صفحه 4 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 31 به 40 از 175
    کاربر موثر

شماره عضویت
    740
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    اقا مصطفی دمتگرم دستی دستی مارو رو به مرگ کردی.
    والا نه من خیلی زود ازدواج کردم و زود بچه دارشدم راستش اگه جاش باشه دوتا خاطره براتون تعریف کنم که تعجب کنید :
    یکی که برادان نیروی انتظامی یه بار منو با دختر بزرگم گرفتند که وقتی گفتم دخترمه خندیدن گفتند تو کلانتری معلوم میشه
    وقتی خانومم مدارک منو دخترم رو اورد همه اونا از من معذزت خواهی کردن و مارو با ماشین تا دم خونه رسوندن.
    دومی اینکه از مدرسه به من زنگ زدن که حال دختر خرابه بیا ببرش وقتی رفتم مدره که انموقعه دخترم دبیرستان بود رفتم داخل
    تو راه رو یه خانمی که مدیر بود گفت اقا پسر با اجازه کی اومدی داخل وقتی گفتم شما زنگ زدید گفتید بیا مدرسه دخترت حالش خرابه
    وقتی مدارک رو نشون دادم از من عزر خواهی کرد زد زیر خنده بعد از اون هر وقت منو میدید می خندید .
    البته من در دوران دبستان انها خاطره بدی داشتم که دیگه به خودم قول دادم هیچ وقت پا به مدرسه انها نزارم.
    البته اگه خواستید از این خاطر ها زیاد دارم که براتون تعریف کنم.

اقا مصطفی بازم دمتگرم.
    درود
    آقا تبریک میگم.
    خاطراتتون که خیلی جالب بود.
    امیدوارم همیشه در کنار فرزندانتون زندگی شاد و سرشار از موفقیت داشته باشید.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    8857
    سلام و درود ....

من پریسا هستم و ۲۸ سالم ، تو جزیره قشم زندگی میکنم , عاشق همه جکو جنورها هستم... یه جفت عروس هلندی داشتم که دادم به یکی از دوستام تا یه جوجه کاسکو یا کاکادو کچل مچل بخرم ... امیدوارم که بتونم اخه خیلی به دلم نشسته .... تا حالا هوارتاااااااااا جکو جونور داشتم از گنجشک رو درخت گرفته تا گربه و..... ، دوست دارم به همشون کمک کنم... یادم وقتی که بارون می آمد جوجه گنجشک هارو که از خونه اشون میافتادن بیرو ن نجات میدادم و بزرگ می کردم بعدش پرشون می دادم برن....

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    نقل قول نوشته اصلی توسط shahshp نمایش پست ها
    سلام و درود ....

من پریسا هستم و ۲۸ سالم ، تو جزیره قشم زندگی میکنم , عاشق همه جکو جنورها هستم... یه جفت عروس هلندی داشتم که دادم به یکی از دوستام تا یه جوجه کاسکو یا کاکادو کچل مچل بخرم ... امیدوارم که بتونم اخه خیلی به دلم نشسته .... تا حالا هوارتاااااااااا جکو جونور داشتم از گنجشک رو درخت گرفته تا گربه و..... ، دوست دارم به همشون کمک کنم... یادم وقتی که بارون می آمد جوجه گنجشک هارو که از خونه اشون میافتادن بیرو ن نجات میدادم و بزرگ می کردم بعدش پرشون می دادم برن....

سلام

خوش آمدید به پارسییی

حیف میگم درست زمانی که مار های پیتون من از گرسنگی به خودشون میپیچیدن شما گنجشک ها رو آزاد میکردید؟(شوخی بودا!)
    ویرایش توسط بابک آژیده : 15th February 2015 در ساعت 11:42 PM

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    8732
    سلام
    محمد هستم. دارم 27 ساله میشم.چند سالی در فروم های مشابه فعالیت داشتم. الان بعد از دو سال برگشتم. اول که پارسی پت درست شد عضو شدم فکر کنم جزو چند نفر اول بودم به نام محمد گلسرخی فکر کنم عضو شدم پسووردم یادم نیست. بیشترین فعالیتم در نیک صالحی بود ولی کارای مغازه از اینترنت دورم کرد امیدوارم از این به بعد بتونم بیشتر در کنار دوستان باشم.

همکار قدیمی (مدیر کل انجمن)
    متخصص آکواریوم های آب شور

نوع حیوان خانگی
    اگه گفتی؟!!!!!!!!!!
    شماره عضویت
    27
    نقل قول نوشته اصلی توسط آکوا پارس نمایش پست ها
    سلام
    محمد هستم. دارم 27 ساله میشم.چند سالی در فروم های مشابه فعالیت داشتم. الان بعد از دو سال برگشتم. اول که پارسی پت درست شد عضو شدم فکر کنم جزو چند نفر اول بودم به نام محمد گلسرخی فکر کنم عضو شدم پسووردم یادم نیست. بیشترین فعالیتم در نیک صالحی بود ولی کارای مغازه از اینترنت دورم کرد امیدوارم از این به بعد بتونم بیشتر در کنار دوستان باشم.
    به سلام اقای گلسرخی عزیز
    اقا بسیار خوشحالم که شما رو مجددا زیبارت می کنیم
    امید وارم بتونیم از تجربیات شما نهایت استفاده رو ببریم
    دوستان اقا محمد از قدیمهای اب شور هستن و از دوستان تحصیل کرده در ضمینه آبزیان
    موفق باشید دوست عزیز

همکار قدیمی( انجمن گل و گیاه)

شماره عضویت
    453
    نقل قول نوشته اصلی توسط آکوا پارس نمایش پست ها
    سلام
    سلام
    جناب آقای گلسرخی!!! آقا چشم مارو روشن کردید
    خوشحالم که باز هم تو جمع دوستان میبینمتون

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط l2eza نمایش پست ها
    بابا دمت گرم
    دیگه هر چقدر زود ازدواج کرده باشی 20 بوده دیگه
    الان اینطوری که شما میگید بچه هاتون 18 سال داره در نتیجه شما حدودا40 سال دارید

اقا بهنام دیدی با چه معادلاتی به سن شما رسیدم

بازم خوشحالم که مثل شما با این همه مشکلات زندگی هنوز علاقه به ماهی مخصوصا ابشور دارید
    موفق باشید

اقا دیدی معادله شما اشتباه بود بله دختر بزرگه من در همون حدود است ولی من الان 35 سال سن دارم
    من 16 سالم بود که ازدواج کردم و در 17 سالگی خدا اولین بچه منو داد.
    وقتی به بیمارستان رفتم از قسمت مریوطه پرسیدم که حال خانم ... چطوره ایا بچه بدنیا اومده پرستار هم با ذوق گفت بله
    خدا یه خواهر خوشگل به شما داده ولی مشتولوق یادت نره منم گفتم اشتباه گفتی من پدرش هستم بر از برادرش بگیر.
    حالا شما بگید من که خودم نیاز به بزرگ شدن داشتم باید خودم یکی رو بزرگ می کردم.

کاربر موثر

شماره عضویت
    740
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    اقا دیدی معادله شما اشتباه بود بله دختر بزرگه من در همون حدود است ولی من الان 35 سال سن دارم
    من 16 سالم بود که ازدواج کردم و در 17 سالگی خدا اولین بچه منو داد.
    وقتی به بیمارستان رفتم از قسمت مریوطه پرسیدم که حال خانم ... چطوره ایا بچه بدنیا اومده پرستار هم با ذوق گفت بله
    خدا یه خواهر خوشگل به شما داده ولی مشتولوق یادت نره منم گفتم اشتباه گفتی من پدرش هستم بر از برادرش بگیر.
    حالا شما بگید من که خودم نیاز به بزرگ شدن داشتم باید خودم یکی رو بزرگ می کردم.
    خیلی خوشحالم با افرادی مثل شما آشنا میشم.
    شما میتونید یه الگوی خیلی خوب برای جوونایی مثل من باشید.
    من که فکرشم نمی تونم بکنم 17 سالگی بچه داشته باشم.
    در کل فقط میتونم بگم خیلی با حالید پیداست روحیه بسیار قوی دارید.
    بازم خاطره تعریف کنید درس بگیریم ازشون.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فایتر
    شماره عضویت
    8732
    درود
    سپاس فراوان از همه دوستانی که ابراز لطف کردن. باعث افتخار شد که در کنار شما باشم.
    ارادتمند محمد

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فعلا ندارم
    شماره عضویت
    9790
    سلام به روی ماهتون من پانی ام(پانته آ) متولد 20 اسفند .شیمی خوندم می خوام برای ارشد بیو شیمی یا شیمی فیزیک بخونم
    از بچگی عاشق حیوونا بودم مخصوصا موش که اولین حیوون مورد علاقم بود.عاشق حیوونا هستم و دلم براشون می سوزه چون مظلومن وبعضیها هم....
    جوجه ماهی لاک پشت خرگوش و گربه داشتم.حس عجیبی نسبت به سگ وگربه دارم وبراشون اشک می ریزم.
    سال 89 26 آبان یه پیشیه پسر 3ماهه تو پارک گفتگو پیدا کردم مریض بود بردم دکتر خوب شد و پسر من شد نورچشم من شد و..
    عاشق و دلباختش بودم واز عشقش داد می زدم 18 خرداد امسال توی یه حادثه از دست دادش و قلبم برای همیشه زخمی شده .تحمل دوریش برام خیلی سخته .از یه تیکه ازموهاش کارت درست کردم وبالای تختمه عکساش تو گوشی کامپیوتر وبه دیوار اتاقمه جسدش تو حیاط خونمونه روی مزارش گل میذارم تو خونه اسمشو صدا میکنمو...
    ازینکه باهاتون آشنا شدم خیلی خوشحالم

صفحه 4 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)