صفحه 22 از 39 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 390
    مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir2012 نمایش پست ها
    برای مثال :
    تبلیغ سایت های دیگه تو این فروم جرمه ((این فقط مختص این فروم نیست))
    با این وضع اگه تو این فروم برگزار بشه بریم تو جاهای دیگه تبلیغ کنیم بن میشیم
    پس باید یه جای جدا باشه که اگه تبلیغ هم شد کار به بن و اخطار اینا نکشه مثلا یه وبلاگ یا شایت جدا
    منظور من دعوت به فعالیت تو سایت پارسی پت نیست دوست عزیز ، دعوت به شرکت در مسابقه هست و تو سایت های دیگه نه قرار هست که لینک مستقیم بذاریم و نه با پیام خصوصی در اون سایت ها کسی رو دعوت کنیم خیلی از کاربرای بخش آکواریوم و ماهی که تو سایت های دیگه هم فعالیت می کنن خارج از محیط سایت و فروم با افراد دیگه ای که آکواریوم دارن در ارتباط هستن و میتونن بهشون بگن که اگه مایل هستن تو مسابقه شرکت کنن .

تبلیغ تو فروم پارسی پت خلاف قوانین هست و احتمالا تو سایت های دیگه هم همینطوره . ما برای دعوت به شرکت تو مسابقه این موارد رو در نظر می گیریم .

کاربر موثر

شماره عضویت
    3634
    من یک پیشنهاد دارم
    باید یک سایت جدید طراحی بشه مخصوص مسابقه
    تمام سایتها بیان اونجا یک یا چند عکس در اون سایت بگذارند و رای گیری کنیم (سیستم رای گیریش خیلی باید قوی باشه که کسی تقلب نکنه )
    توی سایت خودشون ادرس سایت مسابقه را بگذارند که اعضای سایت به هر کسی که دوست داشتند رای بدن
    اینجوری نه تبلیغ فروم دیگه ای شده نه هیچی فقط یک سایت مسابقه تبلیغ کردین که به نفع تمام سایتها هم هست
    هر سایتی که خواست شرکت کنه مبلغی باید بریزه به حساب به عنوان حق عضویت که برای سایت خرج بشه و در پایان به نفر برنده یک جایزه بدن
    حالا فقط مخصوص اکواریم نباشه پرندگان هم میتونن شرکت کنن فقط کمی هزینه بر هست که فکر نکنم کسی زیر بارش بره

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    دوستان من چند تا پیج توی اف بی میشناسم که هر کدوم حدود 3000 تا لایک داره اگه برگزار بشه میتونم با ادمینش هماهنگ کنم مجانی تبلیغ مسابقه رو بکنه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali67 نمایش پست ها
    من یک پیشنهاد دارم
    باید یک سایت جدید طراحی بشه مخصوص مسابقه
    تمام سایتها بیان اونجا یک یا چند عکس در اون سایت بگذارند و رای گیری کنیم (سیستم رای گیریش خیلی باید قوی باشه که کسی تقلب نکنه )
    توی سایت خودشون ادرس سایت مسابقه را بگذارند که اعضای سایت به هر کسی که دوست داشتند رای بدن
    اینجوری نه تبلیغ فروم دیگه ای شده نه هیچی فقط یک سایت مسابقه تبلیغ کردین که به نفع تمام سایتها هم هست
    هر سایتی که خواست شرکت کنه مبلغی باید بریزه به حساب به عنوان حق عضویت که برای سایت خرج بشه و در پایان به نفر برنده یک جایزه بدن
    حالا فقط مخصوص اکواریم نباشه پرندگان هم میتونن شرکت کنن فقط کمی هزینه بر هست که فکر نکنم کسی زیر بارش بره
    امکانش وجود نداره فعلا .

مسابقه رو تو پارسی پت برگزار می کنیم با همون شرایطی که گفتم و هیچ اسمی از هیچ کاربری تحت عنوان شرکت کننده از فلان سایت نباید باشه . ما اعلام میکنیم بالای سایت و هم تو fb ...دیگه کاربرا خودشون میدونن که شرکت کنن یا نه .

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    اکواریوم گیاهی .. میگو آب شیرین
    شماره عضویت
    61
    سلام دوستان عزیز .. تشکر میکنم از آقا مهدی که پیشنهاد دادن و سپیده خانم عزیز که پیگیری میکنند..

پیشنهادها و نظرات دوستان همگی خوب و سازنده هست اما خب هر کدوم هم بی نقص نیستند ..

پیشنهاد من اینه که ما نمیتونیم یهو یه مسابقه خوب بدون نقص و حرفه ای رو ایجاد کنیم..

مسابقه دیسکس برگزار شد و تموم شد با همه عیب ها و محاسنی که داشت..

حداقل 4 تا دیگه همین مدل مسابقه تو بخش دیسکس باید برگزار بشه تا عیب ها و اشکالهاش معلوم بشه تا بشه برای یه مسابقه حرفه ای اماده شد ..

نظر من برای مسابقه اکواریومهای گیاهی اینه طبق روال سایت خودمون مسابقه رو برگزار کنیم .. تا ایرادات و اشکالها و ضعفها معلوم بشه بعد بشه بهترین مسابقه رو برگزار کرد ..

اینطوری به این شکل مدیریتش سخت میشه و گاهی ضربه سختی هم به سایت خودمون وارد میشه .. چون دشمن همیشه در کمینه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    prof 7500
    شماره عضویت
    10352
    سلام و خسته نباشيد به همگي
    دست تون درد نكنه فروم خوبي راه انداختيد
    دوست نداشتم اينجا بگم ولي ديدم اونكي زياده ادمين و ادمين واقعي رو پيدا نكردم تا با پيغام خصوصي بهش بگم
    تو اكثر فروم ها پايين سايت قسمتي هست به اسم مديران انجمن كه سايت همچين قسمتي نداره تا كاربر با مديران آشنايي بهتري داشته باشه
    پرسش و پاسخ ساده يا تكراري و بحث هايي همچين كه اگه يه شات باكس داشته باشيد نيازي نيست براي هر مطلبي ارسالهاي جديد داشته باشيم
    مديران كم كار هم و پركار هم زياد داريم كه دست چين نميشن

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط fr1eb نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشيد به همگي
    دست تون درد نكنه فروم خوبي راه انداختيد
    دوست نداشتم اينجا بگم ولي ديدم اونكي زياده ادمين و ادمين واقعي رو پيدا نكردم تا با پيغام خصوصي بهش بگم
    تو اكثر فروم ها پايين سايت قسمتي هست به اسم مديران انجمن كه سايت همچين قسمتي نداره تا كاربر با مديران آشنايي بهتري داشته باشه
    پرسش و پاسخ ساده يا تكراري و بحث هايي همچين كه اگه يه شات باكس داشته باشيد نيازي نيست براي هر مطلبي ارسالهاي جديد داشته باشيم
    مديران كم كار هم و پركار هم زياد داريم كه دست چين نميشن
    قسمت پایین هر انجمنی نوشته مدیرای اون بخش کیا هستن
    قضیه چت باکس هم قبلا مطرح شده بود ولی این قضیه منتفیه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    prof 7500
    شماره عضویت
    10352
    در مورد مديران منظورم اينه
    چت باكس منظورم نيست شوت باكس پايين اخرين ارسالها
    در ضمن ادمين واقعي كيه؟
    ویرایش توسط shellman2008 : 16th October 2012 در ساعت 10:58 PM

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    در مورد مديران منظورم اينه سایت تخصصی فارس ست - نمايش گروه ها
    در ضمن ادمين واقعي كيه؟
    ما گزینه ی آخرین ارسال ها رو داریم شات باکس هم باعث میشه سایت دیرتر بیاد بالا گزینه ی آخرین ارسال ها هم همون کارو انجام میده

مدیر اصلی فروم آقای بابک آژیده هستن

کاربر ویژه انجمن

نوع حیوان خانگی
    خروس لاری_قدیما فلاورهورن
    شماره عضویت
    12
    در مورد مديران منظورم اينه
    در ضمن ادمين واقعي كيه؟

مدیران رو دوست عزیزمون توضیح دادن
    در مورد اخراین ارسالها هم اگر دقت کنید بالا صفحه اصلی فروم این امکان موجود دوست عزیز

صفحه 22 از 39 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)