صفحه 61 از 100 نخستنخست ... 11424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 601 به 610 از 1000
    همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansoory نمایش پست ها
    سلام مهدی جان.
    اومدم بگم که کارت یادم نرفته. شرمنده سرم شلوغ بود نرسیدم برم دنبال کارت. فردا انشاالله میرم. راستی مهدی تا اونجایی من اطلاعات دارم اینم کارش این ترموستات میمونه. اون ترموستاتی که شما گفتید ترموستات صنعتی هست. ترموستات اتاقی هم هست که میزان دزجه تنظیمش از 0 تا 40 درجه هست. که میتونی ترموستات رو روی 30درجه تنظیم کنی تا هروقت دما اومد زیر 30درجه بصورت اتوماتیک یه بخاری دستور بده که روشن بشه و دما رو تا 30 درجه باز برسونه. از این ترموستات توی مرغداری ها هم استفاده میکن. ولییاز من فردا برات پیشو میگیرم
    ممنون منصوري جان
    مشكل اينجاس كه اگه دما رفت بالا ميتونه چيلرو روشن كنه يا دستور برايه دوتا دستگاهو داره؟يعني اگه دما رفت بالايه26چيلر روشن بشه رفت زير
    23 بخاري و بين 23تا26 هيچكدومو روشن نكنه؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    ممنون منصوري جان
    مشكل اينجاس كه اگه دما رفت بالا ميتونه چيلرو روشن كنه يا دستور برايه دوتا دستگاهو داره؟يعني اگه دما رفت بالايه26چيلر روشن بشه رفت زير
    23 بخاري و بين 23تا26 هيچكدومو روشن نكنه؟
    خواهش مهدی جان. فکر میکنم که چون خود ترموستات عملکرد دماسنچ رو داره و تایمر هم داره. باید از بخاری و چیلر هایی استفاده کنی که تایمر درجه نداشته باشه. مثل بخاری هایی که الان تو بازار هست و تایمر درجه نداره. مثلا همون اتاق مرغداری. بخاری که تو اتاق مرغداری استفاده میشه . بخاری تایمری نداره.بلکه ترموستات برای بخاری هم کار تایمر رو میکنه هم دماسنج.و ترموستات به سیستم گرمایشی دستور میده که کی روشن شه کی خاموش. البته فکرم اینو میگه شاید اشتباه کنم.ولی باز میپرسم

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط mansoory نمایش پست ها
    خواهش مهدی جان. فکر میکنم که چون خود ترموستات عملکرد دماسنچ رو داره و تایمر هم داره. باید از بخاری و چیلر هایی استفاده کنی که تایمر درجه نداشته باشه. مثل بخاری هایی که الان تو بازار هست و تایمر درجه نداره. مثلا همون اتاق مرغداری. بخاری که تو اتاق مرغداری استفاده میشه . بخاری تایمری نداره.بلکه ترموستات برای بخاری هم کار تایمر رو میکنه هم دماسنج.و ترموستات به سیستم گرمایشی دستور میده که کی روشن شه کی خاموش. البته فکرم اینو میگه شاید اشتباه کنم.ولی باز میپرسم
    من ميخوام چيلرو ببرم تو كمد اكواريوم و ميخوام يه كنترل پنل جلويه كمد درست كنم كه تمام دستگاها رو از اونجا كنترل كنم
    اين دستگاهم مي خوام كه علاوه بر نشان دادن دمايه اكواريوم دستگاهارم ببينم وضعيتش چطوريه
    اينم بگم چيلرهايه ما يه واتر پمپ داره كه مادام روشنه و ابي كه وارد چيلر ميشه رو چيلر دماشو ميسنجه و طبق دماش
    روشن و خاموش ميشه با اين دستگاه ديگه نيازيم نداريم كه واتر پمپو مداوم روشن بزاريم و اين خودش ميشه صرفه جويي تو هزينه برق

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    من ميخوام چيلرو ببرم تو كمد اكواريوم و ميخوام يه كنترل پنل جلويه كمد درست كنم كه تمام دستگاها رو از اونجا كنترل كنم
    اين دستگاهم مي خوام كه علاوه بر نشان دادن دمايه اكواريوم دستگاهارم ببينم وضعيتش چطوريه
    اينم بگم چيلرهايه ما يه واتر پمپ داره كه مادام روشنه و ابي كه وارد چيلر ميشه رو چيلر دماشو ميسنجه و طبق دماش
    روشن و خاموش ميشه با اين دستگاه ديگه نيازيم نداريم كه واتر پمپو مداوم روشن بزاريم و اين خودش ميشه صرفه جويي تو هزينه برق
    سلام مهدی
    امروز رفتم دنبال کارت.عکس هایی که گذاشته بودی رو نشونشون دادم. اطلاعاتی هم که گفته بودی بهشون گفتم. همه بچه ها گفتند که باید اطلاعات زیر متر مشخص باشه تا کامل فهمید که توانایی های این دستگاه چیه.بقول معروف مشخصات تخصصیه که نشون میده این دستگاه چی هست. یکی از بچه ها گفت که جدیدا یه چیزی شبیه این دستگاه وارد بازار شده البته با به مارک دیگه. گفتند گه تا اطلاعات زیر متر مشخص نشه نمیشه فهمید که این دستگاه کار همون دستگاه رو میکنه یا نه. قیمتشم حدود 80تا90هزار هست. مهدی یه کاری کن. ببین میتونی یه عکس کامل از مشخصات کامل این دستگاه تو نت پیدا کنی یا نه. ؟ منم فردا میرم یه عکس از این تایمری که بچه ها گفتند میندازم برات همینجا آپ میکنم که ببینی

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    سلام
    ممنون اقايه منصوري كه دنبال مي كنيد كار منو
    دوتا لينك ميزارم از اين دستگاه يكي دفترچه راهنماشه يكيم لينك خريد اينترنتيش تو خارج از ايران
    http://mashmaster.com.au/UserFiles/2...e/brewmate.pdf
    http://www.diytrade.com/china/4/prod...ontroller.html
    فقط اينو بگم كه اين دستگاهم چينيه مثل اكثر جنسايه تو بازار ايران و يه كنترلر هست برايه كنترل كردن دما
    بازم تشكر بابت پيگيري تون

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    اقای منصوری ماروهم دریاب :smile (95):
    امار متال داشته باش
    شرمنده ها

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezacpu نمایش پست ها
    اقای منصوری ماروهم دریاب :smile (95):
    امار متال داشته باش
    شرمنده ها
    سلام
    داش رضا کار شمارم دنبالش هستم. به همکارا سپردم.اگه خبری بشه حتما بهت میگم. راستی رضا تو چرا از این مهتابی های fpl استقاده نمیکنی؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    سلام
    ممنون اقايه منصوري كه دنبال مي كنيد كار منو
    دوتا لينك ميزارم از اين دستگاه يكي دفترچه راهنماشه يكيم لينك خريد اينترنتيش تو خارج از ايران
    http://mashmaster.com.au/UserFiles/2...e/brewmate.pdf
    http://www.diytrade.com/china/4/prod...ontroller.html
    فقط اينو بگم كه اين دستگاهم چينيه مثل اكثر جنسايه تو بازار ايران و يه كنترلر هست برايه كنترل كردن دما
    بازم تشكر بابت پيگيري تون
    سلام مهدی
    این اطلاعات باز بهتر شد. من فردا میرم دنبالش. اگه تونستم مشابهش رو پیدا کنم که هیچ. چون اینجوز که من تو سایت دیدم این کنترل سیستم مال سال 2009 هست. که الان به احتمال خیلی زیاد این مدل تو ایران نباشه و شاید مدل های جدیدش رو اورده باشن. به یکی از بچه ها هم که زیاد میره چین میسپرم که اگه اونجا پیدا کرد تهیه کنه بیاره اگه هم نشد یه پیگیری میکنم که ببینم اگه خرید اینترنتی یه صورت تکی بکنی ارسال به ترکیه داره یا نه. چون یکی از دوستانم اونجاست(البته قاچاق رفته:smile (266)::smile (267) اگه این طوری بشه خرید کرد و هزینش هم کم بشه میگم که اون بخره و برام بفرسته. به هر حال تلاش میکنم که بتونم برات ردیفش کنم. اگه هم که ننشد دیگه شزمنده

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    5624
    سلام مهدی
    اومدم بگم در مورد کنتولر دما به یه نتیجه هایی رسیدم. فردا قراره یه نمونه برام بیارن.
    ویرایش توسط hsoonheb : 13th January 2012 در ساعت 06:08 AM

aka
    مهمان
    دوستان عزیز ، برای لود شدن سریع تر صفحات و حفظ ماهیت محتوا لطفا برای امضاء از عکس های متفرقه و با حجم بالا استفاده نکنید .
    ممنونم .

صفحه 61 از 100 نخستنخست ... 11424344454647484950515253545556575859606162636465666768697071727374757677787980 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)