کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنج مرغ عشق عروس هلندی
    شماره عضویت
    27037

4

ممنون در زم می شود ۲ جفت فنج را در ۱ قفس نگهداری کرد غذای مقوی برای تخم گزاری فنج زبرا چیست

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط NimaF4 نمایش پست ها
    ممنون در زم می شود ۲ جفت فنج را در ۱ قفس نگهداری کرد غذای مقوی برای تخم گزاری فنج زبرا چیست
    سلام
    خیر هر جفت باید در یک قفس جدا نگهداری شوند
    تغذیه مناسب فنچ ها اینجا میتونید بخونید http://www.parsipet.ir/forumdisplay.php?f=583
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنج مرغ عشق عروس هلندی
    شماره عضویت
    27037
    سلام من ۲ جفت فنج دارم با هم دیگه گزاشتمشون و لونه هاشون در جای خوبی قرار دارند ولی یک فنج نر همیشه منزوی و با اونهایی دیگه نیست و همیشه بالای لونه است و‌۲ فنج‌ماده با یک نر دیگر در کنار هم در لانه دیگر می خوابند و لانه سازی می کنند جدیدن دیدم فنج ماده داره دنبال نر منزوی می کنه البته کاری به همدیگه ندارن آیا این نر با آن دو فنج ماده جفت هست یا خیر یا امکان دارد ۲ فنج ماده و ۱ فنج نر با هم در یک لانه بخوابند و لانه سازی کنند

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط NimaF4 نمایش پست ها
    سلام من ۲ جفت فنج دارم با هم دیگه گزاشتمشون و لونه هاشون در جای خوبی قرار دارند ولی یک فنج نر همیشه منزوی و با اونهایی دیگه نیست و همیشه بالای لونه است و‌۲ فنج‌ماده با یک نر دیگر در کنار هم در لانه دیگر می خوابند و لانه سازی می کنند جدیدن دیدم فنج ماده داره دنبال نر منزوی می کنه البته کاری به همدیگه ندارن آیا این نر با آن دو فنج ماده جفت هست یا خیر یا امکان دارد ۲ فنج ماده و ۱ فنج نر با هم در یک لانه بخوابند و لانه سازی کنند
    سلام
    به خاطر این دلایل هستش که جفت ها باید در قفس های جداگانه باشند ، بهتره اول دلیل منزوی بودن نر را پیدا کنید و رفع کنید ، بله امکانش هست که یک نر با دوتا ماده ها جفت خورده باشه ولی هنگام تخم گذاری و جوجه بزرگ کردن ماده ها با هم کنار نخواهند آمد چفت ها را از هم جدا و هر جفت رو داخل یک قفس نگهداری کنید .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنج مرغ عشق عروس هلندی
    شماره عضویت
    27037
    سلام من یه جفت فنج ۲ جفت فنج دارم که در ۱
    قفس هستن جدیدن هر چهار تاشو تو یه لونه باهم می خوابند و چند روزی هست که ۱ جفت فنج با هم میان تو اون لونه و جفت دیگه نمی رن و همیشه در لونه خوابند وقتی میان بیرون هر موهاشون پف کردن نشانه مریزی هم ندارند آیا کرک شدن یا چیز دیگری است

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    22589
    سلام به دوستان من یکی از فنچ های مادم ناخن هاش خیلی بلند شده رفتم ناخن هاشو گرفتم وقتی ولش گردم
    یه ماده ی سفید رنگ از مخرجش زد بیرون بنظرتون اون ماده میتونه قسمتی از تخم باشه
    اگر بوده چه اتفاقی براش مییوفته؟ ؟
    با تشکر

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط iliya نمایش پست ها
    سلام به دوستان من یکی از فنچ های مادم ناخن هاش خیلی بلند شده رفتم ناخن هاشو گرفتم وقتی ولش گردم
    یه ماده ی سفید رنگ از مخرجش زد بیرون بنظرتون اون ماده میتونه قسمتی از تخم باشه
    اگر بوده چه اتفاقی براش مییوفته؟ ؟
    با تشکر
    سلام
    ناخن پا به مدفوع سفید رنگ مربوط نمیشه و اصلا چنین تاثیری نخواهد داشت .

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    27178
    ایا کاری هست ک انجام بدهم باعث سریع جفت خوردن فنچ هایم شود از کجا بفهمم فنچ نر مست هست

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    26621
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza-tk نمایش پست ها
    ایا کاری هست ک انجام بدهم باعث سریع جفت خوردن فنچ هایم شود از کجا بفهمم فنچ نر مست هست
    وقتی که لونه رو با ابر گذاشتید،هر روز سه الی چهار تا نخ کاموا به اندازه ی انگیشت اشاره بزارید براشون،تا تحریک بشن.غذای مقوی مثل تخم مرغ هر هفته یکبار نصفتخم مرغ،و مف دریا فراموش نشه.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    27343
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeedeh نمایش پست ها
    سلام بیماری وجود نداره
    چون بعد از 2-3 سال میخوام از اون محیط برای نگه داشتن فنچ ها استفاده کنم و گربه هام هم به اون جا رفت وآمد داشتند و گربه هام هم قرص ضد انگل و ... نخورده بودن میخواهم اون جا رو ضدعفونی کنم تا خیالم راحت باشه

با تشکر
    میخاستم بدونم برا چی فنچام توی لونه نمیرن لونه هم تاریک نیست

صفحه 337 از 348 نخستنخست ... 237287318319320321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)