صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از 41 به 43 از 43

موضوع: دلیجه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    همه نوع پرنده .از طوطی سانان و قناری .+سگ
    شماره عضویت
    11160
    تشکر میکنم از دوست عزیمون آقای رضا قلیخانی نظر خوبشون .

حالا یه مدتی که خواستید دوست عزیز نگهداری کنید وبعداز مدتی دلتون را خواهد زد چون شرایط نگهداریشون مشکل بوده .

در این مدتی که دارید نگهداری میکنید برای اینکه حالت پنجه هاش از بین نره میتوانید از سخرهای مصنوعی استفاده کنید برای نشیمن گاه پرنده خیلی بهتراز شاخه درخت میباشد .

روزی اگر خواستید آزادش کنید در طبیعت شکل پنجه ها را داشته باشه و بتونه زندگی کنه وشکار .

میتواند سخرهای مصنوعی را از آکواریوم فروشی ها تهیه کنید البته باید بزرگ باشد پرنده تعادل داشته باشد روش بشینه .

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط پدربزرگ نمایش پست ها
    تشکر میکنم از دوست عزیمون آقای رضا قلیخانی نظر خوبشون .

حالا یه مدتی که خواستید دوست عزیز نگهداری کنید وبعداز مدتی دلتون را خواهد زد چون شرایط نگهداریشون مشکل بوده .

در این مدتی که دارید نگهداری میکنید برای اینکه حالت پنجه هاش از بین نره میتوانید از سخرهای مصنوعی استفاده کنید برای نشیمن گاه پرنده خیلی بهتراز شاخه درخت میباشد .

روزی اگر خواستید آزادش کنید در طبیعت شکل پنجه ها را داشته باشه و بتونه زندگی کنه وشکار .

میتواند سخرهای مصنوعی را از آکواریوم فروشی ها تهیه کنید البته باید بزرگ باشد پرنده تعادل داشته باشد روش بشینه .
    سلام من چون میدونستم خرید وفروشش ممنوعه مخالف بودم وفامیلمون خریدش ویه دوهفته ای هم مهمون ما بود وچون قرار بر آزادسازی بود خیلی زود از پیش ما رفت

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    Dog
    شماره عضویت
    19670
    نقل قول نوشته اصلی توسط Shikra نمایش پست ها
    سلام
    بعید می دونم که بالابان باشه ... با جوجه بالابان هایی که من دیدم فرق می کنه
    محل نگهداریش اصلا خوب نیست ... به هیچ عنوان نباید در قفس نگهداری بشه ... باید یک استند براش درست کنید ... روی استند را هم با موکت بپوشانید که پاهاش مشکل پیدا نکنه ... به دو دلیل نباید با شرایطی که توی عکس میبینم نگهش دارید ( منظورم قفسه )
    اول : پرهاش خراب میشه ... پرهای شکاری ها با پرهای پرند ه های عادی کمی فرق داره ... اگر بر اثر برخورد با میله ها ریش ریش بشه به راحتی ترمیم نمیشه و در پرواز پرنده دچار مشکل میشه
    دوم:*مدفوع شکاری ها اسیدی است وقتی روی زمین باشند مدفوع به پرها مالیده میشه و باز پرها آسیب می بینه

سن دقیق پرنده تون را نمیشه گفت حدس من بین یک ماه و نیم تا دو ماه است ... جوجه های نابالغ بعد از بلوغ به شدت تغییر رنگ می دهند بنابراین در مورد نر و ماده بودنش هم نمیشه دقیق نظر داد ( با اطلاعاتی که من دارم شاید افراد حاذق تر بتونند )
    پرنده تون را در حال حاضر با جگر مرغ و یا دل مرغ تغذیه کنید ... دادن گوشت مرغ هنوز براش زوده ... اگر خواستید از جگر استفاده کنید سعی کنید جگر مرغی باشه که در کشتارگاه تولید نشده باشه ( جگر خیلی مواد سمی به خودش جذب می کنه ) در ضمن اگر تونستید می تونید از موش سوری کوچک ( بچه ) و حشرات درشت ( ملخ ) هم در غذاییش استفاده کنید ...
    خیلی مراقبش باشید پرنده سالمه ... از بین نره ...
    تعجب می کنم چه طور می خواستند که این پرنده را تاکسی درمی کنند معمولا این جور جوجه ها را از لانه می دزدند برای فروش ... مشتری هم به اندازه کافی دارند ..

راستی دلیجه همه جای ایران هست حتی در خوزستان ... خصوصا دلیجه معمولی ...
    .
    همش جگر بخورن اذیت نمیشن؟
    دادن گوشت چ ایرادی داره برای دلیجه؟

Sent from my D6503 using Parsipet mobile app

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)