صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 252

موضوع: سنگ زنده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی شیرین و شور-23جفت مرغ عشق--طوطی سبز و گربه
    شماره عضویت
    19959
    دیگر توضیحات:
    راستشو بخواید یه روزی با همسر محترم رفتیم آکواریوم فروشی ایشونم آکواریوم آب شور فروشگاه رو دید(آکواریوم نمونه نمایشی غیر قابل فروش) خوشش امدو گفت ژشت سر هم تند گفت: میثم...میثم..میثم.. من از اینا مییییییییییییییخااااااااا ااااااااااام اوشکلههههه بلام بگیییییللللل خلاصه از این لوس بازیا...ماهم جوگیر شدیم به فروشنده گفتیم استاد.... اینا چنده ما یکشو همین الان بخریم ببریم.فروشنده جواب داد قابل نداره رئیس:تمام تشکیلات درمیاد شش میلیون....قیافه من در این لحظهنوچ میریم یه دور میزنیم بر میگردیم.البته در واقعیت قیافه من زیر پوستی().
    هیچ دیگه خودمون دسبه کار شیدیم یه تانک 170لیتری دسته دوم خریدیمو کل چسباشو کندیمو از صفر شروع کردیم...با کمک شایان و موثر این سایت محترم(http://www.parsipet.ir) ساختیمش...و حال آکواریوم شده این:

ضمناً نکته دیگه اینکه کیت تست ندارم البته آبی که تو آکواریومه آب خود دریاست که از عمق بالای 12 متر پر کردم شوری سنجی کردم 1030 بود که با آب تصفیه مقدار شوریشو به 1028 رسوندم
    ممنون میشم نظرتونو بدونم

نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.tabandeh نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان حدوداً یک ماهه آکواریوم دریاییمو با مطالعه از این سایت مفید راه اندازی کردم...همینجا از همتون کمال تشکرو دارم.امیدوارم بهشت زیر پایتان باشد.این اولین کامتی هست که بعد از عضویتم به نمایش گذاردم
    خدارو شکر اکواریوم از چیزی که فکر میکردم بهتر شد البته به صورت دقیق بگم در حال حاضر مرحله سیکلرو طی کردمو میخوام شروع کنم به اضافه کردن لایوراک و بعد از اون ماهی.
    خوب...حال سوال من اینه با توجه به اینکه محل سکونت من با خلیج همیشه فارس چند صدمتری بیش فاصله نداره امکان پذیر هست من از همین راکهای دریا استفاده کنم البته چند هفته پیش که جهت بررسی وضعیت سنگها زمان مد کامل به دریا رفتم(مد کامل در عمق یک متری با فاصله بیش از صد متر از ساحل) سنگارو که بررسی کردم به رنگ قهوه ای بودن و بنفش رنگ به نظر نمیومدن البته زمانی که از کف دریا میکندمشون قسمت زیریشون که توی شن بود بنفش رنگ بود..به نظر اساتید محترم امکان این هست که همین سنگارو در آکواریوم قرار بدم.
    آیا رنگشون به حالت بنفش برمیگرده؟
    البته لایوراک با کیفیت کیلویی شش هزارو پانصد تو اکواریوم فروشیا میفروشن .
    پیشاپیش تشکر از همتون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    نقل قول نوشته اصلی توسط meysam.tabandeh نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت تمامی دوستان حدوداً یک ماهه آکواریوم دریاییمو با مطالعه از این سایت مفید راه اندازی کردم...همینجا از همتون کمال تشکرو دارم.امیدوارم بهشت زیر پایتان باشد.این اولین کامتی هست که بعد از عضویتم به نمایش گذاردم
    خدارو شکر اکواریوم از چیزی که فکر میکردم بهتر شد البته به صورت دقیق بگم در حال حاضر مرحله سیکلرو طی کردمو میخوام شروع کنم به اضافه کردن لایوراک و بعد از اون ماهی.
    خوب...حال سوال من اینه با توجه به اینکه محل سکونت من با خلیج همیشه فارس چند صدمتری بیش فاصله نداره امکان پذیر هست من از همین راکهای دریا استفاده کنم البته چند هفته پیش که جهت بررسی وضعیت سنگها زمان مد کامل به دریا رفتم(مد کامل در عمق یک متری با فاصله بیش از صد متر از ساحل) سنگارو که بررسی کردم به رنگ قهوه ای بودن و بنفش رنگ به نظر نمیومدن البته زمانی که از کف دریا میکندمشون قسمت زیریشون که توی شن بود بنفش رنگ بود..به نظر اساتید محترم امکان این هست که همین سنگارو در آکواریوم قرار بدم.
    آیا رنگشون به حالت بنفش برمیگرده؟
    البته لایوراک با کیفیت کیلویی شش هزارو پانصد تو اکواریوم فروشیا میفروشن .
    پیشاپیش تشکر از همتون.
    سلام البته این لایوراکها هم که تو تهران هست از خلیج فارس میاد که اینها هم قبل از تصویه و پاک سازی رنگ قهوه ای هست بعد قرار گرفتن در محیط آکواریوم در صورت مناسب بودن شرایط نور و آب شروع به بنفش شدن میکنه ولی سعی کنید لایوراکها رو از جایی تهیه کنید که آب آلودگی نداشته باشه مثل جزایر مرجانی جنوب مثل کیش قشم لاوان و....

همکار قدیمی انجمن آکواریم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Saeed3015 نمایش پست ها
    سلام دوستان به نظرتون بلنی خزه ای این جلبکها میخوره
    دوست عزیز شما چندتا کار باید بکنید خوشبختانه مرجان وابزی زیادی نداریداول از همه سنگها را یکی یکی در بیارید ومرتب برس بزنید بعد از اون چند روزی نورتون را خاموش کنید اون کرم ومیگو را هم بزارید تو رف که اسیبی بهشون نرسه،نیترات وفسفات را هم باید کنترلش کنید وبه حد نرمال برسونید یادم نیست ال ای دیهاتون چه مارکی بود ولی فکر میکنم از ال ای دیها هم باشه،جرایان تانکتون چقدر هست؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19075
    پمپ اصلی 2000 لیتر بر ساعت و ارتفاع 140 سانت و یه موجساز rw-8 jecod

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اگواریوم ابشور و ماهی
    شماره عضویت
    19616
    باسلام و عرض ادب خدمت دوستانمن حدود ۱۰۰کیلو لایوراک نیاز داشتم..اینجا‌نتونستم پیدا کنم..دنبال فروشنده لایوراک هستم..که امکان ارسال به شهرستان داشته باشه..هم قیمت مناسب بده..ممنون میشم از دوستان اگه اطلاع دارن..بهم خبر بدن..سپاسگزارم

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahram نمایش پست ها
    باسلام و عرض ادب خدمت دوستانمن حدود ۱۰۰کیلو لایوراک نیاز داشتم..اینجا‌نتونستم پیدا کنم..دنبال فروشنده لایوراک هستم..که امکان ارسال به شهرستان داشته باشه..هم قیمت مناسب بده..ممنون میشم از دوستان اگه اطلاع دارن..بهم خبر بدن..سپاسگزارم
    دوست عزیز چرا میخوایدلایوراک بگیرید بنظر من دد راک یا همون سنگ مرده بگیرید نود درصد لایوراکهای تو بازار همون ددراک را میریزند تو اب ،یکی دو هفته ای هم روشون نور روشن میکنند وجای لایوراک میفروشند اونهایی هم که واقعا لایوراک هست که اینقدر حیوانات مزاحم توشون هست که جز دردسر بیشتر نیست،بنظر من شما بجای صد کیلو لایوراک ۶۰کیلو ددراک بگیرید راحتتر هم میتونید طراحی کنید هزینه هم که میکنید کمتره (زیر۲۰۰میشه)،بعد از چند ماه هم اگه شرایطتون خوب باشه تبدیل میشند به لایوراکهای بنفش زیبا،بقیه پولتون را بزارید روی پول نور واسکیمر.اگر هم لایوراک بگیرید هزینه نزدیک به یک ملیون کردید و وقتی تو تانک بزارید اول که جلبک میزنه بعد هم حیوانات مزاحم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    19212
    سلام به تمام اساتید محترم وارزوی موفقیت برای همه شان راستی می خواستم بدونم آهن در آب آکواریوم تأثیر در رشد جلبک ها مویی و سیانو باکتری ها دارد ؟

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    اگواریوم ابشور و ماهی
    شماره عضویت
    19616
    باسلام..بسیار سپاسگزارم..از راهنماییتون...البته‌بنده‌ قیر حدود ۱۵سال اگواریوم‌دار هستم..البته اول با اب شیرین شروع کردم..و بعد چند سال..ابشور شروع کردم..اونموقع‌که تصمیم به ابشور گرفتم..نه‌امکانات الان بود و نه اطلاعات کافی کسی داشت..بالاخره تجربیات زیادی همراه هزینهای سرم سام اور کردم..تا اطلاعات کسب کردم..البته الان دومین اگواریوم‌ابشورمو‌ در حال اجرا هستم..که حدود ۹۰۰لیتری...از تابستان شروع کردم..و الان..ماهیهای اگواریوم قبلیم درونش هست..من اسکمیر از مدل Gns 2 استفاده کردم..و نور هم از با همکاری که با بچه های شرکت‌اتلاتیک دارم..از نور اسپرینک اس این شرکت‌استفاده کردم..البته این شرکت بازم در حال تکمیل طیف نورهاش میباشه..که از نظر قیمت بسیار مقرون بصرفه تر...جناب شادکامی..من دنبال اگواریوم تپه مرجانی هستم ..و ابزیانمو از شرکت دلفیران تهیه میکنم..خیلی خوشحال میشم..از راهنمای و تجربیاتون بهرمند بشیم...البته‌من خیلی دیر با سایتون اشنا شدم...باتشکر فروان

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط alirezaabasi نمایش پست ها
    سلام به تمام اساتید محترم وارزوی موفقیت برای همه شان راستی می خواستم بدونم آهن در آب آکواریوم تأثیر در رشد جلبک ها مویی و سیانو باکتری ها دارد ؟
    دوست عزیز چندتا از دوستان که به تانک اهن اضافه میکنند مشکل جلبک مویی هم دارند ولی نمیشه گفت حتما بخاطر اهن بوجود امدند،البته تاثیر تو رشدشون حتما خواهد داشت چون بلاخره جلبک مویی هم یک نوع گیاه هست

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شوروشیرین
    شماره عضویت
    16686
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahram نمایش پست ها
    باسلام..بسیار سپاسگزارم..از راهنماییتون...البته‌بنده‌ قیر حدود ۱۵سال اگواریوم‌دار هستم..البته اول با اب شیرین شروع کردم..و بعد چند سال..ابشور شروع کردم..اونموقع‌که تصمیم به ابشور گرفتم..نه‌امکانات الان بود و نه اطلاعات کافی کسی داشت..بالاخره تجربیات زیادی همراه هزینهای سرم سام اور کردم..تا اطلاعات کسب کردم..البته الان دومین اگواریوم‌ابشورمو‌ در حال اجرا هستم..که حدود ۹۰۰لیتری...از تابستان شروع کردم..و الان..ماهیهای اگواریوم قبلیم درونش هست..من اسکمیر از مدل Gns 2 استفاده کردم..و نور هم از با همکاری که با بچه های شرکت‌اتلاتیک دارم..از نور اسپرینک اس این شرکت‌استفاده کردم..البته این شرکت بازم در حال تکمیل طیف نورهاش میباشه..که از نظر قیمت بسیار مقرون بصرفه تر...جناب شادکامی..من دنبال اگواریوم تپه مرجانی هستم ..و ابزیانمو از شرکت دلفیران تهیه میکنم..خیلی خوشحال میشم..از راهنمای و تجربیاتون بهرمند بشیم...البته‌من خیلی دیر با سایتون اشنا شدم...باتشکر فروان
    دوست عزیز مبارک باشه،چون اینجا تایپیک مخصوص سنگ زنده هست من نمیتونم تو این مواردراهنماییتان کنم البته شما خودتان استاد هستید.شما باید برای تانکتون یه تایپیک تو قسمت اکواریوم اعضا راه اندازی کنید ومشخصات کامل تانکتون را هم اونجا بزارید تو تایپیک خودتون میتونند دوستان همه راهنمایی کنند،فقط یه مورد را باید بگم که این اسکیمر برای تانک شما خیلی کوچک هست واگه نگرفتید مداهای بالاتر بگیرید

صفحه 22 از 26 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)