم

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط miladgolpesar نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    میخواستم پیشنهاد بدم که اگر میشه یک جایی در منوها قرار بدید که کاربر بتونه جواب پست هایی که داده رو ببینه
    منظورم اینه که اگر من در پستی سوال کردم و شما نقل قول کردید یک جوری به من خبر داده شود
    آخه خیلی وقتا تو چند جای مختلف پست میذارم ولی بعضا فراموش میکنم برم سر بزنم
    سلام
    شما در بالای صفحه سمت چپ روی گذینه کنترل پنل کلیک کنید
    بعد باز شدن اون در تمام موضوعاتی که پست زدید و اصطلاحا عضو شدید موجوده
    روی اسم خودتون هم کلیک کنید سمت راست نوشته تمام موضوعات آغاز شده توسط این کاربر و تمام پستهای زده شده روی هر کدوم کلیک کنید نشون میده

send by tapatalk

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط jak anderson نمایش پست ها
    یه پیشنهاد دارم و اون هم در مورد ایجاد چت باکس در فروم هست ,البته با قوانین
    چون کاربرها میتوانند همدیگر را بشناسند و....

سلام

هدف اصلی ما پرداختن به مسائل تخصصی مربوط به حیوانات خانگیست نه چت کردن . قبلا بار ها راجع به این موضوع بحث شده . امکان نصب چت باکس وجود نداره

ممنون از نظرتون

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام
    درمورد ویرایش که قبلا گفته شد
    اما اگر میشه کاری کنید وقتی یه کاربر دوتا پست پشت سر هم میزنه این دوتا پست با هم ادغام بشن

این عروس منه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    14607
    سلام خدمت تمام مدیران عزیز
    پیشنهاد میکنم در هر انجمن یک بخش جدید به نام نظرسنجی ها ایجاد بشه که تمام نظر سنجی های اون انجمن در این بخش باشه و نظم بهتری بگیره.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezafisherman نمایش پست ها
    سلام خدمت تمام مدیران عزیز
    پیشنهاد میکنم در هر انجمن یک بخش جدید به نام نظرسنجی ها ایجاد بشه که تمام نظر سنجی های اون انجمن در این بخش باشه و نظم بهتری بگیره.
    سلام

بررسی میکنیم اگر امکانش باشه حتما انجام میدیم

ممنون از پیشنهادتون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    درود
    با تشکر از مدیران محترم سایت و هم چنین کاربران فعال و دوست داشتنی
    خواستم پیشنهاد برای تشکیل ان جی او های تخصصی بین کاربران سایت رو مطرح کنم که فعالیت های فاروم و خواسته های واقعیشون از این جمع رو در دنیای واقعی اجرا کنه.مثل درختکاری.درمان حیوانات و بسیاری از فعالیت های دیگه.
    و پیشنهاد دوم برگذاری فعالیت هایی مثل گرد همایی و گردش کوتاه
    می دونم که گردش های دسته جمعی مثل تور نوروزی و امثالهم تا حالا وجود داشته اما خیلی ها فرصت اومدن و تطبیق با تاریخ این تورهارو ندارن.پیشنهاد دارم در مرحله اول کلوپ ها یا انجمن های منطقه ای استانی تشکیل بشه و برای هر کدوم از این انجمن ها مدیرو مسئولی تعیین بشه.تبادل اطلاعات زیادی هم میتونه این بین انجام بشه که در طول فعالیت بیشتر مشخص میشه
    سابقا تو حیطه انجمن روانشناسی اتومبیل موتور سیکلت و ورزش همچین فعالیت هایی انجام دادیم و انجام هم میدیم.بعنوان مثال سایت تیونیگ تاک هر ساله چند بار از این گردهمایی ها و گردش ها اجرا میکنه.بین اعضای عادی.مزایاش بیشتر از اونچه که به نظرمیاد هست.به دفعات تو این جمع ها شرکت داشتم و هیچ مشکلی هم وجود نداشته

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    15053
    و جسارتا پیشنهاد بعدی
    با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر خیلی از افراد رو به دلالی و اینگونه مشاغل کاذب کردن.این شغل به خویه خود شغل بدی نیست منتهی در صورتی که سود متعارفی داشته باشه.(بحث اجتماعی اقتصادیش از حوصله ی سایت خارجه)
    گذشته از اینها این طور که مشخصه این دلال ها به قصد سودجویی وارد تمام فاروم ها و سایت های تخصصی اعم از همین سایت و سایت های مشابه شدند که ارسال هاشون به هیچ وجه به کار سایت و فاروم و اعضاش نمیاد.در واقع هیچ کجا بکار نمیاد و اونطور که ثابت شده برای جامعه مضر بوده
    ازاونجا که فعالیت های اعضای سایت در فروشگاه طبق قوانین سایت نباید جنبه اقتصادی داشته باشه و مشخصا هدف از ایجاد این فاروم ها که زحمت زیادی براشون کشیده شده این نبوده.
    بعنوان عضو ساده ی این خانواده ی بزرگ از دیدن فعالیت های این چنینی تو این سایت ناراحت میشم.به تعدد افرادی رو دیدم که ارسال هاشون جز برای فروش در فروشگاه نبوده.اون هم با قیمت های کذایی.که به علت ناشناس بودن غیرقابل اعتمادند.هدف این افراد هم مشخصا با هدف های سایت و تیم مدیریت همسو نیست و صرفا سود شخصی تنها برای خودشون بوده و هست.
    از تیم مدیریت میخوام که در این مورد حساسیت بیشتری به خرج بدن و جلوی فعایت های این چنینی رو تا حد ممکن بگیرن.اینکه آگهی دادن توی فروشگاه هم مثل پیغام شخصی برای کاربران تازه وارد یک لازمه ی مشخص کارآمد داشته باشه.
    از زحمات همه ی دوستان بخصوص تیم مدیریتی خوبمون متشکرم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.alpnia نمایش پست ها
    درود
    با تشکر از مدیران محترم سایت و هم چنین کاربران فعال و دوست داشتنی
    خواستم پیشنهاد برای تشکیل ان جی او های تخصصی بین کاربران سایت رو مطرح کنم که فعالیت های فاروم و خواسته های واقعیشون از این جمع رو در دنیای واقعی اجرا کنه.مثل درختکاری.درمان حیوانات و بسیاری از فعالیت های دیگه.
    و پیشنهاد دوم برگذاری فعالیت هایی مثل گرد همایی و گردش کوتاه
    می دونم که گردش های دسته جمعی مثل تور نوروزی و امثالهم تا حالا وجود داشته اما خیلی ها فرصت اومدن و تطبیق با تاریخ این تورهارو ندارن.پیشنهاد دارم در مرحله اول کلوپ ها یا انجمن های منطقه ای استانی تشکیل بشه و برای هر کدوم از این انجمن ها مدیرو مسئولی تعیین بشه.تبادل اطلاعات زیادی هم میتونه این بین انجام بشه که در طول فعالیت بیشتر مشخص میشه
    سابقا تو حیطه انجمن روانشناسی اتومبیل موتور سیکلت و ورزش همچین فعالیت هایی انجام دادیم و انجام هم میدیم.بعنوان مثال سایت تیونیگ تاک هر ساله چند بار از این گردهمایی ها و گردش ها اجرا میکنه.بین اعضای عادی.مزایاش بیشتر از اونچه که به نظرمیاد هست.به دفعات تو این جمع ها شرکت داشتم و هیچ مشکلی هم وجود نداشته
    سلام

پیاده سازیش ساده نیست ، نیاز به همکاری جمعی داره . آیا پیشنهادی برای نحوه اجراش دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza.alpnia نمایش پست ها
    و جسارتا پیشنهاد بعدی
    با توجه به شرایط اقتصادی حال حاضر خیلی از افراد رو به دلالی و اینگونه مشاغل کاذب کردن.این شغل به خویه خود شغل بدی نیست منتهی در صورتی که سود متعارفی داشته باشه.(بحث اجتماعی اقتصادیش از حوصله ی سایت خارجه)
    گذشته از اینها این طور که مشخصه این دلال ها به قصد سودجویی وارد تمام فاروم ها و سایت های تخصصی اعم از همین سایت و سایت های مشابه شدند که ارسال هاشون به هیچ وجه به کار سایت و فاروم و اعضاش نمیاد.در واقع هیچ کجا بکار نمیاد و اونطور که ثابت شده برای جامعه مضر بوده
    ازاونجا که فعالیت های اعضای سایت در فروشگاه طبق قوانین سایت نباید جنبه اقتصادی داشته باشه و مشخصا هدف از ایجاد این فاروم ها که زحمت زیادی براشون کشیده شده این نبوده.
    بعنوان عضو ساده ی این خانواده ی بزرگ از دیدن فعالیت های این چنینی تو این سایت ناراحت میشم.به تعدد افرادی رو دیدم که ارسال هاشون جز برای فروش در فروشگاه نبوده.اون هم با قیمت های کذایی.که به علت ناشناس بودن غیرقابل اعتمادند.هدف این افراد هم مشخصا با هدف های سایت و تیم مدیریت همسو نیست و صرفا سود شخصی تنها برای خودشون بوده و هست.
    از تیم مدیریت میخوام که در این مورد حساسیت بیشتری به خرج بدن و جلوی فعایت های این چنینی رو تا حد ممکن بگیرن.اینکه آگهی دادن توی فروشگاه هم مثل پیغام شخصی برای کاربران تازه وارد یک لازمه ی مشخص کارآمد داشته باشه.
    از زحمات همه ی دوستان بخصوص تیم مدیریتی خوبمون متشکرم
    تا حدود زیادی جلوش رو گرفتیم ولی بیشتر از این واقعا امکان پذیر نیست
    خریدار باید حواسش جمع باشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    15445
    سلام من یه پیشنهاد دارم
    به نظر من بهتره یه چت باکس توی سایت بزارید

صفحه 31 از 39 نخستنخست ... 12131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)