نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    سگ، گربه
    شماره عضویت
    1413

زن همسایه در برابر اتهام دزدیدن گربه دست*آموز

دیده بان حقوق حیوانات ایران: دزدیده شدن یک گربه خانگی در شهر تهران دردسرساز شد و پرونده عجیبی را پیش*روی تیم قضایی قرار داد. راز گم*شدن این گربه شناسنامه*دار در تحقیقات میدانی فاش خواهد شد. وقتی زن جوانی به نام سوسن خبر از دزدیده شدن گربه خانگی*اش داد، دادیار عبدی از شعبه سوم دادسرای شمیرانات وارد عمل شد.
    زن جوان گفت: چند سال پیش گربه*ام را از مردی که به*تازگی از اروپا آمده بود خریدم. این گربه شناسنامه*دار است. پس از اینکه او را به آپارتمانم آوردم برایش نام «میشا» را انتخاب کردم.
    وی افزود: این گربه عضوی از خانواده*ام شده بود و به او علاقه داشتم. از طرفی بچه*هایم نیز به شوق دیدن «میشا» به خانه می*آمدند. گربه آرامی بود و اصلا اذیتمان نمی*کرد. گاهی او را به دامپزشکی می*بردم و تحت*نظر بود. من و بچه*هایم او را خیلی دوست داشتیم. گاهی صبح*ها به بیرون از خانه و به پارک نزدیک محل می*رفت و ظهر به خانه بازمی*گشت.
    وی ادامه داد: چند روز پیش گربه*ام از خانه بیرون رفت و دیگر برنگشت. خیلی ترسیدم. همه جا را دنبالش گشتم. حتی به همه همسایه*های محله*مان مشخصات گربه*ام را داده* و گفته*ام هر کس او را پیدا کند ۲۰۰هزار تومان مژدگانی می*دهم اما هیچ*کس از او خبری نداشت تا اینکه از یکی از همسایه*ها شنیدم که زن جوانی به نام شهره گربه*ام را دزدیده است.
    شهره در طبقه سوم ساختمان ما زندگی می*کرد. زن تنهایی بود که پس از مرگ شوهرش ازدواج نکرده بود و به*تنهایی زندگی می*کرد. شهره گربه*ام را دزدیده و من از این زن شکایت دارم. پس از اظهارات عجیب این زن جوان، دادیار عبدی دستور احضار شهره را صادر کرد تا در تحقیقات زوایای پنهان این پرونده آشکار شود.
    شهره وقتی پیش روی دادیار عبدی ایستاد گفت: میشا گربه سفید و تمیزی بود. بیشتر وقت*ها این گربه را در راه*پله*ها می*دیدم تا اینکه چند روز پیش وقتی میشا را در راه*پله*ها دیدم او را با خود به آپارتمانم بردم. آن شب میشا را نزد خود نگه داشتم. تصور کردم سوسن صاحب گربه در خانه نیست و به خاطر اینکه میشا گم نشود او را به خانه*ام بردم. آن شب تا صبح نزد من بود. صبح وقتی بیدار شدم متوجه شدم که میشا فرار کرده. من نمی*دانستم این گربه گم شده است. فکر می*کردم به خانه*اش بازگشته است تا اینکه احضاریه به دستم رسید و دیدم که سوسن از من به اتهام دزدیدن گربه*اش شکایت کرده است. تعجب کردم، من اصلا دلیلی برای دزدیدن این گربه نداشتم.
    پس از اظهارات این زن جوان، صاحب گربه به دادیار گفت: دخترانم به میشا علاقه زیادی دارند و از روزی که میشا گم شده، دچار افسردگی شده*اند. شب*ها خواب به چشم ندارند و نگران میشا هستند. من مطمئنم که شهره زن همسایه، این گربه را در جایی پنهان کرده و حاضر نیست افشا کند. دادیار عبدی پس از شنیدن اظهارات عجیب این ۲ زن، دستور تحقیقات میدانی را صادر کرد تا راز ناپدید شدن میشا افشا شود.

کاربر ویژه انجمن
    (همکار قدیمی سرپرست کل)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی_شاه طوطی_گربه
    شماره عضویت
    22
    من که چشمم اب نمی خوره اصلا" واسه حرف های این خانم اونم به خاطر یه گربه اینا از جاشون تکون بخورن چه برسه دستور تحقیقات بدن.چه چیزا!!!!!!!!!!!!!
    خودش بره بگرده پیاده زودتر به نتیجه می رسه.....

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)