صفحه 20 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 191 به 200 از 252

موضوع: سنگ زنده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط cyber_reza نمایش پست ها
    سلام. من به تازگی یه تانک اب شور راه اندازی کردم .. کل اب رو هم اب معدنی اکوا فینا ریختم .. بعد از حدود 2 هفته لایو راک اضافه کردم .. الان تقریبا 1 هفته میشه .. یکی 2 روزه چند جا روی سنگام یه چیزی شبیه پنبه یا تار عنکبوت میبینم ... لطفا راهنمایی کنید که ایا طبیعیه؟
    اگه سبزه جلبک موییه. اگه قهوه ایه سیانو. در کل مشکلی نیست. سیفون مرتب داشته باشید و از نور مناسب و بازه زمانی صحیح استفاده کنید. شرایط رو هم نرمال نگه دارید بعد یه مدت ناپدید میشن

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19227
    نقل قول نوشته اصلی توسط jigsaw نمایش پست ها
    اگه سبزه جلبک موییه. اگه قهوه ایه سیانو. در کل مشکلی نیست. سیفون مرتب داشته باشید و از نور مناسب و بازه زمانی صحیح استفاده کنید. شرایط رو هم نرمال نگه دارید بعد یه مدت ناپدید میشن
    سلام. نه سبزه نه قهوه ای ..
    دارم سعی میکنم عکس بزارم اما نمیشه .

میشه منظورتونو از سیفون مرتب بگین. مگه آب شور رو هم باید سیفون کرد؟
    راجع به نور مناسب هم لطفا بگین. از 2 3 روز پیش که اینارو دیدم نور رو خاموش کردم .. تا قبلش روزانه 7 8 ساعت لامپ ها روشن بود
    ویرایش توسط cyber_reza : 8th May 2016 در ساعت 11:12 AM

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    17431
    نقل قول نوشته اصلی توسط cyber_reza نمایش پست ها
    سلام. نه سبزه نه قهوه ای ..
    دارم سعی میکنم عکس بزارم اما نمیشه .

میشه منظورتونو از سیفون مرتب بگین. مگه آب شور رو هم باید سیفون کرد؟
    راجع به نور مناسب هم لطفا بگین. از 2 3 روز پیش که اینارو دیدم نور رو خاموش کردم .. تا قبلش روزانه 7 8 ساعت لامپ ها روشن بود
    یکی از مهمترین اصول اب شور سیفون مرتبه تا شرایط همیشه ایده ال بمونه البته نسبت به اب شیرین سیفون کمتر میخواد. 10درصد حجم کل طی یک هفته تا ده روز. البته این مقدار واسه تانکهای با حجم زیاد ماهی و ریف هستش و اگه زیاد ماهی ندارید میتونید کمتر سیفون بزنید. در مورد نور هم همون 7 الی 8 ساعت عالی هست. بهترین نور هم مهتابیt5 هست که بهترین برندهاش هم ای تی آی و جیسمن هست.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    19538
    باسلام خدمت همگی
    خدمت شما عرض شود که بعلت مسافرت مجبور شدم اکواریومو خاموش کنم وقتی بعد از 6ماه که برگشتم دیدم نصف اب اکواریوم تبخیر شده و یکسری از لایوراکها از اب بیرون اومدن وانگار که رو اون قسمتی که از آب بیرون مونده برف اومده الان بعداز 1هفته که مجدد راهش انداختم همه چیز از لحاظ المان کیفیت اب خوبو اوکیه .سوالی از شما دوستان دارم اینه که آیا لایوراکام دوباره خوب میشن واینکه یکسری حالت چمن مانند روی لایوراکایی که تو آب بودن در اومده اینا چی هستن ،خوبن یا بد؟
    اصلا امیدی هست؟

Sent from my SM-E500H using Parsipet mobile app

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    5767
    نقل قول نوشته اصلی توسط behnam123 نمایش پست ها
    باسلام خدمت همگی
    خدمت شما عرض شود که بعلت مسافرت مجبور شدم اکواریومو خاموش کنم وقتی بعد از 6ماه که برگشتم دیدم نصف اب اکواریوم تبخیر شده و یکسری از لایوراکها از اب بیرون اومدن وانگار که رو اون قسمتی که از آب بیرون مونده برف اومده الان بعداز 1هفته که مجدد راهش انداختم همه چیز از لحاظ المان کیفیت اب خوبو اوکیه .سوالی از شما دوستان دارم اینه که آیا لایوراکام دوباره خوب میشن واینکه یکسری حالت چمن مانند روی لایوراکایی که تو آب بودن در اومده اینا چی هستن ،خوبن یا بد؟
    اصلا امیدی هست؟

سلام رسیدن بخیر
    اونهایی که سفید شدن در صورت نور مناسب و خوب بودن پارامترها دوباره رنگ میگیرن ولی اون سبزه ها خزه مویی هستش که یه نوع عافت محسوب میشه و بسیار سخت از بین میره بهتره به صورت فیزیکی حذفشون کنی و لایوراکهایی که اینجوری هستن برشون گردون به صورتی که موییها نور بهشون نرسه

send by tapatalk

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم
    شماره عضویت
    19538
    نقل قول نوشته اصلی توسط علیرضا نوروزی نمایش پست ها
    سلام رسیدن بخیر
    اونهایی که سفید شدن در صورت نور مناسب و خوب بودن پارامترها دوباره رنگ میگیرن ولی اون سبزه ها خزه مویی هستش که یه نوع عافت محسوب میشه و بسیار سخت از بین میره بهتره به صورت فیزیکی حذفشون کنی و لایوراکهایی که اینجوری هستن برشون گردون به صورتی که موییها نور بهشون نرسه

send by tapatalk
    ممنون از شما

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، قناری
    شماره عضویت
    19582
    با سلام خدمت دوستان من تازه تانک و ابگیری کردم (حدود سه هفته ) یک هفته ام هست لایوراک رو چیدم . به طرز فوق العاده سریعی از دیروز روی لایوارک ها جلبک قهوه ای در حال رشد کردنه
    با توجه به راهنمایی های دوستان فکر میکنم مشکل در نور یا فسفات باشه متاسفانه تست فسفات به دستم نرسیده هنوز ولی نیتریت و نیترات و ph و سختی تقریبا خوب ولی کلسیم بلاست حدود 500
    میخواستم ببینم دوستان در مورد تنظیم و برنامه ریزی نور تانک اصلی و نور رفرجیوم پیشنهادی دارند
    مشخصات تانک 120*40*60
    نور اصلی sanrise A018-90-W
    نور رفرجیوم sanrise A019-C
    ویرایش توسط sooroosh : 9th July 2016 در ساعت 04:27 PM

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، قناری
    شماره عضویت
    19582
    با سلام خدمت دوستان من تازه تانک آب شور راه اندازی کردم (حدود 3 هفته) دو هفته بعد از آبگیری الان یک هفتس لایوراک رو چیدم متاسفانه از دیروز به سرعت فوق العاده زیادی روی لایوراک ها جلبک قهوهای رشد میکنه که از پست های قبلی متوجه شدم نور و فسفات مشکل دارد متاسفانه تست فسفات به دستم نرسیده ولی نیتریت ،نیترات، PH، سختی تقریبا مطلوب ولی کلسیم حدود 500 است رفریجیوم هم همزمان با گذاشتن لایوراک راه اندازی کردم از دوستان تقاضا دارم برای تنظیم نور تانک اصلی و رفرجیوم و کنترل فسفات کمکم کنند با تشکر
    مشخصات تانک اصلی 120*40*60
    نور تانک اصلی LED SANRISE A018-90-W
    نور رفرجیوم LED SANRISE A019-C

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، قناری
    شماره عضویت
    19582
    نقل قول نوشته اصلی توسط sooroosh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان من تازه تانک آب شور راه اندازی کردم (حدود 3 هفته) دو هفته بعد از آبگیری الان یک هفتس لایوراک رو چیدم متاسفانه از دیروز به سرعت فوق العاده زیادی روی لایوراک ها جلبک قهوهای رشد میکنه که از پست های قبلی متوجه شدم نور و فسفات مشکل دارد متاسفانه تست فسفات به دستم نرسیده ولی نیتریت ،نیترات، PH، سختی تقریبا مطلوب ولی کلسیم حدود 500 است رفریجیوم هم همزمان با گذاشتن لایوراک راه اندازی کردم از دوستان تقاضا دارم برای تنظیم نور تانک اصلی و رفرجیوم و کنترل فسفات کمکم کنند با تشکر
    مشخصات تانک اصلی 120*40*60
    نور تانک اصلی LED SANRISE A018-90-W
    نور رفرجیوم LED SANRISE A019-C
    دوستان کمک کنید خواهشا

Sent from my SM-T805 using Parsipet mobile app

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی ، قناری
    شماره عضویت
    19582

Sent from my SM-T805 using Parsipet mobile app

صفحه 20 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)