صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 211 به 220 از 238
    کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهى
    شماره عضویت
    17799
    سلام
    امروز صبح که بیدار شدم دیدم قناری کف قفس ولو شده تا دیشب خوب بود امروز ایجوری شده لطفا سریع کمکم کنید ممکنه تلف بشه

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. دوست عزیز موردش اورژانسیه. ممکنه انتریت نکروتیک یا بیماری ویروسی باشه. اگر قناری دیگه ای باهاش هست جدا کنید و قفسو ظروف تمیز برای قناری سالم بزارید.

زمانی برای پرسشو پاسخ و درمان خانگی نیست. وقت رو تلف نکنید. سریعا به این ادرس مراجعه کنید.

دکتر برهانی کیا

خیابان کبیری (دزاشیب). خ رمضانی. نبش کوچه بنفشه. پلاک 53 / 09126166561

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    قبی
    شماره عضویت
    24833
    سلام
    1.پای سهره من قرمز شده و کمی لنگ میزنه رو چوب.
    2.دهانش هم بازه موقع تنفس
    3. لاغر هم شده
    4. از تولک در نمیاد
    5. وقتی گرفتم دستم برای بررسی بیشتر صدای خز سینه ش میاد
    6. آب تنی هم نمیکنه حدود 2 ماه
    7. غذا اصلی شاهدانه ریز + 10 درصد کافشه و هفته یکبار تخم کاهو در هفته 2 بار هم برگ ترپچه بهش میدم
    سوالم اینه درمان داره؟ و اینکه واگیر دار هست؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام

١- چه مدته؟ سن سهرتون ؟ هر دو پا متورم هم هست ؟ به انگشتانش نوك ميزنه ؟ كف پا و قسمتهاي مختلفش رو نگاه كنيد ، اثاري از زخم ، جوش چركي يا برجستگي هاي ريز سفيد يا قرمز رنگ ديده ميشه ؟ قسمتي كه مشخص كرديد زخميه يا خونمردگي زير پوستي ؟ ( واضح نيست )

* خيلي لاغر و ضعيفه و پرهاي نامرتب و شكسته اي داره . انتهاي دم و لبه هاي بالها ، حالت خوردگي و پوسيدگي ديده ميشه ، مشخصه به خوبي نگهداري نشده ! بدنش خارش داره ؟

٢- سرماخوردگي كهنه داشته ؟ همه اين مشكلات ، با هم عود كرده؟ زمانشو بفرماييد

٣- از كي تولك رفته و دقيقا از همان زمان ابتني نكرده ؟ جابجاش كرديد در اون زمان ؟ دماي نگهداري چند درجه است ؟ جفت هم داره؟ در زمان تولك هم ، همان تغذيه روتين رو در نظر گرفتيد ؟

٤- يكبار ديگه توي دست بگيريدش و سينه اش رو لمس كنيد . سينه كاردي شده ؟

٥ -در حال حاضر ، اشتها و وضعيت دفعش به چه صورته ؟

٦- به نظافت قفس أهميت ميديد ؟ ممكنه درگير مايتهاي كيسه هاي هوايي باشه.

لطفا به همه سوالات پاسخ بديد و بفرماييد كدام شهر هستيد؟ اگر بتونم كمكتون ميكنم ، در غير اينصورت ، متخصص طيور معرفي ميكنم.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    باسلام
    دوستان این قناری که از دوستم گرفتم از روز اولی که اوردش پاش اینجوری هست و من تجربه خاصی ندارم اما دیدم که میتونه رو همین پا وایسه اما سیاه هست. امشب رو همین پای سیاه خوابیده بود
    مشکلش چیه باید چی کار کنم؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    ولی فقط جلو پاش سیاه هست . پشتش سیاه نیست

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    سلام. در مورد پاهاش رنگ پوسته مشکلی نداره. ولی اگر میتونید از نزدیک و واضحتری بزارید.از مدفوعش هم از نزدیک عکس بزارید.

در مورد طرز خوابیدنش ازتون سوالهایی پرسیدم در مورد تنفسش که هیچکدومو پاسخ ندادید. نمیتونم کمکتون کنم چون ممکنه بیماری تنفسی داشته باشه.

البته گاهی پیش میاد که به اینصورت میخوابن ولی گاهی هم بعلت بیماریه. حتما برای معاینه به دامپزشک مراجعه کنید .تغذیه خوبی هم نداره. چرا میوه و سبزی کاملا حذف شده؟

دانها هم کامل نیست. ویتامین مخصوص قناری هم تهیه کنید هفته ای 2 مرتبه در ظرف ابخوریش بریزید. روش مصرف در برندهای مختلف متفاوته. چرا دانها رو نمیتونه بخوره؟ خیلی جوجه نیست!

تغذیه قناری ( بخونید )

http://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=170

دکتربیاتی :اصفهان خیابان توحید میانی جنب رضا بستنی پلاک 27ساعت کار: 9 الی 13.30؛ 16.30 الی 22/ 09133115509

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    نقل قول نوشته اصلی توسط animal lover نمایش پست ها
    سلام. در مورد پاهاش رنگ پوسته مشکلی نداره. ولی اگر میتونید از نزدیک و واضحتری بزارید.از مدفوعش هم از نزدیک عکس بزارید.

در مورد طرز خوابیدنش ازتون سوالهایی پرسیدم در مورد تنفسش که هیچکدومو پاسخ ندادید. نمیتونم کمکتون کنم چون ممکنه بیماری تنفسی داشته باشه.

البته گاهی پیش میاد که به اینصورت میخوابن ولی گاهی هم بعلت بیماریه. حتما برای معاینه به دامپزشک مراجعه کنید .تغذیه خوبی هم نداره. چرا میوه و سبزی کاملا حذف شده؟

دانها هم کامل نیست. ویتامین مخصوص قناری هم تهیه کنید هفته ای 2 مرتبه در ظرف ابخوریش بریزید. روش مصرف در برندهای مختلف متفاوته. چرا دانها رو نمیتونه بخوره؟ خیلی جوجه نیست!

تغذیه قناری ( بخونید )

http://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=170

دکتربیاتی :اصفهان خیابان توحید میانی جنب رضا بستنی پلاک 27ساعت کار: 9 الی 13.30؛ 16.30 الی 22/ 09133115509

ممنون از پاسخ شما
    ببخشید اگر در مورد تنفس چیزی نگفتم چون وارد نبودم و اولین بار هست قناری دارم.
    هر وقت هم میرم کنار قفس نگاهش کنم...مدفوع میریزه و میپره اون ور و جیک جیک میکنه

حتما میوه و سبزی رو اضافه میکنم. هر روز باید یا میوه یا سبزی بهش بدیم درسته؟
    ببخشید ویتامین مخصوص قناری ترجیحا باید چی بخرم؟ یا چه نوعی باشه چون وارد نیستم و یک چیز دیگه بهم ندن و ضرر براش داشته باشه

والا ارزن رو خوب میخوره خرفه و کاهو هم کمتر میخوره اما کتان نمیخوره و گفتم شاید جنس کتان خوب نیست از یک جای دیگه خریدم و اونم نخورد و میگرده کتان ها رو میزنه کنار و ارزن رو میخوره ...از وقتی خورد کردم براش احساس میکنم کتان رو هم میخوره

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    قناری
    شماره عضویت
    24927
    اگر اطلاعاتی یا عکسی نیاز هست بفرمائید تا ارسال کنم ممنون

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    -
    شماره عضویت
    19995
    نقل قول نوشته اصلی توسط life24 نمایش پست ها
    اگر اطلاعاتی یا عکسی نیاز هست بفرمائید تا ارسال کنم ممنون
    عكس بيشتر نياز نيست جز از قسمت رويي ساق پاي راست كه فرموديد سياهه.

مدفوعش طبيعيه

مشخصه بيماري تنفسي هم ، تنفس با دهان باز يا خس خس سينه هست . يا اينكه موقع فعاليت ، زود خسته ميشه

ميوه و سبزي ، يك وعده روزانه ( زياده روي نشه ، اسهال ميشه )

مثلا ويتامين تابرتيل توتال از پت شاپ تهيه كنيد ، برندها متفاوته / ٢ بار در هفته ، ٨ قطره در ٤٠ سي سي اب . تا ٥-٦ ساعت بمونه و بعد اب ساده بزاريد . يا يك قطره در دهان بريزيد كه اينجور استرس ميگيره و بهتره در ابخوردنش بريزيد .

صفحه 22 از 24 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222324 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)