صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 175
    همکار قدیمی (تیم مدیریت کل انجمن)

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل
    شماره عضویت
    4193
    سلام
    منم اومدم معرفی:smile (180):
    نفیسه ام
    24سالمه
    متاهلم
    تا حالا حیوونای زیادی داشتم ولی فعلا هیچی ندارم آخرینش نعنای عزیزم بود که یه ملنگوی سرنگی بود که گرفتمش ولی بعد از6 ماه از دستم رفت

همکار قدیمی (مدیر انجمن متفرقه)

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری (کاسکو)
    شماره عضویت
    3654
    سلام به همه
    من مهدي 35 ساله تو كار واردات لوازم خانگي هستم(سيلورجات و سيني)
    عاشق همه حيوانات و جانداران و پرندگان هستم تا حالا هم از مرغ عشق /فنج/قناري/عروس هلندي/كبوتر /مرغ مينا/سگ/خرگوش /جوجه تيغي/لاك پشت/مرغ و خروس پا كوتاه و .....نگهداري كردم كه يه روزي پدرم از روي ناراحتي و عصبانيت گفت يه خونه برا من و مادرت پيدا كن و سر كوچه يه تابلو باغ وحش بزن و برو يه چندتا كرگدن و خرسو اينا هم بيار تا باغ وحشت تكميل بشه.
    چيكار كنم دست خودمم نيست عاشقشونم.ولي فعلا يه خاكستري كنگو دارم به نام نازي كه بعد اينكه پدرمو در اورد تو رام شدنش الآن شده نازي.

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    38
    سلام به همه دوستان
    من این تاپیک رو الان دیدم اگه دیر خودمومعرفی کردم ببخشید
    همونطوری که از اسم کاربریم معلومه سعیدم و 24 سالمه و 4 ماهه که ازدواج کردم .
    از روزی که خودمو شناختم خیلی به حیوانات و آبزیان علاقه داشتم البته سگ رو خیلی دوست دارم ولی مشکل جاشو دارم.
    الان هم در حال حاضر تو کار آب شورم واقعاً باهاشون حال میکنم خیلی جییییگرن.
    آکواریوم زیاد داشتم تا اونجا که دیگه بابام شاکی شده بود و میگفت 20 تا فایتر هم بنداز تو لیوان و بزار رو میز ناهار خوری من که از خدامه ولی نمیشه.(خارج از لیوان توی تانک)
    امیدوارم که بتونیم دوستای خوبی واسه هم باشیم.:smile (139):
    جا داره که از آقای محمد صادق بهمنش تشکر کنم واسه معرفی کردن سایت پارسی پت.:smile (204):

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    mina
    شماره عضویت
    4505
    سلام به همه دوستان
    منم بهار هستم 23 سالمه و مثل همه شما عاشق حیوانات البته فقط از خزندگان میترسم . نقاشی میکنم البته از نوع ایرانی(تذهیب-مینیاتور) . کلا یک شخص هنری و بشدت حیوان دوست هستم.:smile (115):
    تا به امروز تجربه نگهداری جوجو (که هممون داشتیم) و همستر و این آخرا هم یک جوجه ملنگو که مرد و الان یک مینای شیطون رو دارم:X
    خیلی به سگ علاقه دارم اما خانواده نمیزارن متاسفانه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    سگ - مالتیز
    شماره عضویت
    5255
    سلام به همگی عزیز

من علیرضا فروغی فر هستم 26 سالم هست و دانشجو کارشناسی ارشد کامپیوتر نرم افزار شاغل هستم و شغلم ازاده و هم زمان ادمین 3 فروم و 5 سایت هستم که هیچ کدام به پت مربوط نیست و فعالیت کاملا جداگانه ای دارند همچنین عضو هیئت مدیره کمیته حمایت از حیوانات خیابانی نیز هستم

یک سگ نژاد مالتیز به اسم جسیکا دارم که یک سال ونیمش هست

از اونجایی که عاشق حیوانات بودم حدود یک سال پیش از طریق یک فروم مشابه در ضمینه پت اشنا شدم و خواستم افتخار اینرو داشته باشم که در این فروم حضور داشته باشم و امیدوارم که من رو بپذیرید

با ارزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان

همکاری قدیمی ( انجمن آکواریوم آب شیرین )

نوع حیوان خانگی
    ..............
    شماره عضویت
    4043
    سلام به همه دوستان و سروران گرامی
    معرفی دوستان خیلی بقرام جالب بود به همین دلیل منم خودمو معرفی میکنم:smile (56):
    همینطور از اسمم کاربریم معلومه سعید هستم 24 ساله و تازه پارسی پت رو پیدا کردم
    (البته تو خیلی از تالارها عضو هستم ولی خداییش هیچ جایی این صمیمیت بین مدیران و کاربران رو نداره )
    لیسانسموتازه گرفتم رشتم مهندسی عمران هست:smile (3): و اماده برای اعزام به خدمت سربازی :31:

کلا به همه موجودات علاقه دارم تو بچگی جوجه (البته جوجه مرغ)نگهداری کردم از ش خیلی خوشم میاد
    ولی علاقه زیادی به نگهداری از تمام پرندگان و سگهای کوچیک وپشمالو رو دارم ولی متاسفانه
    تا حالا مقعیتش پیش نیومده چون اگه بخوام یه روزی حیوون نگه دارم تو خونه مادر گرام با اردنگی شوتم می کنه تو کوچه
    ولی تا دلتون بخواد ماهی و اکواریوم داشتم ودارم علاقه بسیار زیاد به تمام گونه های ماهی الانم حدود 10 تایی:smile (88):
    اکواریوم دارم نزدیک به 15 ساله که از ماهی نگه داری می کنم خداییش اگه این موجودات زیبا و ارامش بخش نبودن تا
    حالا از تنهایی دق کرده بودم واقعا دوستشون دارم :smile (88):
    کلا ادم تو داری هستم معمولا ساکت و کمی هم زود عصبانی می شم:smile (16): ولی داخل دوستان و محافل صمیمی ادم شوخی هستم :smile (80):
    البته زیاد اهل دوست و رفیق نیستم :smile (101):البته واقعا دوست دارم یه رفیق خیلی صمیمی داشته باشم ولی متاسفانه محیطی که من توش هستم پیدا نمی شه واقعا شهر فاسدی داریم :smile (121):
    شکر خدا هنوز مجردم و کلا با جنس مونث مش کل دارم (البته توهین به خانومها نشه)مشکل من با خانومها در مورد دوستی و ازدواجه
    دوستدار همه دوستان خوب و صمیمی پارسی پت
    و امیدوارم همتون شاد و پیروز باشین
    با تشکر سعید ز

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    پرنده_خزنده_ابزی
    شماره عضویت
    3635
    سلام.
    من میلاد هستم 18 ساله از تهران.
    من یک کاسکو به نام تینا دارم!
    خیلی خوشحالم از این که تو جمع پارسی پتم:smile (144):

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    ککاتیل - باجریگار- ماهی
    شماره عضویت
    7076
    سلام
    من میترا هستم، عاشق همه جور حیوونی (بجز سوسکها) فرقی هم نمیکنه پرنده باشه پستاندار باشه یا خزنده
    تا حالا هم خودم حیوانات خیلی خیلی زیادی داشتم مثل جوجه مرغ (که کاملا بزرگ شدند)، اردک، کبوتر، خرگوش، همستر، جوجه تیغی، فنچ، مرغ عشق، سره، ماهی، سار، طوطی، گربه و ...
    الانم ماهی و مرغ عشق و فنچ و طوطی و سره دارم؛ خیلی هم دوستشون میدارم!
    بعد از خریدن طوطیم با پارسی پت آشنا شدم. به نظرم خیلی سایت خوبیه، چون افرادی مثل خودمو میبینم که واقعا حیوونا رو دوست دارن، آخه خیلی از آدمای اطرافم (دوستان و ...) این حسو درک نمیکنن. مثلا میگن (وای ی ی ی تو که تو خونتون باغ وحش داری! هنوز بزرگ نشدی ی ی ی ی؟؟؟؟)
    البته تو خونمون همه عاشق حیونا هستن، و صد البته به طور default* مادرم به خاطر تمیزی و نظافت و نگهداری بعضی وقتا یه مخالفتکی نشون میده؛ حتی یکبار هم سارهامو آزاد کرد، باورتون میشه؟ ولی خودشم خیلی دوستشون داره، قربون صدقشون میره!

سرم خیلی شلوغه ولی سعی میکنم تو اولین فرصت چندتا از حیوونامو تو بخش معرفی، معرفی کنم.
    ممنون!!

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فعلا فقط دیسکس
    شماره عضویت
    3742
    سلام دوستان
    من پيمان پژوهان 23 از تهران شغل: آزاد(تعمير كار موبايل و نمايندگي ايرانسل و همراه اول)
    عاشق نه من ديونه حيواناتم اگه يه روز شيرين كاري هاي كاسكو يا عشق بازي مرغ عشق هامو نبينم خوابم نميبره و نيم ساعت قبل از خواب تماشاي آكواريوم.
    تا دلتون بخواد ماهي داشتم از علاقه زياد سالن پرورش ماهي زدم اما بنا به دلايلي كه قبلا ذكر كردم جمع كردم.
    علاقه در تكثير:ديسكس.فلاور.گلد تري ماكو.گوپي.
    در حال حاضر 2تا آكواريوم دارم هر 2 شور و 2 طبقه(فعلا 2تا دلقك دارم به خاطر جا به جايي منزل شقايقم مرد و فعلا وقت خريد رو ندارم)
    شايد خنده دار باشه اما ديونه وار به يه مكاني براي نگهداري دلفين فكر ميكنم شايدم رويا بشه برام(جاش) و شايد هم واقعا روزي بتونم اين كار رو كنم.
    علاقه من به حيوانات طوريه كه همه ميدونن حتي مشتريام اما مخالفت منزل و خانواده تا حدودي منو محدود كرده اما بازم حريف من نميشن و كار خودمو ميكنم
    به اميد روزي كه فرهنگ نگهداري از حيوانات توي خانواده هاي ايراني به خوبي جا بيوفته
    الهي امين

همکار قدیمی(ناظر کل)

نوع حیوان خانگی
    2 شاه طوطی
    شماره عضویت
    3523
    اسمم نیلوفره ، متولد مرداد ماه 58 هستم ( الان 32 سالمه ) ...

سالها در سایت های مشابه فعالیت داشتم و الان هم چند ماهه که با پارسی پت همکاری میکنم ...

کار اصلیم گرافیکه و در زمینه طراحی و بهینه سازی وب سایت و همچنین کارهای گرافیکی فعالیت میکنم ... در 2 رشته تحصیل کردم ، رشته اصلیم روانشناسی و رشته فرعیم گرافیک ... نویسندگی هم میکنم و کتاب هایی در دست چاپ دارم ...

دوتا سایت دارم : Falgoo.Net , IranCook.ir

7 ساله متاهل هستم ، همسرم یک سال از خودم بزرگتره ، بچه هم نداریم چون بیشتر دوست داریم وقت مون صرف علائقمون بشه ، بخصوص حیوانات ...

از وقتی چشم باز کردم دور و برم انواع حیوونا بودن و پدرم خیلی علاقه مند به حیووناست ، تجربه های تلخ و شیرین زیادی با حیوونا دارم ... ار بچگی کتاب های مختلفی که مربوط به نگهداری حیوانات و پرندگان و ... بود میخریدم و حتی چند بار تونستم جون حیوونامو بدون دامپزشک نجات بدم ...

تجربه نگهداری از انواع جانداران رو داشتم ... در حال حاضر هم یه شاه طوطی دارم + چند ماهی پرت + 2 لاک پشت گوش قرمز و ...

دلم میخواست دامپزشک بشم ، رشته اصلیمم علوم تجربی بود اما اون دوره ای که قرار بود دانشگاه شرکت کنم متاسفانه دامپزشکی برای خانم ها ممنوع شده بود !!! بعد چند سال مجدد ازاد شد اما من دیگه دنبالش نرفتم ... سعی میکنم اطلاعات و تجربیاتم رو تا حد ممکن به دیگران هم انتقال بدم ...

در مورد اخلاقم باید بگم که : ادم رکی هستم ... از افراد دورو به شدت تنفر دارم و افراد بی شیله پیله رو خیلی دوست دارم و قلبا براشون احترام زیادی قائلم ...

ویرایش توسط Nilufar : 3rd March 2012 در ساعت 01:57 AM

صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)