صفحه 11 از 39 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 101 به 110 از 390
    کاربر موثر

شماره عضویت
    2671
    نقل قول نوشته اصلی توسط masoud.v نمایش پست ها
    سلام
    اشتباه نشه این ارزش که به شخصیت بر میگرده بحث جدایی داره که سنخیتی با مطلبی که در موردش صحبت میکنیم نداره ...
    منظور من از ارزش اونی که شما برداشت کردین نبود شما اگر پست اقای اژیده رو بخونید کتوجه میشین منظورم چی بود القابی که ایشون استفاده کردن :" شما مگه درجتون چیه؟ شما به چه حقی....؟ برای اخرین بار بهت تذکر میدم..." تازه نا گفته نماند ایشون از مدیران یکی از بخش ها بودن که چنین بر خوردی شد!
    وقتی بحثی صورت میگیره چند کاربر تو بحث شرکت میکنن مانند یه پازل میمونه شما اگه پستی رو حذف کنید یسری حرفا بی معنی میشه و به نویسنده توهین میشه من به این میگم ارزش و جایگاهی که مدیران برای کاربران در نظر گرفته شده.
    در بحث مربوطه جند نفر شرکت کردند (من خودم فقط تماشاگر بحث بودم) اکثر پست ها به جواب پست قبلی بود حالا یکی دو نفر که با این کاربر موافق بودن پست ها شون حذف شده و فقط بعضی پست ها که در جواب به چند تا پست ایشون بوده باقی مونده! تازه همه اینا به کنار این نکته به کنار که ایشون قانون فروم یاد اوری کردند(به نظر من قانونش جدی نیست)
    حذف گزینشی پست ها کمی توهین به کاربرانی که تو بحث شرکت داشتن هست
    با سلام

دوست عزیز ، بنده متوجه فرمایشات شما شدم ، در تایید بخشی از مطلبتون هم این نکته رو عرض کردم (اگر میگم بخشی ، صرفا بخاطر اینه که در قسمتی از صحبتهای شما بنده اطلاع درستی ندارم که بخوام قضاوت کنم و یا نظر بدم)

مسلما هیچ فرقی بین افراد نیست ، نظر همه کاملا محترمه . البته بعضی از افراد بخاطر مسئولیتشون ، وظایفی دارند که باید انجام بدهند.

باز هم اعلام میکنم که امیدوارم بعضی از صحبتها باعث سوء تفاهم بین دوستان یک مجوعه نشه.

موفق باشید

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    هدف همه ما همینه قربونت برم
    من برا چی روز اول کوتاه اومدم ؟
    چرا روز اول اونقدر دوستانه بر خورد کردم؟
    چون میخاستم جو به هم نخوره!
    اما فرداش دو باره تکرار شد
    حقیقتش این بار اگه ساکت میموندم دیگه به حساب متانت نبود میشد به حساب بی عرزگی

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهي(ديسكوس و آب شور)
    شماره عضویت
    3174
    من از توي تالار جفتي از دست همين مسائل فرار كردم اومدم اين ور گفتم اينجا فعاليت كنم چون ديدم بحث هاي حاشيه اي وجود نداره ولي متاسفانه مي بينم اينجا هم كمك كم داره آتيش بحث هاي بي مورد و بي خود كه دو زار نمي ارزه روشن ميشه .كاش يه تاپيك باز مي شد به نام دعوا و تو سر و كله زدن و ضايع كردن همديگه كه هر كي از اين چيزا خوشش مياد بره اونجا تا دلش ميخواد پست بده كسي هم كاري به كارش نداره.مشكل ما اينه كه هميشه دوست داريم بيشتر از حد و حدود خودمون پيش بريم و خودمون رو به اصطلاح ثابت كنيم.به نظر شما اگه به جاي اين بحثاي ساختار شكن و دلسرد كننده يه مطلب از يه فروم خارجي ترجمه مي كرديد و مي گذاشتيد بهتر نبود؟

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi.khaleghi نمایش پست ها
    من از توي تالار جفتي از دست همين مسائل فرار كردم اومدم اين ور گفتم اينجا فعاليت كنم چون ديدم بحث هاي حاشيه اي وجود نداره ولي متاسفانه مي بينم اينجا هم كمك كم داره آتيش بحث هاي بي مورد و بي خود كه دو زار نمي ارزه روشن ميشه .كاش يه تاپيك باز مي شد به نام دعوا و تو سر و كله زدن و ضايع كردن همديگه كه هر كي از اين چيزا خوشش مياد بره اونجا تا دلش ميخواد پست بده كسي هم كاري به كارش نداره.مشكل ما اينه كه هميشه دوست داريم بيشتر از حد و حدود خودمون پيش بريم و خودمون رو به اصطلاح ثابت كنيم.به نظر شما اگه به جاي اين بحثاي ساختار شكن و دلسرد كننده يه مطلب از يه فروم خارجي ترجمه مي كرديد و مي گذاشتيد بهتر نبود؟
    دوستان سلام
    از تمامی دوستان خواهش می کنم مطلب رو همینجا تموم کنن
    ما اینجا دور هم جمع شدیم تا یه لحظات خوشی داشته باشیم توام با آرامش!
    بابت تنش ایجاد شده هم از همه عذر می خام و به عنوان یه برادر کوچیکتر از همه خواهش می کنم بحث رو دباره باز نکنن تا همه بریم سر تالار های خودمون و به کارمون مشغول شیم
    مهدی قربونت بیا ما هم بریم سراغ تالار آب شور ببینیم اونجا چه میشه کرد:smile (198):
    یا علی

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی
    شماره عضویت
    2910
    سلام یه پیشنهاد برای بهتر شدن سایت
    اگه پارسی پت به بچه های سایت که کابری فعال هستند در هنگام خرید از پارسی پت تخفیف دهید به عنوان جایزه باعث بالا بردن کیفیت سایت می شوید

کاربر موثر

شماره عضویت
    1412
    نقل قول نوشته اصلی توسط fotros نمایش پست ها
    سلام یه پیشنهاد برای بهتر شدن سایت
    اگه پارسی پت به بچه های سایت که کابری فعال هستند در هنگام خرید از پارسی پت تخفیف دهید به عنوان جایزه باعث بالا بردن کیفیت سایت می شوید
    پیشنهاد خوبیه ولی فقط محدود به کاربران تهرانی میشه

مدیــر کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    کاسکو و ملنگو
    شماره عضویت
    11
    نقل قول نوشته اصلی توسط hoak128 نمایش پست ها
    پیشنهاد خوبیه ولی فقط محدود به کاربران تهرانی میشه
    سلام .نه کی گفته فقط واسه کاربرای تهرانیه .خود آقای آژیده گفتن واسه اعضای سایت تخفیف میده .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهيان آب شيرين
    شماره عضویت
    2897
    سلام

پیشنهاد میکنم در قسمت سایر گفتگوها ... یک تاپیک با عنوان بیوگراقی اعضا باز بشه که در صورت تمایل اعضا برای آشنایی بیشتر مشخصات خودشون رو اونجا بگذراند

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط sezar نمایش پست ها
    سلام

پیشنهاد میکنم در قسمت سایر گفتگوها ... یک تاپیک با عنوان بیوگراقی اعضا باز بشه که در صورت تمایل اعضا برای آشنایی بیشتر مشخصات خودشون رو اونجا بگذراند
    سلام دوست عزیز
    این تاپیک قبلا موجود بود ولی به دلایلی فعلا حذفش کردیم
    با تشکر از توجه شما
    آژیده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ايگوانا-مار-سگ-ديسكس
    شماره عضویت
    3196

پیشنهاد برگزاری مسابقه زیبا ترین خزنده

سلام. پیشنهاد می کنم مسابقه زیباترین خزنده را برگزار کنید.

صفحه 11 از 39 نخستنخست 123456789101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)