صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 36
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ
    شماره عضویت
    11301
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    سلام میشه من راهنمایی کنید من یک نژاد سگ اپارتمانی کوچک و کم سروصدا و ارام که ریزش موی زیادی نداشته باشه میخوام چه نژادی بگیرم؟چبکار کنم شبا بخوابه و ادارارش را در روزنامه بکند؟مرسییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییی
    دوست عزیز در حقیقت تمام سگهایی که مو دارند ریزش مو را دارن
    بستگی به نژاد و سن کمتر یا بیشتر شما باید سعی کنید سگ های کم مو انتخاب کنید شی هوا (بدون موش) پاگ و.... همچین نژادهایی
    اما قسمت صدا یک راه تربیت درست سگ شماست اما به نژاد هم ربط پیدا میکنه چند تا نژاد کلا سر و صداشون بیشتره مانند اشپیتز یا تریر البته این حرف من نسبیست بازم شاید جوری تربیت شده باشن که پاس کمتری داشته باشن اما یادتون باشه سگ بدون پاس نداریم و پاس کردن یکی از خصوصیات هر سگی و در حقیقت زبون اون سگ میباشد

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    کاکاتیل
    شماره عضویت
    7061
    نقل قول نوشته اصلی توسط iman ashtary نمایش پست ها
    سلام میشه من راهنمایی کنید من یک نژاد سگ اپارتمانی کوچک و کم سروصدا و ارام که ریزش موی زیادی نداشته باشه میخوام چه نژادی بگیرم؟چبکار کنم شبا بخوابه و ادارارش را در روزنامه بکند؟مرسییییییییییییییییی ییییییییییییییییییییییییی یییییی
    سلام
    یکی از موارد خیلی مهمی که باید بهش توجه داشته باشین اینه که چه مقدار بودجه برای خرید در اختیارتون هست.
    هیچ سگی وجود نداره که به طور کامل ریزش مو نداشته باشه اما هستن سگ هایی که میشه گفت کمترین ریزش مو رو دارن.
    شما هر نژادی بیارین مدت خیلی کوتاهی سر و صدا داره تا زمانی که به منزل جدید و شما عادت کنه و طول میکشه
    تا یاد بگیره که کجا باید دستشویی کنه که البته زمان یادگیری بیشتر به نژاد سگ و هوش و فرمان پذیریش بستگی داره اما میتونین اطمینان داشته باشین که در اخر حتما همشون یاد خواهند گرفت.
    سگ ها حیوواناتی بسیار وفق پذیر هستند و برنامه ی خوابشون معمولا با صاحبانشون هماهنگ میشه.
    چند تا از نژاد هایی که من بهتون پیشنهاد میکنم،پودل،بیشون فریزر،یورک شایر و مالتیز هستن که داخل ایران پرورش داده نمیشن و همه وارداتی هستن.
    بین این مواردی که خدمتتون گفتم،کمترین قیمت رو پودل داره و وارد کردنش توسط فروشنده چیزی حدود 600 هزار تومن براتون درمیاد اما مالتیز و یورک شایر در حدود 2,500
    میلیون و بیشون فریزر حدود 4 میلیون در میاد.
    امیدوارم بتونین به زودی یک سگ خوب بیارین.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    سلام خدمت دوستان
    نژاد این سگ چی هستش؟؟
    حدود سنش رو میشه بگید؟؟
    و حدودا چقدر قیمت داره؟؟
    ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهي ابشيرن وشور ، اسب،انواع گل وگياه،
    شماره عضویت
    11424
    سن كه معلوم نميشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط ASI نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان
    نژاد این سگ چی هستش؟؟
    حدود سنش رو میشه بگید؟؟
    و حدودا چقدر قیمت داره؟؟
    ممنون

سلام سنش که بالغه قیمتشم قیمتی نداره 100 -200 تومن نژادشم یا تریر خالص یا دو رگه ایی که 1 رگش تریر البته اگه وارداتی باشه قیمت بالا تری داره

همکار قدیمی (مدیر انجمن سگ و جوندگان)

نوع حیوان خانگی
    سگ-خرگوش-کبوتر-مرغ عشق-فنچ-بلدرچین
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام سنش که بالغه قیمتشم قیمتی نداره 100 -200 تومن نژادشم یا تریر خالص یا دو رگه ایی که 1 رگش تریر البته اگه وارداتی باشه قیمت بالا تری داره
    در مورد بالغ بودنش درست.اما میشه بگین این قیمت رو از کجا اوردین؟
    کلا نژادی به اسم تریر و شیتزو تریر و این میکسایی که ما اسم عامیانه روش گذاشتیم وجود نداره چون والداشون مشخص نیست
    اما همونطور که گفتم پرورش دهنده ها به طور عامیانه برای تیپ های مختلف سگ های تزیینی که نژاد خالص ندارن اسم گذاشتن
    به این تیپ میگیم شیتزو تریر.موهاشون پر پشت و دولایست.پوزه کوتاهی دارن و معمولا هیکلشون گرد و جمع و جور
    تریر فرق داره.به عنوان مثال سگ من تریر...اندامشون باریک تره.پوزه بلند و موی تک لایه و کم پشتی دارن
    قیمت سگ به رنگ و تیپ و جنسیتشه و میدونین که هرکس یه قیمت میده اما...
    بستگی داره شما از فروشنده بخرید یا پرورش دهنده
    الان قیمت یه توله تریر یا شیتزو تریر از یه پرورش دهنده حداقل 250 در میاد....گفتم توله!
    بالغ حداقل 300 الی 400
    اگه ازپت شاپ و فروشنده ها بخرین که کم کم 50 تومن میکشن روش
    100-200 جایی سگ ندارن که!!!!
    اگه هم باشه دیگه سگای داغونن که بیشتر از این نمی خرنشون....
    در مورد قیمتا هم خیالتون راحت از خودم نیست جایی که ما هستیم پرورش دهنده زیاده قیمتا به روز دستمه
    کم و زیادش دیگه بسته به مرام اون طرفه اما محدوده قیمت همینه
    باقیشم به زرنگی خودتونه که یارو تیغتون نزنه!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و ماهی مرغ عشق و فنچ
    شماره عضویت
    14962
    نقل قول نوشته اصلی توسط N@SR!N نمایش پست ها
    در مورد بالغ بودنش درست.اما میشه بگین این قیمت رو از کجا اوردین؟
    کلا نژادی به اسم تریر و شیتزو تریر و این میکسایی که ما اسم عامیانه روش گذاشتیم وجود نداره چون والداشون مشخص نیست
    اما همونطور که گفتم پرورش دهنده ها به طور عامیانه برای تیپ های مختلف سگ های تزیینی که نژاد خالص ندارن اسم گذاشتن
    به این تیپ میگیم شیتزو تریر.موهاشون پر پشت و دولایست.پوزه کوتاهی دارن و معمولا هیکلشون گرد و جمع و جور
    تریر فرق داره.به عنوان مثال سگ من تریر...اندامشون باریک تره.پوزه بلند و موی تک لایه و کم پشتی دارن
    قیمت سگ به رنگ و تیپ و جنسیتشه و میدونین که هرکس یه قیمت میده اما...
    بستگی داره شما از فروشنده بخرید یا پرورش دهنده
    الان قیمت یه توله تریر یا شیتزو تریر از یه پرورش دهنده حداقل 250 در میاد....گفتم توله!
    بالغ حداقل 300 الی 400
    اگه ازپت شاپ و فروشنده ها بخرین که کم کم 50 تومن میکشن روش
    100-200 جایی سگ ندارن که!!!!
    اگه هم باشه دیگه سگای داغونن که بیشتر از این نمی خرنشون....
    در مورد قیمتا هم خیالتون راحت از خودم نیست جایی که ما هستیم پرورش دهنده زیاده قیمتا به روز دستمه
    کم و زیادش دیگه بسته به مرام اون طرفه اما محدوده قیمت همینه
    باقیشم به زرنگی خودتونه که یارو تیغتون نزنه!
    سلام فرموده شما کامل و متین هست تریر ها که خودشون یک خانواده بزرگ هستند و خیلی از دو رگه هاشون نژاد های جدیدی به وجود اورده مانند بوستون تریر و....
    ولی در مورد قیمت من پرورش دهنده رو عرض کردم اینم بگم ما تو گرگان چیزی به نام پتشاپ نداریم و سگ های دورگه قیمتی بین 150 تا 200 دارن مثل (شیتزو- تریر و دوبرمن -گریت دین) رو با اطمینان میگم که همینجور که فرمودین بر اساس جنسیت و در سگ های کار درشت بودن و خط و خال تا 250 هم هست.
    بنده خودم پارسال میکس دوبرمن -گریت دین نر رو 150 خریدم سیاه سیاه بود یک خالم نداشت با اینکه بقیه توله ها 100 تومن بودند.
    شیتزو اینجا 500 و تریر های داخلی معمولی هم بیشتر از 200 تومن نیستن که میکسشون 200 تا 250 قیمت دارم.
    یک چیزم بگم شاید بی جانباشه یکی از دوستان سگ میکس مینیاتور پینچر و تریر سفید داشت و توله های بد ریختی داد یه بار بوردیمش خیابون یارو با ماشین ایستاد گفت من اینو 700 میخوام فرداش اود خرید یعنی اگه کسی از سگی خوشش بیاد گرچه نژاد دار نباشه ممکن برای یه سگ 100 تومنی 1 میلیون هم پول بده.
    بازم ببخشید زیاد حرف زدم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    8677
    با تشکر از دوستان عزیز
    این اخر نژادش چی هستش ؟؟

سنش بیشتر از 3_4 سال هستش؟؟ قابل تربیت هستش ؟؟؟
    ممنون

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط ASI نمایش پست ها
    با تشکر از دوستان عزیز
    این اخر نژادش چی هستش ؟؟

سنش بیشتر از 3_4 سال هستش؟؟ قابل تربیت هستش ؟؟؟
    ممنون
    نژادش شیتزو تریره
    سن سگ که از چشم و ابروش مشخص نیست از دندون میشه فهمید که یه مقوله بسیار تخصصیه!
    اما باید حدود 2 تا 4 سال داشته باشه
    بستگی داره که تا الان تو چه شرایطی باشه و اصلا چیزی از قبل بلده یا نه
    همه ی سگا قابل تربیت هستن اما سگ بالغ به خاطر انعطاف پذیری کمش تربیتش کمی دشوار هست
    توله هم سختیای خودشو داره و خیلی صبر و مدارا میخواد.اگه ادم صبوری هستید و طاقت خطاهاشو دارید و از کوره در نمی رید به نظرم توله بگیرید بهتره
    شما که داری می خریش یه امتحانی بکن چندتا فرمان رو بده ببین اصلا اجرا می کنه یا نه!
    فقط یه چیز رو مدنظر داشته باشید که تربیت سگ کار اسونی نیست فرض کنید به یه بچه 2ساله بخوایید یه چیزی رو یاد بدید
    حتما قبلش مطمئن بشید که امادگیشو دارید.شرایطتون مناسبه و....
    و محدودیت خودشو داره از الان دور مهمونی های 2-3 روزه و مسافرت رو خط بکشید مگه اینکه کسی تو خونه مثل مادر یا خواهر یا...باشه که واستون نگهش داره
    رسیدگی میخواد....غذاش...شونه کشیدنش...واسه سرگرمیاش باید وقت بزارید
    مریض که بشه خرج داره باید پرستاریشو کنید....اگه توله باشه تا زدن واکسنا خیلی سختی داره تب می کنه....شیطونی میکنه...تا یاد نگیره کجا دفع کنه...هرجا بخواد می کنه!
    اینارو نمیگم منصرف شینا
    برعکس سگ فوق العادست.انقدر وابستش می شین که این سختیا هیچه
    اما چیزایی هست که بهتره از قبل بدونین
    سگ مثل ماهی و طوطی نیست.خیلی فرق داره

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14693
    نقل قول نوشته اصلی توسط matin mehdinezhad نمایش پست ها
    سلام فرموده شما کامل و متین هست تریر ها که خودشون یک خانواده بزرگ هستند و خیلی از دو رگه هاشون نژاد های جدیدی به وجود اورده مانند بوستون تریر و....ولی در مورد قیمت من پرورش دهنده رو عرض کردم اینم بگم ما تو گرگان چیزی به نام پتشاپ نداریم و سگ های دورگه قیمتی بین 150 تا 200 دارن مثل (شیتزو- تریر و دوبرمن -گریت دین) رو با اطمینان میگم که همینجور که فرمودین بر اساس جنسیت و در سگ های کار درشت بودن و خط و خال تا 250 هم هست.بنده خودم پارسال میکس دوبرمن -گریت دین نر رو 150 خریدم سیاه سیاه بود یک خالم نداشت با اینکه بقیه توله ها 100 تومن بودند.شیتزو اینجا 500 و تریر های داخلی معمولی هم بیشتر از 200 تومن نیستن که میکسشون 200 تا 250 قیمت دارم.یک چیزم بگم شاید بی جانباشه یکی از دوستان سگ میکس مینیاتور پینچر و تریر سفید داشت و توله های بد ریختی داد یه بار بوردیمش خیابون یارو با ماشین ایستاد گفت من اینو 700 میخوام فرداش اود خرید یعنی اگه کسی از سگی خوشش بیاد گرچه نژاد دار نباشه ممکن برای یه سگ 100 تومنی 1 میلیون هم پول بده.بازم ببخشید زیاد حرف زدم
    خواهش می کنم اختیار دارید
    برعکس خیلیم خوش حال میشم از اطلاعاتتون استفاده کنم
    اما قیمت سگ نگهبان با تزیینی خیلی فرق داره
    حتی ملاک های قیمت گذاریشم متفاوته!
    اصیل مثل ژرمن اصل یا گریت دین یا روت و دابرو.... قیمت بالایی دارن
    گرچه دابر بین 300 تا 400 میشه توله خوب پیدا کرد
    اما اگه میکس باشن خیلی قیمتشون پایین تره
    اینجاهم میکس دابر گریت دین و یا ژرمن و دابر یه چیز بین 80 تا 100 هستش....حتی میکس گرگ هم 120 کمتر نیست
    اما تریر چون بیشتر از ظاهر قیمت گذاری میشه یکم بالا پایینش بیشتره...والا تریر 100 ندیدم به شخصه
    نه که اصلا نیست...هست اما یا مولدن و چند دور توله دادن که چون بی وقفه ازشون توله میکشن سگای داغونین و یا سنشون بالاست...یا ظاهر دلچسبی ندارن
    یه چیز نرمال بین 300 تا 400 هستش
    باز تریر 200 تومن داریم اما این تیپی که ایشون تو عکس دادن کمتر از 300 قیمت نداره

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)