صفحه 3 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 175
    کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    4173
    من مهردادم، دیگه نزدیکای 21 سالمه(دیدم همه دوستان بزرگترند گفتم به بالا رند کنم!).بهترین فصلم بهاره!!!. فعلاً دانشجو هستم و دارم برق می خونم .
    تو خانواده با اینکه همه دوستدار حیواناتیم ولی بیشتر از همه من به داشتن حیوانات خانگی علاقه دارم و یه ذره کارو برام مشکل کرده.با اینکه هر کوچولویی رو آوردم خونه همه عاشقش شدن ولی در کل با نگهداری تو خونه مخالفت می کنن...
    تا امروز تجربه ی نگهداری از کاسکو(که تجربه ی تلخی بود.)، شاه طوطی(که تجربه بی نظیری بود)و خوکچه ی هندی ( که خیلی خوبه و دارم لذت می برم و تمام سعی ام رو می کنم که این خوشگلا هم از بودن پیش من لذت ببرن) رو داشتم. راستی در قسمت معرفی جوندگان خانگی اعضا عکساشون رو گذاشتم، خوشحال می شم سر بزنید.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    آکواریوم گیاهی
    شماره عضویت
    7918
    سلام سلام سلام

سعید 23 از تهران دانشجو ترم اخر.
    عاشق پرنده هستم.الانم دوتا عروس هلندی دارم.
    اکواریومم اب شور داشتم ماهیام 1 هفته بیشتر زنده نمیموندن
    الانم شیرین دارم
    راستی انجمن باحالی داریناااااا

و همگی خوش اومدین
    [/B]

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    آروانا
    شماره عضویت
    7137
    سلام
    من مسعود هستم و 16 سالمه(فک کنم از همه کوچیکترم تو سایت)
    اول دبیرستان هستم و بندرعباس زندگی میکنم
    به حیوونا خونگی علاقه دارم(ولی زیاد از سگ و گربه خوشم نمیاد)
    الان اکواریوم آب شیرین دارم-یه جفت بلدرچین-و یه خرگوش
    قبلا هم تجربه نگه داری بلبل از بچگی آشتیش کردم تا بزرگ شد و رفت-اردک هم داشتم که اینقدر کثیف میکرد به غذا تبدیل شد رفت من نمی خواستما تقصیر خودشون بود
    فعلا هم می خوام با راهنمایی اساتید این سایت یه اکواریوم آب شیرین قشنگ راه بندازم

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    Discus
    شماره عضویت
    8870
    سلام

علیرضا هستم ، 26 سالمه ، دانشجوی ارشد مهندسی شیمی .
    دیدم بابک عزیز و فرشاد گُل و عزیزان دیگه اینجا جمع هستند ، گفتم عضو بشم و اونقدر ازشون سوال بپرسم تا بندازنم بیرون.
    ارادتمند.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    1
    سلام

به پارسی پت خوش آمدید

ali_teh1368
    مهمان
    سلام دوستان عزيز من علي 24 سالمه و متولد تهران .... دانشجو هستم و تكنولوژي صنايع شيميايي مي خونم از بچگي علاقه زيادي به حيوانات و ماهي ها داشتم و دارم ... توي دوران كودكي تا الان كلي حيوانات داشتم و دارم هميشه سعي كردم واسه موجودات

زنده هر كاري كنم چون عاشقشونم .... خيلي از حمايت حيوانات مخصوصا سگ ها لذت مي برم و اميدوارم توي اين سايت زيبا همگي بتونيم باهم دوستاني خوب و صميمي باشيم .....

اين گل زيبا كه بعد از 4 سال با تلاش توي باغچه خونه پرورش دادم كه امروز باز شده تقديم همه دوستان ميكنم و براي همه آرزو ميكنم روزهايي كه در پيش داريد هميشه با موفقيت و شادي سپري كنيد....

(( من در رشته كوهنوردي چند سالي مشغولم و تخم اين گل از دامنه دماوند آوردم و معروف به شقايق دماوند هستش))

تقديم به همه دوستان عزيزم در اين سايت زيبا و پر محتوا و از همه مهم تر جناب آژيده ...

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    با سلام به دوستان
    این قسمت رو امروز دیدم که می خوام خودم رو معرفی کنم.

من بهنام هستم سن من .... ساله (مثل خانمها دوست دارم مخفی باشه چون به قیافم نمیخوره) متاهل هستم دارای دو فرزند دختر که بزرگه دانشجو رشته رونشناسی بالینی و کوچیکه دانشجو کامپیوتر هست
    همسرم هم معلم هست.

عاشق حیوانات هستم از بچگی خیلی حیوانات مختلف رو نگه داشتم مثل:جوجه/مرغ وخروس/طوطی/مرغ عشق/قناری/طرقه/مار/ایگوانا/عقرب/قرقی/همستر/خوکه هندی/ماهی/خرگوش
    که الان هم یه اک کوچولو اب شور به اندازه 1100 لیتری دارم با ،طرقه ومرغ عشق که خرگوشم رو دادم به کسی که 9 ساله بود و مریضی قند خون داشت.
    من چند وقت هست که عضو این گروه شدم به دعوت یکی از دوستان که واقعا عاشق اینجا هستم و در کنار شما بودن لذت می برم و بگم که همه شما رو
    دوست دارم و احترام خاصی به شما (مخصوصا مسئولان این سایت)می زارم.
    ​امیدوارم که موفق باشید.

همکار قدیمی انجمن آبزیان آب شور

نوع حیوان خانگی
    ابزیان اب شور
    شماره عضویت
    3360
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    این قسمت رو امروز دیدم که می خوام خودم رو معرفی کنم.

من بهنام معروفی هستم سن من .... ساله (مثل خانمها دوست دارم مخفی باشه چون به قیافم نمیخوره) متاهل هستم دارای دو فرزند دختر که بزرگه دانشجو رشته رونشناسی بالینی و کوچیکه دانشجو کامپیوتر هست
    همسرم هم معلم هست.

عاشق حیوانات هستم از بچگی خیلی حیوانات مختلف رو نگه داشتم مثل:جوجه/مرغ وخروس/طوطی/مرغ عشق/قناری/طرقه/مار/ایگوانا/عقرب/قرقی/همستر/خوکه هندی/ماهی/خرگوش
    که الان هم یه اک کوچولو اب شور به اندازه 1100 لیتری دارم با ،طرقه ومرغ عشق که خرگوشم رو دادم به کسی که 9 ساله بود و مریضی قند خون داشت.
    من چند وقت هست که عضو این گروه شدم به دعوت یکی از دوستان که واقعا عاشق اینجا هستم و در کنار شما بودن لذت می برم و بگم که همه شما رو
    دوست دارم و احترام خاصی به شما (مخصوصا مسئولان این سایت)می زارم.
    ​امیدوارم که موفق باشید.
    بهنام خان من یه فظولی بکنم با این اوضاع شما باید یه 50سالی داشته باشین حداقل و فکر کنم مسنترین فرد این فروم هم باشید تااونجای که من میدونم
    ولی جایه تقدیر داره واقعن تو این سن یه اکواریوم1100لیتری اونم ابشور رو نگه میدارین

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ماهیهای اب شور
    شماره عضویت
    5828
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1367 نمایش پست ها
    بهنام خان من یه فظولی بکنم با این اوضاع شما باید یه 50سالی داشته باشین حداقل و فکر کنم مسنترین فرد این فروم هم باشید تااونجای که من میدونم
    ولی جایه تقدیر داره واقعن تو این سن یه اکواریوم1100لیتری اونم ابشور رو نگه میدارین

اقا مصطفی دمتگرم دستی دستی مارو رو به مرگ کردی.
    والا نه من خیلی زود ازدواج کردم و زود بچه دارشدم راستش اگه جاش باشه دوتا خاطره براتون تعریف کنم که تعجب کنید :
    یکی که برادان نیروی انتظامی یه بار منو با دختر بزرگم گرفتند که وقتی گفتم دخترمه خندیدن گفتند تو کلانتری معلوم میشه
    وقتی خانومم مدارک منو دخترم رو اورد همه اونا از من معذزت خواهی کردن و مارو با ماشین تا دم خونه رسوندن.
    دومی اینکه از مدرسه به من زنگ زدن که حال دختر خرابه بیا ببرش وقتی رفتم مدره که انموقعه دخترم دبیرستان بود رفتم داخل
    تو راه رو یه خانمی که مدیر بود گفت اقا پسر با اجازه کی اومدی داخل وقتی گفتم شما زنگ زدید گفتید بیا مدرسه دخترت حالش خرابه
    وقتی مدارک رو نشون دادم از من عزر خواهی کرد زد زیر خنده بعد از اون هر وقت منو میدید می خندید .
    البته من در دوران دبستان انها خاطره بدی داشتم که دیگه به خودم قول دادم هیچ وقت پا به مدرسه انها نزارم.
    البته اگه خواستید از این خاطر ها زیاد دارم که براتون تعریف کنم.

اقا مصطفی بازم دمتگرم.

همکار قدیمی انجمن آکواریوم آب شور

نوع حیوان خانگی
    fish
    شماره عضویت
    3783
    نقل قول نوشته اصلی توسط beh999 نمایش پست ها
    اقا مصطفی دمتگرم دستی دستی مارو رو به مرگ کردی.
    والا نه من خیلی زود ازدواج کردم و زود بچه دارشدم راستش اگه جاش باشه دوتا خاطره براتون تعریف کنم که تعجب کنید :
    یکی که برادان نیروی انتظامی یه بار منو با دختر بزرگم گرفتند که وقتی گفتم دخترمه خندیدن گفتند تو کلانتری معلوم میشه
    وقتی خانومم مدارک منو دخترم رو اورد همه اونا از من معذزت خواهی کردن و مارو با ماشین تا دم خونه رسوندن.
    دومی اینکه از مدرسه به من زنگ زدن که حال دختر خرابه بیا ببرش وقتی رفتم مدره که انموقعه دخترم دبیرستان بود رفتم داخل
    تو راه رو یه خانمی که مدیر بود گفت اقا پسر با اجازه کی اومدی داخل وقتی گفتم شما زنگ زدید گفتید بیا مدرسه دخترت حالش خرابه
    وقتی مدارک رو نشون دادم از من عزر خواهی کرد زد زیر خنده بعد از اون هر وقت منو میدید می خندید .
    البته من در دوران دبستان انها خاطره بدی داشتم که دیگه به خودم قول دادم هیچ وقت پا به مدرسه انها نزارم.
    البته اگه خواستید از این خاطر ها زیاد دارم که براتون تعریف کنم.

اقا مصطفی بازم دمتگرم.
    بابا دمت گرم
    دیگه هر چقدر زود ازدواج کرده باشی 20 بوده دیگه
    الان اینطوری که شما میگید بچه هاتون 18 سال داره در نتیجه شما حدودا40 سال دارید

اقا بهنام دیدی با چه معادلاتی به سن شما رسیدم

بازم خوشحالم که مثل شما با این همه مشکلات زندگی هنوز علاقه به ماهی مخصوصا ابشور دارید
    موفق باشید

صفحه 3 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)