صفحه 86 از 348 نخستنخست ... 36676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105136186 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 851 به 860 از 3471
    کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ/مرغ عشق/عروس هلندی/همستر/خرگوش/اسب
    شماره عضویت
    14562
    یعنی هر فنچ رو توی ی قفس بزارم یا مثلا دوتا دوتا باهم بزارم فعلا شرایط خرید قفس زیاد رو ندارم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha e ba khoda نمایش پست ها
    یعنی هر فنچ رو توی ی قفس بزارم یا مثلا دوتا دوتا باهم بزارم فعلا شرایط خرید قفس زیاد رو ندارم
    نه دوست عزیز ! تا حدود 4 ماهگی همه جوجه ها رو میتونید با هم نگه دارید.البته جوجه های هردوره تخم گذاری را جداگانه با هم
    ولی لانه نگذارید

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ/مرغ عشق/عروس هلندی/همستر/خرگوش/اسب
    شماره عضویت
    14562
    باخداقوت زیاد
    ی سوال اگر یک جفت با سابقه عالی تخم گزاری رو از هم جدا کنیم و هر کدوم از نر و ماده رو یک ماده و نر دیبگه بخوایم جفت بزنیم اینکار شدنیه مشکلی پیش نمیاد

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha e ba khoda نمایش پست ها
    باخداقوت زیاد
    ی سوال اگر یک جفت با سابقه عالی تخم گزاری رو از هم جدا کنیم و هر کدوم از نر و ماده رو یک ماده و نر دیبگه بخوایم جفت بزنیم اینکار شدنیه مشکلی پیش نمیاد
    سلام.ممکنه هر کدوم از دوتا پرنده مدت زیادی طول بکشه تا دوباره جفت بخورن و به تخم گذاری بفتن.اما نشدنی نیست و اگر حوصله کنید بله میشه.

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    سلام
    من مشكلم خيلي عجيبه!!!!!!!!!!!
    لطف كنيد و كمك كنيد
    من يك ماه و نيم پيش يك جفت فنچ گرفتم
    قفس و لانه و ارزن
    از روز اول براشون همه چي گذاشتم
    ارزن و موزو ميوه و سبزي و تخم مرغ و صدف و ...
    اما هيچ وقت داخل لونه نمي رفتند
    انقد سايتهاي زياد در موردشون خوندم از سايت ها و انجمن ها و وبلاگ ها كه الان ميتونم يك كتاب در موردشون بنويسم
    جفت فنچ من همه علايم جفت گيري و داشتند جزء اينكه پشت هم نميرفتند
    بنابراين داخل لانه هم نمي رفتند
    براشون چوب جارو پنبه و كاغذ و ... گذاشتم اما بازم نشد يعني لونه سازي نكردند
    يك هفته از هم جداشون كردم داشتند واسه هم خودشون و ميكشتند اين و از جايي كه خريده بودم جويا شدم گفت جداشون كني كار تمومه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعد يك هفته انداختم پيششون ديدم نه باز خبري نيست؟؟؟؟؟؟؟
    رفتم يك فنچ نر مست و شهوتي گرفتم به گفته فروشنده
    اون نرو جدا كردم جوري كه نتونند همديگرو صدا كنند اين نر جديدرو انداختم داخل قفس (به گفته فوشنده گفت اينو ببري اگه ماده تو اماده باشه كار تمومه!!!!!!!!
    وقتي نر جديدو گذاشتم داخل قفس كارهاي عجيبي انجام ميداد مدام ماده رو دنبال ميكرد ساعتهاي زياد جوري كه اگه نگاه ميكرديد سرتون گيج ميومد
    ميرفت از پشتش مي پريد اون طرف ولي فكر نكنم جفت گيري انجام ميشد يا ماده تمايلي نداشت
    الان 3 روزه گذشته اون نر قديمه تنهاست و اخم كرده و اينه تم قفسند تو خونه جاي گرم و عالي
    الان پيش هم ميخوابند وبا هم سير ميكنند و خيلي هم نا ارومند مدام ميپرند و با صداي ريزي كه از خودشون در ميارند انگار دنبال چيزي اند به بيرون نگاه ميكنند و نره بعضي مواقع اوازهاي قشنگي ميخونه
    اطراف قفس پنبه دونه گذاشتم كاغذ و ...
    تو لونشون هم گذاشتم
    ماده يك مدت نخ و پنبه با اون نر قديميه جمع ميكرد اما براي بازي بود
    ماده مقوا الان پاره ميكنه و ميخوره مقوايي كه پايين لونه براشون چسبوندم تا راحتر بتونند برند داخلش
    توي نرو مادگي هاشون هم مطمئنم ديگه نميدونم بايد چكار كنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟
    اگه بهم كمك كنيد خيلي زياد ممنون ميشم

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    سلام
    یک عکس از هر 3 فنچ بگذارید تا بهتر راهنماییتون کنم دوست عزیز
    عکس واضح و نزدیک بگذارید

کاربر کارآمد

نوع حیوان خانگی
    پرندگان زینتی
    شماره عضویت
    14720
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    عكس هاي شماره يك و دو نر و ماده قديمند كه روز اخر ازشون گرفتم قبل از ورود نر جديد لونه هم واسه اين پايينه كه ميخواستم بشورك كه بوي اين نرو نده البته هيچ وقت داخل لونه نرفتند بعد يك ماه
    عكس هاي سه و چهار نر جديده كه بالغ و مست بود خريدم اوردم فقط ماده رو دنبال ميكرد الان ديگه حتي دنبالم نميكنه كار خودشون و ميكنند مثل نرو ماده قديمي غذا ميخورند ترو تميز بغل همند اما از جفتگيري خبري نيست
    عكسهاي پنجم و ششم هم اولي لانه داخل قفس هست كه با مقوا ي چند لايه براشون پله كون درست كردم كه الان حداقل تا اوجا ميرند اگه توش نمي رفتندو نمي رند داخلشم پنبه دونه و وسطشو فشار دادم گود كردم
    اخريشم يك لونه دست ساخته كه با ابتكار خودم درست كردم گفتم اگه اينها ماده اي دادند ببرم با اون نر اوليه كه تنهاست ولش كنم با هم جفت بشند
    چرا فنچام جفت گيري نميكنند و داخل قفس نميروند؟؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    14554
    با سلام مجدد خدمت دوستان.. 2 تا سوال داشتم...
    1-تا کی برای فنچ نر و ماده که جوجه 7 روزه دارند آب برای آبتنی نزارم....جون هی خودشون رو با نوک میخوارونند و نوک میزنن تو آبخوری و میزنن به خودشون هر وقت هم که من میرم با نوکشون به من آب میپاشنن...خیلی جالبه تا الان این صحنه رو ندیده بودم
    آب نزاشتم براشون گفتم شاید خیس بشن و برن توو لونه جوجه ها خیس بشن و سرما بخورند... البته جوجه ها 7 روزه هستند...
    2-فکر میکنم 2 تا جوجه ای که توو لونه هستند جا گرفتند و نر و ماده جاشون نمیشه شبها برن توو لونه کار خاصی لازمه بکنم...؟؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    14357
    تا موقع که جوجه ها از لونه در بیان
    موشکلی نیس جا تو لونه کمه برای همین
    دوست عزیز یادتون نره که روز 15 جوجه هارو از لونه بیرون بیارید ولونه رو تمیز کنید وگرنه جوجه ها مریض میشوند

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    14554
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima1041 نمایش پست ها
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    Welcome to nginx!
    عكس هاي شماره يك و دو نر و ماده قديمند كه روز اخر ازشون گرفتم قبل از ورود نر جديد لونه هم واسه اين پايينه كه ميخواستم بشورك كه بوي اين نرو نده البته هيچ وقت داخل لونه نرفتند بعد يك ماه
    عكس هاي سه و چهار نر جديده كه بالغ و مست بود خريدم اوردم فقط ماده رو دنبال ميكرد الان ديگه حتي دنبالم نميكنه كار خودشون و ميكنند مثل نرو ماده قديمي غذا ميخورند ترو تميز بغل همند اما از جفتگيري خبري نيست
    عكسهاي پنجم و ششم هم اولي لانه داخل قفس هست كه با مقوا ي چند لايه براشون پله كون درست كردم كه الان حداقل تا اوجا ميرند اگه توش نمي رفتندو نمي رند داخلشم پنبه دونه و وسطشو فشار دادم گود كردم
    اخريشم يك لونه دست ساخته كه با ابتكار خودم درست كردم گفتم اگه اينها ماده اي دادند ببرم با اون نر اوليه كه تنهاست ولش كنم با هم جفت بشند
    چرا فنچام جفت گيري نميكنند و داخل قفس نميروند؟؟؟
    حدس بنده اینه که ماده شما هنوز بالغ نشده...یکم صبر کنید درست میشه من هم این دوران و گذروندم....

صفحه 86 از 348 نخستنخست ... 36676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100101102103104105136186 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)