صفحه 14 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 131 به 140 از 252

موضوع: سنگ زنده

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی اب شور
    شماره عضویت
    15770
    نقل قول نوشته اصلی توسط pooriamrr نمایش پست ها
    بچه کمک کنید منو

روی سنگ ها یه سری لک سفید افتاده/اول فکر کردم سن هست که ریخته روش
    کسی میدونه از چیه.چرا لک سفید افتاده رو سنگ ها
    یه سوال دیگهم دارم.بخاطر نور دهی نامنایب که باعت قهوه ای شدن شن ها میشه. من کمی سنگ هام قهوه ای شده چیکار کنم که به حالت اول و عادی برگرده.مشکل قهوه ای بودن شن ها حل شده فقط مونده این لایوراک
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوست عزیز سلام

علت عمده سفید شدن سنگ ها کمبود کلسیوم هست ..یه تست کلسیم بزن اگه پایین بود باید کلسیم اضافه کنی
    و درمورد قهوه ای شدن سنگ ها منم مشکل شمارو داشتم... با عوض کردن و تقویت نور سیستم از بین میره البته با ثابت موندن شرایط شیمیایی آب
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام دوستان یک سوال داشتم بعد از راه اندازی آکواریوم چه موقع بهترین زمان اضافه کردن لایو راک هست باید بعد از طی شدن سیکل باشه ؟؟
    دلم نمیخواد خرچنگهای توی لایو راکها بمیرن

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan144 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال داشتم بعد از راه اندازی آکواریوم چه موقع بهترین زمان اضافه کردن لایو راک هست باید بعد از طی شدن سیکل باشه ؟؟
    بهترین زمان برای این کار پس از طی شدن سیکل هست ممکنه یه مقدار سیکل رو دباره بهم بزنن اما اینجوری کمترین آسیب به لایوراکتون وارد میشه
    درشون بیارید بهتر هستش چون جدا از اینکه بزرگ میشن و بعدا دردسر ساز خواهند شد عناصری که براشون کلی پول میدید و به آّ اضافه می کنید مثل ید رو مصرف می کنن و در اضاش زیبایی و سودی برای تانکتون ندارن
    من خودم دلم نمیومد بندازمشون دور میبردم میدادمشون به آکواریم فروش ها

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ابشور
    شماره عضویت
    15875
    سلام دوست عزیز
    با احترام به نظر استاد بهمنش . من به شما پیشنهاد میکنم حجم بیشتر لایو راکهایی رو که کیفیت ضعیف تری رو دارند و در چینش در زیر لایوراکهای مرغوب قرار میگیرند رو قبل از سیکل در تانک قرار بدید چون وارد کردن کل لایو راکها بعد از سیکل کلا تمام پارامترهاروی ابو بهم میزنه . بعد اتمام سیکل شما میتونید لایوراکهای خوبتونو اونهم در حد کم به دفعات چینش کنید که به سیکل اب هم صدمه ای نمیزنه.
    خرچنگها ی ریز هم هرچند ریزه خوار هستند و تمام ذرات ریز غذای لابلای لایوراکهارو تمیز میکنن ولی طبق گفته جناب بهمنش بعدا مشکل ساز میشن و نباشند بهتره .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام به همه دوستان یه مقدار لایو راک دارم که توی یه ظرف نگه داشتم الان دو هفته میشه البته توی آب شور میخوام بدونم اینا الان بدرد میخوره یا بریزم دور بهتره البته خیلی نیست ده کیلوویی میشه ؟؟

همکار قدیمی (مدیر آکواریوم آب شور)

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم آب شور
    شماره عضویت
    8542
    سلام به همه دوستان یه مقدار لایو راک دارم که توی یه ظرف نگه داشتم الان دو هفته میشه البته توی آب شور میخوام بدونم اینا الان بدرد میخوره یا بریزم دور بهتره البته خیلی نیست ده کیلوویی میشه ؟؟
    ظاهرشون اگه خوبه و هنوز سفید نشدن و بو نگرفتن میشه یه کارایی کرد که احیا بشه اما یکمی زمان میبره
    اگه داخل ظرف جریان ایجاد میکردین مشکلی نداشت اما آب راکد خرابش میکنه

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط hektor 7 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    با احترام به نظر استاد بهمنش . من به شما پیشنهاد میکنم حجم بیشتر لایو راکهایی رو که کیفیت ضعیف تری رو دارند و در چینش در زیر لایوراکهای مرغوب قرار میگیرند رو قبل از سیکل در تانک قرار بدید چون وارد کردن کل لایو راکها بعد از سیکل کلا تمام پارامترهاروی ابو بهم میزنه . بعد اتمام سیکل شما میتونید لایوراکهای خوبتونو اونهم در حد کم به دفعات چینش کنید که به سیکل اب هم صدمه ای نمیزنه.
    خرچنگها ی ریز هم هرچند ریزه خوار هستند و تمام ذرات ریز غذای لابلای لایوراکهارو تمیز میکنن ولی طبق گفته جناب بهمنش بعدا مشکل ساز میشن و نباشند بهتره .
    وارد کردن لایوراک به صورت خورد خورد خوبه چون سیکل رو به هم نمیریزه اما به شرطی که لایوراک خوب و به قیمت در دسترس باشه
    چون مثلا اگه بخایم برای اینکه لایوراک خوب رو به قیمت بخریم بعضا از دوستان شیراز مثلا خریداری می کنیم و اونجا هم دیگه امکان خورد خریدن نیست اینه که بعضا مجبور میشیم اول کار وزن بالایی لایوراک وارد تانک کنیم و بقیه ماجرا

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    15798
    سلام نه رنگشون فرق نکرده بو هم نگرفته امروز که نگاه کردم یه چیزی مثل گل قرمز از یکیشون بیرون اومده بود ...مگه میشه؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    سلام نه رنگشون فرق نکرده بو هم نگرفته امروز که نگاه کردم یه چیزی مثل گل قرمز از یکیشون بیرون اومده بود ...مگه میشه؟؟؟
    سلام
    ازش عکس بزارید
    منظورتون کرم لوله ای هستش؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    ماهی و پرنده
    شماره عضویت
    15252
    سلام. لایوراکم هم عمر مفید داره آیا؟ اگه آره چند سال و چطور باید. تشخیص داد

صفحه 14 از 26 نخستنخست 1234567891011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)