صفحه 81 از 348 نخستنخست ... 316263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100131181 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 801 به 810 از 3471
    همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود
    من دوتا ماده داشتم كه چند وقت پيش مشكلي براش پيش اومد و مرد و الان ديدم دقيقا همون مشكل براي اين يكي ماده پيش اومده ميخواستم ببينم مشكل چيه؟راه حلش چيه؟ميشه تا قبل صبح فردا مشكل رو بر طرف كنم يا نه ؟آخه قبلي صبح نشده مرد
    تو اين حالت فنج تعادل نداره و نميتونه پرواز كنه و به خودش باد ميكنه
    سلام.حال فنچ شما اصلا خوب نیست و فکر نمیکنم تا صبح دوام بیاره.بهتره اگر براتون مهمه به دامپزشکی مراجعه کنید ولی فکر میکنم خیلی دیر نسبت به بیماریش حساس شدید.

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.حال فنچ شما اصلا خوب نیست و فکر نمیکنم تا صبح دوام بیاره.بهتره اگر براتون مهمه به دامپزشکی مراجعه کنید ولی فکر میکنم خیلی دیر نسبت به بیماریش حساس شدید.
    سلام و درود
    والا دير اقدام نكردم تا ظهر كه حالش خوب بود مثل هميشه بازي ميكردن بعد كه الان اومدم ديدم اينطوري شده دقيقا اون يكي ماده ام كه از بين رفت همينطوري شد والا دامپزشك چي بگم بهتون ولي خب اولا كه الان بعيد ميدونم ديگه كسي باشه بعدشم فكر نميكنم تا صبح دوام بياره مث قبلي
    اين مشكل بابت چيه تا ديگه ازش پيشگيري كني واسه بعدي هايي كه گرفتم البته مجبورم كه بگيرم

همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام و درود
    والا دير اقدام نكردم تا ظهر كه حالش خوب بود مثل هميشه بازي ميكردن بعد كه الان اومدم ديدم اينطوري شده دقيقا اون يكي ماده ام كه از بين رفت همينطوري شد والا دامپزشك چي بگم بهتون ولي خب اولا كه الان بعيد ميدونم ديگه كسي باشه بعدشم فكر نميكنم تا صبح دوام بياره مث قبلي
    اين مشكل بابت چيه تا ديگه ازش پيشگيري كني واسه بعدي هايي كه گرفتم البته مجبورم كه بگيرم

بابت پرنده هاتون متاسفم
    پرنده هاي وحشي مثل گنجشك به قفس فنج هاتون دسترسي دارن؟ به نظرم احتمال نيوكاسل هست

به هر صورت هر بيماري هم كه باشه اولين كار حتما ظروف آب و غذا و قفس رو خوب بشوريد و ضدعفوني كنيد تا باعث انتقال بيماري نشه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    بابت پرنده هاتون متاسفم
    پرنده هاي وحشي مثل گنجشك به قفس فنج هاتون دسترسي دارن؟ به نظرم احتمال نيوكاسل هست

به هر صورت هر بيماري هم كه باشه اولين كار حتما ظروف آب و غذا و قفس رو خوب بشوريد و ضدعفوني كنيد تا باعث انتقال بيماري نشه
    سلام و درود
    نه دسترسي ندارن پرنده هام داخل خونه هستن و تنهاي پرنده هايي كه نزديكشون هست مرغ عشق هست
    الان هنوز دو تا نر دارم با وجود همين دوتا قفس رو ضد عفوني كنم؟البته من هرروز آبشون رو عوض و شسشتو ميدم ، يه چيزي الان يادم اومد و اون اينه كه من اين قفس رو از كسي گرفتم كه قبلا توش پرنده داشته و يمدت قفس خالي بوده و من آوردم و فنج هام رو داخلش گزاشتم ميخواستم ببينم ميشه مشكل از اين باشه؟
    و اينكه احتمال داره بعاث بيماري در مرغ عشق هام بشن؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    سلام و درود
    نه دسترسي ندارن پرنده هام داخل خونه هستن و تنهاي پرنده هايي كه نزديكشون هست مرغ عشق هست
    الان هنوز دو تا نر دارم با وجود همين دوتا قفس رو ضد عفوني كنم؟البته من هرروز آبشون رو عوض و شسشتو ميدم ، يه چيزي الان يادم اومد و اون اينه كه من اين قفس رو از كسي گرفتم كه قبلا توش پرنده داشته و يمدت قفس خالي بوده و من آوردم و فنج هام رو داخلش گزاشتم ميخواستم ببينم ميشه مشكل از اين باشه؟
    و اينكه احتمال داره بعاث بيماري در مرغ عشق هام بشن؟
    بله احتمال داره که بخاطر الودگی قفستون باشه
    فنچ هاتون موقتا به جای دیگری منتقل کنید . قفستون رو ابتدا با حشره کش اسپری کنید و بعد با آب و تاید بشورید و چند ساعتی جلوی افتاب بگذارید
    نی و سایر لوازم قفس را هم همگی خوب بشورید

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza5113 نمایش پست ها
    بله احتمال داره که بخاطر الودگی قفستون باشه
    فنچ هاتون موقتا به جای دیگری منتقل کنید . قفستون رو ابتدا با حشره کش اسپری کنید و بعد با آب و تاید بشورید و چند ساعتی جلوی افتاب بگذارید
    نی و سایر لوازم قفس را هم همگی خوب بشورید
    سلام و ارادت
    حتما اين كار انجام ميشه فقط يه سسوال احتمال سرايت بيماري به مرغ عشق هام كه قفسشون كنار اين قفس بوده هست يا نه؟

مدیر انجمن آکواریوم

نوع حیوان خانگی
    خرس قطبی
    شماره عضویت
    3829
    سلام و درود
    من دوتا ماده داشتم كه چند وقت پيش مشكلي براش پيش اومد و مرد و الان ديدم دقيقا همون مشكل براي اين يكي ماده پيش اومده ميخواستم ببينم مشكل چيه؟راه حلش چيه؟ميشه تا قبل صبح فردا مشكل رو بر طرف كنم يا نه ؟آخه قبلي صبح نشده مرد
    تو اين حالت فنج تعادل نداره و نميتونه پرواز كنه و به خودش باد ميكنه

سلام فنچ شما از کف قفس غذا نخورده؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ ، قناری ، مرغ عشق ، آکواریوم
    شماره عضویت
    12446
    سلام

چرا جوجه فنچ من از لونه بیرون نمیاد ؟ دیگه 1 ماهش داره می شه

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    14440
    سلام
    فنچ
    شما از کف قفس غذا نخورده؟
    سلام و درود
    نه فكر نميكنم چون هميشه غذا براشون محيا بوده و نيازي نداشته از كف بخورن ، لااقل من كه نديدم.
    ولي با اين همه خدا رو شكر كه امروز حالش خيلي بهتر شده و سرپا شده

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    سلام و ارادت
    حتما اين كار انجام ميشه فقط يه سسوال احتمال سرايت بيماري به مرغ عشق هام كه قفسشون كنار اين قفس بوده هست يا نه؟
    احتمال داره ولی چون قفسشون مجزا بوده خیلی نگران نباشید
    ایشالا که مشکلی پیش نمیاد

صفحه 81 از 348 نخستنخست ... 316263646566676869707172737475767778798081828384858687888990919293949596979899100131181 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)