صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 175
    همکار قدیمی (سرپرست تیم مترجمین)

نوع حیوان خانگی
    ماهی های آب شیرین
    شماره عضویت
    4029
    نقل قول نوشته اصلی توسط پلنگ صورتی نمایش پست ها
    سلام به روی ماهتون من پانی ام(پانته آ) متولد 20 اسفند .شیمی خوندم می خوام برای ارشد بیو شیمی یا شیمی فیزیک بخونم
    از بچگی عاشق حیوونا بودم مخصوصا موش که اولین حیوون مورد علاقم بود.عاشق حیوونا هستم و دلم براشون می سوزه چون مظلومن وبعضیها هم....
    جوجه ماهی لاک پشت خرگوش و گربه داشتم.حس عجیبی نسبت به سگ وگربه دارم وبراشون اشک می ریزم.
    سال 89 26 آبان یه پیشیه پسر 3ماهه تو پارک گفتگو پیدا کردم مریض بود بردم دکتر خوب شد و پسر من شد نورچشم من شد و..
    عاشق و دلباختش بودم واز عشقش داد می زدم 18 خرداد امسال توی یه حادثه از دست دادش و قلبم برای همیشه زخمی شده .تحمل دوریش برام خیلی سخته .از یه تیکه ازموهاش کارت درست کردم وبالای تختمه عکساش تو گوشی کامپیوتر وبه دیوار اتاقمه جسدش تو حیاط خونمونه روی مزارش گل میذارم تو خونه اسمشو صدا میکنمو...
    ازینکه باهاتون آشنا شدم خیلی خوشحالم

پانته آ خانوم به فروم خودتون خوش اومدین. واقعاً براتون متاسفم . نگهداری از حیوانات رو روانپزشکها برای درمان افسردگی و دیگر بیماری های روحی روانی تجویز می کنند، حالا اگر قرار باشه از دست دادنش باعث ناراحتی شدید شما بشه که وضع بدتر میشه. سعی کنید ناراحت نباشید و با منطق به موضوع نگاه کنید تا با احساس !

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    8401
    درود به دوستان خوبم

من تازه این تاپیک رو دیدم و فرصت رو غنیمت شمردم که بیام خودم رو معرفی کنم

داود هستم متولد 30 مهر 1360 ...........لیسانس طراحی معماری دارم که حدود 6 سالی هست که در این ضمینه فعالیت دارم

18 سالی هستش که آکواریوم دارم و 16 سالش رو بصورت دائم و بدون توقف آکواریوم رو داشتم ............اولش هم با یه ماهی گلد فیش که توی تنگ نگه میدارن شروع کردم !

الان هم حدود 6 ماهی هست که ازدواج کردم دیگه در خونه خودم تانک گیاهی رو شروع کردم ................

غیر از آکواریوم به نقاشی خیلی علاقه دارم و حدود 7 سالی هست که نقاشی رو به عنوان تفریح کار میکنمو تابلو میکشم !

به گل و گیاه های آپارتمانی هم خیلی علاقه دارم که مستاجر نبودم خونه رو پر گلدونو گلو گیاه میکردم !

راستی نگفتم که ساکن اصفهان هستم ولی اصالتاٌ آبادانی هستیم

به امید روزهای بهتر در کنار شما عزیزان

دوست شما

داود

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط پلنگ صورتی نمایش پست ها
    سلام به روی ماهتون من پانی ام(پانته آ) متولد 20 اسفند .شیمی خوندم می خوام برای ارشد بیو شیمی یا شیمی فیزیک بخونم
    از بچگی عاشق حیوونا بودم مخصوصا موش که اولین حیوون مورد علاقم بود.عاشق حیوونا هستم و دلم براشون می سوزه چون مظلومن وبعضیها هم....
    جوجه ماهی لاک پشت خرگوش و گربه داشتم.حس عجیبی نسبت به سگ وگربه دارم وبراشون اشک می ریزم.
    سال 89 26 آبان یه پیشیه پسر 3ماهه تو پارک گفتگو پیدا کردم مریض بود بردم دکتر خوب شد و پسر من شد نورچشم من شد و..
    عاشق و دلباختش بودم واز عشقش داد می زدم 18 خرداد امسال توی یه حادثه از دست دادش و قلبم برای همیشه زخمی شده .تحمل دوریش برام خیلی سخته .از یه تیکه ازموهاش کارت درست کردم وبالای تختمه عکساش تو گوشی کامپیوتر وبه دیوار اتاقمه جسدش تو حیاط خونمونه روی مزارش گل میذارم تو خونه اسمشو صدا میکنمو...
    ازینکه باهاتون آشنا شدم خیلی خوشحالم
    خوش اومدی عزیزم خوب کردی اومدی خودتو معرفی کردی که همه باهات آشنا بشن
    سعی کن با نبودنش کم کم کنار بیای
    موفق باشی

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    cat
    شماره عضویت
    9776
    سلام من المیرا هستم 26 سالمه عاشق حیوانات هستم 3تا گربه پرشین دارم یک نر 2تا ماده
    همه جور حیوونی دوست دارم دلم واسه همشون ضعف میره از اینکه اینجا عضو شدم خوشحالم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    نقل قول نوشته اصلی توسط niniha نمایش پست ها
    سلام من المیرا هستم 26 سالمه عاشق حیوانات هستم 3تا گربه پرشین دارم یک نر 2تا ماده
    سلام به پارسی پت خوش اومدید امیدوارم لحظات خوبی رو توی این فروم بگذرونید
    یه نکته هم یادم رفت لطف کنید قوانین فروم رو رعایت کنید تا دلخوری پیش نیاد
    ویرایش توسط رضا قلیخانی : 6th September 2012 در ساعت 11:03 PM دلیل: یه نکته

همکار قدیمی (جوندگان و خرگوش سانان)

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی
    شماره عضویت
    3006
    سلام المیرا جون

ب پارسی پت خوش اومدی

امیدوارم لحظات خوشی رو داشته باشی

عکسکوچولوهات هم دوست دارم زودتر ببینم

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8908
    نقل قول نوشته اصلی توسط niniha نمایش پست ها
    خوش اومدین
    خوشحال میشیم بیاین گربه هاتونو معرفی کنید

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    اسب
    شماره عضویت
    9958
    سلام من نگین هستم 11 سالمه و فکر کنم از همه کوچیکترم
    تا حالا از جیوونای زیادی نگهداری کردم .
    اولین حیوونم لاک پشت بود که از 3 سالگیم داشتمش و مرد .
    دومین حیوونم خرگوش بود که فروختمش .
    سومین حیوونم جوجه مرغ بود که بزرگ شدن و جوجه دار شدن بردیمشون تو باغمون . چهارمین حیوونم جوجه ی باز بود که بزرگ شد و آزادش کردم .پنجمین حیوونم طوطی ملنگو بود که دستی بود و اهداش کردم باغ پرندگان .
    فعلا هم بی حیوون موندم . نمیدونم چی بخرم اول خواستم پرشین کت بخرم نشد . بعد خواستم شوگر گلایدر بخرم باز نشد .بعد خواستم عروس هلندی بخرم باز نشد . بعد ببخشید خواستم سگ اشپیتز تربر بخرم . بعد خواستم یه بار دیگه خرگوش بخرم نشد .
    فعلا هم در فکر اسب هستم . آخه کلاس اسب سواری هم میرم .
    ویرایش توسط negin : 16th September 2012 در ساعت 08:31 AM دلیل: غلط در واژه ها

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    6816
    سلام بر همه دوستای عزیز
    حامد میره هستم حدود یک سالی هست که تانک ابشورمو راه انداختم.قبلش اب شیرین داشتم.
    دانشجوی ترم5 عمرانم ساکن کرمانشاه.کوچیکه همه شما هسنم.ببخشید دیر معرفی کردم اقا سعید اینجا رو به من معرفی کرد که تشکر ویژه ازش میکنم که این سایتو با محیطی دوستانه صمییمی به من معرفی کرد.و از همه مدیران سایت واسه تلاش های فراوانشون تشکر میکنم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    باجریگار
    شماره عضویت
    10661
    سلام به همه ی دوستان من امیرم و 19 سالمه و عاشق حیوانات البته قبلا عاشق حیوونا نبودم و شکارچی بودم البته الان میگین عجب ادم سنگ دلی ولی خوب شکارچی غیر قانونی نبودم واسه هر شکاری مجوز میگرفتم و همیشه سعیم بر این بوده که حیوونا رو به اندازه شکار کنم مثال زمستونا با گرفتن مجوز شکار کبک هر هفته جمعه ها میرفتم واسه شکار کبک حتی شده بود من قرقاول هم بزنم ولی نزدم چون مجوزش رو نداشتم ولی خدا رو شکر میکنم که از اون دل سنگی اومدم بیرون و خدا جلوی راهم یه سگ گذاشت که من بهش کمک کردم و بزرگش کردم و از اون به بعد فهمیدن حیوونا خیلی مضلومو مهربونن شکار تفریحی هستش واسه ما ادما بعدش هر حیوونی رو که میمومد دستم به بهترین شکل ممکن ازش نگهداری میکردم تا الان 2ساله دست به تفنگ نزدم و از اون به بعد حیوونای مختلفی رو نگه داشتن هم سگ هم گربه هم خر گوش هم پرنده مثل طوطی و در حال حاضر من فقط مرغ عشق نگه میدارم و در حال حاضر هم تازه به جمع شما دوستان پارسی پتی وارد شدم( بیشتر مواقع میرم سفر واسه عکاسی چون عاشق عکاسیم و اگه بشه یک تاپیک هم واسه شما دوستان ایجاد میکنم که عکاس هام رو به اشتراک بزارم و شما هم لذت ببرین )

صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)