صفحه 21 از 39 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 201 به 210 از 390
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    سلام
    چند وقتی هست که میخوام این قسمت رو عکس بگیرم و بگذارم فرصتش الان پیش آمد

در رزولشن 1440*900 قسمت آخرین ارسالها به شکل زیر نشون داده میشه و خطوط بین ارسالها بهم ریخته است فونت منو کمی کوچیکتر بشه فکر کنم بر طرف بشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    سلام اقا بابك. وقتي تو فروم چند نفر پست ميذارن براي ديدن پست هاي همديگه بايد صفحه رو ريلود كنن. من تا حالا سايت ننوشتم ولي فكر ميكنم قابل حل باشه. اگه قابل حل بود كه بگيد اگه نبود هم خبر بديد. !

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي
    شماره عضویت
    9412
    در ضمن زماني كه يك كاربر داره پست مينوسه براي بقيه كاربرا درحال تايپ نمايش داده بشه كه فروم پايين نياد و به هم نريزه.

همکار قدیمی آکواریوم های گیاهی

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    دوستان خوب و با مرام

پیشنهاد خیلی هیجان انگیزی براتون دارم .

این پیشنهاد رو توی تمام سایتهایی که عضو هستم مطرح میکنم ببینیم مورد قبول قرار میگیره یا نه ؟

اگه این پیشنهاد قبول بشه - انجمن های گیاهی سایتها شلوغ و پلوغ و پر بارتر میشه .

مسابقات تانک های گیاهی بین سایتهای مختلف در ایران

فقط مشکلش اینه که کجا برگزار بشه ؟

نظرتون رو بفرمایید لطفا . . .

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi3000 نمایش پست ها
    دوستان خوب و با مرام

این پیشنهاد رو توی تمام سایتهایی که عضو هستم مطرح میکنم ببینیم مورد قبول قرار میگیره یا نه ؟

برگزاری مسابقه پیشنهاد خیلی خوبیه . ما می تونیم این مسابقه رو برگزار کنیم مثل مسابقه دیسکس که خیلی ها شرکت کردن حتی از فروم های دیگه ولی به اسم خودشون نه به اسم سایت.

افرادی که آکواریوم گیاهی دارن ، آکواریومشون اختصاصی واسه سایت خاصی نیست می تونن اینجا عضو شن و تو مسابقه شرکت کنن و مسابقه به اسم فروم ما باشه .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    دوستان عزیز لطفا هر راهکاری به ذهنتون میرسه که در برگزاری اینگونه مسابقات در ایران بشه که انجام بگیره بفرمایید تا با مشورت و همفکری دوستان این مسابقات شکل بگیره . در زمینه قوانین و اساسنامه و مشخصات مورد نظر اینگونه مسابقات برای امتیاز دهی هم نظرتون رو ارائه بدید .
    اینگونه مسابقات که در حد آدا و آگا خواهد بود در ایران برگزار بشه تا کاربرهای سایت های مختلف با دستاوردهای همدیگه آشنا بشن و تحولی در این زمینه انجام بگیره .
    این مسابقات میتونه برای دیسکس و فلاور هم انجام بگیره .

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8794
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh نمایش پست ها
    برگزاری مسابقه پیشنهاد خیلی خوبیه . ما می تونیم این مسابقه رو برگزار کنیم مثل مسابقه دیسکس که خیلی ها شرکت کردن حتی از فروم های دیگه ولی به اسم خودشون نه به اسم سایت.
    افرادی که آکواریوم گیاهی دارن ، آکواریومشون اختصاصی واسه سایت خاصی نیست می تونن اینجا عضو شن و تو مسابقه شرکت کنن و مسابقه به اسم فروم ما باشه .
    اگه اینجور باشه - باید حتما عضو سایت باشن تا بتونن در مسابقات ثبت نام و عکسهاشون رو ارائه بدن .
    اما چجوری همه سایتها باید باخبر بشن که در این فروم مسابقه تانکهای گیاهی در تاریخ فلان برگزار میشه ؟
    باید قوانین و داورها و سیستم امتیاز دهی هم برنامه ریزی و مشخص بشه . مسابق در سه رنج تانکهای کوچک - متوسط - بزرگ .
    و خیلی چیزای دیگه .

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    9531
    دوستان خوب و با مرام

با سلام
    فعالیت کمتر در انجمن های گیاهی شاید دلایل مختلف و متنوعی داشته باشد که همبستگی مثبتی با افراد آکواریوم دار گیاهی دارد.ضمن اینکه مدت زمان زیادی از ورود تجهیزات و گیاهان وارداتی به ایران نمی گذرد. از طرف دیگر عرضه کنندگان تخصصی پلنت محدود بوده و گاه با اطلاعات و آگاهی های ناقص ،هزینه ها و مراقبت های بیشتر و.... برخی از علل آن به شمار می رود.
    در خصوص سایت ها بنده در 2 سایت 2 پرسش مطرح کردم هیچ پاسخی دریافت نکردم بدیهی است که دیگر هیچ فعالیتی در آن سایت ها نخواهم داشت . البته در اینجا تا به حال وضع متفاوت بوده آقا حامد در اسرع وقت و صحیح پاسخ می دهند که جای سپاس دارد.
    البته مسابقه هم برای ایجاد جاذبه و تمایل موثر است .برای حل مشکل مطروحه می شود یک استانداردها یی را تعریف و علاقه مندان به شرکت در مسابقه تصاویر تانک های خود را با فرمتی مشخص ارسال و بعد از بررسی های اولیه توسط متخصصان یک گروه حداکثر 3نفره ارزیابی نهایی را با حضور در محل استقرار تانک ها انجام داده و پلنت های برگزیده را انتخاب و معرفی و جوایز ارزنده تقدیم شود.

با تشکر

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    اگه اینجور باشه - باید حتما عضو سایت باشن تا بتونن در مسابقات ثبت نام و عکسهاشون رو ارائه بدن .
    اما چجوری همه سایتها باید باخبر بشن که در این فروم مسابقه تانکهای گیاهی در تاریخ فلان برگزار میشه ؟
    باید قوانین و داورها و سیستم امتیاز دهی هم برنامه ریزی و مشخص بشه . مسابق در سه رنج تانکهای کوچک - متوسط - بزرگ .
    و خیلی چیزای دیگه .
    مسابقه تو هر سایتی برگزار شه ( حتی اگه به نحوی باشه که شما می گید )باید افراد عضو شن تا بتونن پست بدن یا عکساشون رو بفرستن این فقط قانون فروم ما نیست .

تو مسابقه دیسکس هم خیلی ها از سایتهای دیگه اومدن . خب اطلاعیه مسابقه رو تو سایت خودمون و تو FB می تونیم بذاریم همونکاری که واسه مسابقه دیسکس کردیم و خیلی ها شرکت کردن . شما یا هر کی آکواریوم گیاهی داره و تو سایتهای دیگه هم عضو هست میتونه از دیگران دعوت کنه که تو این مسابقه شرکت کنن .

از افراد با تجربه هم میشه دعوت کرد که اگه مایل هستن تو داوری کمک کنن ( حتی از سایتهای دیگه ) ولی باز باید عضو بشن چون مسابقه تو پارسی پت انجام میشه و هدف فقط مسابقه باید باشه نه تبلیغ فروم ها یا سایتها ( مثل مسابقه دیسکس )

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8809
    برای مثال :
    تبلیغ سایت های دیگه تو این فروم جرمه ((این فقط مختص این فروم نیست))
    با این وضع اگه تو این فروم برگزار بشه بریم تو جاهای دیگه تبلیغ کنیم بن میشیم
    پس باید یه جای جدا باشه که اگه تبلیغ هم شد کار به بن و اخطار اینا نکشه مثلا یه وبلاگ یا شایت جدا

صفحه 21 از 39 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021222324252627282930313233343536373839 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)