صفحه 14 از 14 نخستنخست 1234567891011121314
نمایش نتایج: از 131 به 138 از 138
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط rgps2012 نمایش پست ها
    سلام محبوبه خانم من تا به حال به ایمجا سر نزده بودم تا زمانی که پست زدید که حال روشا خوب شده و منم از اول تا آخرشو خوندم .تبریک میگم به خاطر اینکه الان حالش خوبه وامیدوارم دیگه مریض نشه(خودشو مریض نکنه!)
    سلام
    ممنون بابت تبریک و وقتی که گذاشتید منم امیدوارم و همه سعیمو میکنم تا دیگه دسته گل به آب نده این شیطون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    123
    عکسهای زیبایی بود...خیلی لذت بردم...تولدت مبارک رشا جون.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط ARAM نمایش پست ها
    عکسهای زیبایی بود...خیلی لذت بردم...تولدت مبارک رشا جون.

سلام
    نظر لطفتونه..ممنون

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مار ایگوانا سگ
    شماره عضویت
    3988
    سلام کاسکوهای زیبای داریدچندخریدیشون 2تاشون همیشه پیش هم هستندخداحفظشون کنه باتشکریاعلی

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    طوطی خاکستری
    شماره عضویت
    962
    آخی چه عکس های قشنگی بود تولدش مبارک این جیگری جای عسل من خالی بیاد با جوجو و روشا بازی کنه .روشا مثل طوطی منه طوطی منم از قفس بزرگ خوشش نمی اومد همین 1033 رو دوست داره منم مجبور شدم اون بزرگ رو بدم بره .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خاکستری
    شماره عضویت
    3811
    نقل قول نوشته اصلی توسط سجاد نمایش پست ها
    سلام کاسکوهای زیبای داریدچندخریدیشون 2تاشون همیشه پیش هم هستندخداحفظشون کنه باتشکریاعلی
    سلام
    دوستم من فقط یدونه طوطی دارم اونم رُشاست اون یکی طوطی سپیده جون جوجو هستش که به اتفاق مامانش اومده بود تولد رُشا اما در کُل گاهی که کار داریم و یکیمون نیستم رُشا میره پیش سپیده و جوجو و بلعکس . رُشا رو تازگی نخریدم 2سالی میشه و دقیق یادم نیست 550 یا 650

نقل قول نوشته اصلی توسط Shahrzad نمایش پست ها
    آخی چه عکس های قشنگی بود تولدش مبارک این جیگری جای عسل من خالی بیاد با جوجو و روشا بازی کنه .روشا مثل طوطی منه طوطی منم از قفس بزرگ خوشش نمی اومد همین 1033 رو دوست داره منم مجبور شدم اون بزرگ رو بدم بره .
    سلام
    ممنون شهرزاد جان در جریان عسل و قفس و کاراش هستم دورادور دنبال میکردمآره واقعا جای عسل اون وسط خالی بود میشد فهمید این دختر کلا مهمون نوازی بلد نیست یا فقط با جوجو اینجوریه. تا حالا فقط جوجو مهمونش بوده که اونم اگه حواسمون نباشه احتمال خورده شدنش توسط رُشا هست . البته یه چند ماه پیش که سپیده 3 روز جوجو رو پیش ما گذاشته بود رُشا باهاش خوب شده بود حتی میخواست بهش غذا بده که جوجو میترسد ازش (فقط همون 1بار بود) قفس بزرگ رُشا که توی انباری داره خاک میخوره فکر کنم تا چند وقت دیگه این 1033 رو هم بدم بره بیخودی جا گرفته فقط قفس مسافرتیشو دوست داره

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    خوکچه هندی
    شماره عضویت
    8276
    وای چه طوطی خوشگلی خوشحالم که الان حالش خوبه و سلامته ایشالا دیگه مشکلی پیش نیاد اتاقش هم خیلی قشنگه

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    طوطی ملنگو
    شماره عضویت
    10800
    سلام محبوبه خانم داستان طوطی دار شدن من هم خیلی شبیه شماست.برای طوطی های قبلیتون خیلی متاسفم.ودرضمن خیلی خوشحالم که رشا خانم حالشون خوب شد.امیدوارم تادنیا دنیاست با دخترتون خوش بگذرونید.

صفحه 14 از 14 نخستنخست 1234567891011121314

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)