صفحه 26 از 39 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 251 به 260 از 390
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    5827
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و بزرگان!
    الحق که سایت پارسی پت یکی از بهترین سایتهای موجود به زبان ملی ایران با این همه دامنه گسترده در مورد جانداران هست و واقعا جای تشکر و تقدیر را از تمام مسئولان و دست اندرکاران سایت را دارد.
    دوصتان و ثروران گرامی بنده. فقت محبط کنند و در مورد املائ کلماطی که در صایت تایپ میکنند هم به مانند طلاششان در کصب اتلاعاط از دنیای موجودات ذنده همت نشان دهند! واقعا سپاسگذارشان خواهم بود
    البته ممکن است دوسطی.بزرگواری بخاتر سرعط بالایشان در نگارش کلماط یک حرف را جا بندازن! یا پس و پیش بنویسند ولی خود این نیذ دلیلی بر نگارش املایی نادرصت نیست!
    اگر هم جسارت نمودم واقعا از همه پوزش میطلبم!!!
    با تشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط پارسا نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان و بزرگان!
    الحق که سایت پارسی پت یکی از بهترین سایتهای موجود به زبان ملی ایران با این همه دامنه گسترده در مورد جانداران هست و واقعا جای تشکر و تقدیر را از تمام مسئولان و دست اندرکاران سایت را دارد.
    دوصتان و ثروران گرامی بنده. فقت محبط کنند و در مورد املائ کلماطی که در صایت تایپ میکنند هم به مانند طلاششان در کصب اتلاعاط از دنیای موجودات ذنده همت نشان دهند! واقعا سپاسگذارشان خواهم بود
    البته ممکن است دوسطی.بزرگواری بخاتر سرعط بالایشان در نگارش کلماط یک حرف را جا بندازن! یا پس و پیش بنویسند ولی خود این نیذ دلیلی بر نگارش املایی نادرصت نیست!
    اگر هم جسارت نمودم واقعا از همه پوزش میطلبم!!!
    با تشکر
    سلام دوست عزیز.از اینکه انقدر وقت میگذارید و با دقت مطالب رو میخونید جای تشکر داره ولی خوب بعضی وقتا دوستان انقدر توجهشون به رسوندن صحیح مطلب میره که واقعا اشتباه تایپی سهوی هست و پیش میاد وگرنه کسی از قصد که غلط املایی توی تایپش نمیذاره و اگر قرار باشه که مدیر هر بخش هم بشینه غلط های تایپی و املایی رو برطرف کنه واقعا چشمی براش نمیمونه.پس خود کاربرا باید حواسشون به تایپ صحیح و درستشون باشه تا مدیر اگر موردی بود که نیاز به توضیح داشت فقط بیاد یک پاسخ یا مطلبی بنویسه تا بتونه به همه ی تاپیک ها سربزنه.ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی آب شیرین
    شماره عضویت
    5827
    عروس هلندی سلام:
    عصبانی جواب ندین! آدمیزاد دلش میگیره! من دلم اندازه دل مورچه, کوچولوإ
    ببخشین بنده اصلا منظورم مدیرا نبودن که بیان غلط املایی تصحیح کنن( اینجا که مدرسه نیست) من اگر اشتباه تایپی دارم مشکل بندس نه مدیر یا سرپرست یا مسئولان!
    منظور بنده با دوستانی بود که مثلا به جای کلمه "تکثیر" مینویسن "تکسیر"(عرض کردم مثلا)!!! خوب این برای یه کسی که داره به زبان ملی ایران صحبت میکنه و مینویسه خوب نیست! در ضمن بنده عرض نکردم که املا کلمه "قسطنطنیه" رو درست بزنن! حتی المقدور دیگه کلمات ساده رو اشتباهی ننویسیم!!!
    درسته؟ اگه راست نمیگم بگو نه راستو اشتباه نمیگی!!! بخند بابا!

همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    عروس هلندی سلام:
    ببخشین بنده اصلا منظورم مدیرا نبودن که بیان غلط املایی تصحیح کنن( اینجا که مدرسه نیست) من اگر اشتباه تایپی دارم مشکل بندس نه مدیر یا سرپرست یا مسئولان!
    منظور بنده با دوستانی بود که مثلا به جای کلمه "تکثیر" مینویسن "تکسیر"(عرض کردم مثلا)!!! خوب این برای یه کسی که داره به زبان ملی ایران صحبت میکنه و مینویسه خوب نیست! در ضمن بنده عرض نکردم که املا کلمه "قسطنطنیه" رو درست بزنن! حتی المقدور دیگه کلمات ساده رو اشتباهی ننویسیم!!!

سلام دوست عزیز

اینجا کم پیش میاد کسی از کسی ناراحت بشه چون همه اینجا برای پیشرفت پارسی پت زحمت میکشن یا صحبتی میکنن

مطمئن باشید آقای اسکندری هم نه ناراحت بودند نه عصبانی فقط خواستند جواب زحمتی که شما کشیدید رو بدند

منم خودم به شخصه از غلط املایی هایی که توی کلمه های خیلی خیلی ساده هست یه جورایی کفری میشم و به املا و نکات ویرایشی حساسم ولی خب کاریش نمیشه کرد

دوستان باید یکم دقتشونو بالا ببرن خدارو شکر همه هم که سواد دارن

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    عروس هلندی سلام:
    شاید تنها کسی که من از بچه های فروم از نزدیک دیدمشون همین خانوم نفیسه بودن و تا حدودی هم بنده رو میشناسن.شاید من بدون حاشیه فقط پاسخ سوال رو بدم ولی اصلا آدم خشک و عصبیی نیستم.والا به خدا من نه ناراحت شدم و نه عصبانی.من فقط پاسخ شمارو دادم همین.خودمم که عرض کردم که کاربرا باید توی نوشتن دقت کنن چون مدیر فقط میاد سوال پاسخ میده.من خودم شاید یک در هزار هم اشتباه تایپی نداشته باشم ولی خوب نمیشه به کسی بابت غلط املایی تذکر داد ولی میشه خواهش کرد که با دقت بنویسن.بازم از اینکه به فکر ما بودی ممنون و سپاسگزارم.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    ببخشید پیشنهاد میدم توی قسمت بالای فروم موقتا یه متنی بزنید مبنی بر اینکه موقتا آپلود سنتر مشکل داره وعکس ها نمایش داده نمیشن.اینطوری کاربراهم راحت تر متوجه میشن.در حال حاضر توی این چند روز محتوی خیلی از پست ها این بوده که چرا عکس ها دیده نمیشن.
    باتشکر

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    سلام اقا بابك. شما كه اينقدر زحمت كشيدين نژاد هاي ديسكس رو يكي يكي توضيح دادين ميشه اينها رو جمع كرد و به صورت يه اطلس در اورد كه توش يه عكس باشه زيرش نام نژادش.
    اينطوري مرورش براي دوستان راحت تر ميشه.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    سلام.
    جاي يه چت باكس و شكلك هاي جديد خاليه.
    اگه از اين شكلك هاي قهقهه اضافه بشه جالب نيست؟؟؟؟؟
    خسته نباشيد اقا بابك

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی - میگو
    شماره عضویت
    12364
    با سلام خدمت مدیران محترم:
    عکس های تاپیک ها به خصوص صفحات اولیه (مطالب قدیمی تر) باز نمی شن و به هر دلیلی مشکل آپلود دارن. بهتر نیست برای خود سایت آپلود بزارید که از خود سایت این کار انجام بشه و عکس ها برای همه قابل مشاهده باشه؟! ممنون

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad.aviele نمایش پست ها
    با سلام خدمت مدیران محترم:
    عکس های تاپیک ها به خصوص صفحات اولیه (مطالب قدیمی تر) باز نمی شن و به هر دلیلی مشکل آپلود دارن. بهتر نیست برای خود سایت آپلود بزارید که از خود سایت این کار انجام بشه و عکس ها برای همه قابل مشاهده باشه؟! ممنون

سلام دوست عزیز .. این فروم الان 1 سال بیشتر خودش اپلود سنتر داره ..

توی نوار بالای سایت میتونید گزینه اپلود سنتر رو ببینید ..

متاسفانه تو یه برهه اپلود سنتر به مشکل خورد و عکسهای زیادی از بین رفت ..

به مرور لینکها اصلاح میشند..

ممنون از توجهتون..

صفحه 26 از 39 نخستنخست ... 789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)