صفحه 8 از 348 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262758108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 71 به 80 از 3471
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    سلام دوست عزیز
    عکسی که گذاشتید باز هم قابل رویت نیست .

كاربران منتظر ايميل تاييد

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    نقل قول نوشته اصلی توسط arooseholandy نمایش پست ها
    سلام.بهتره چند ساعتی ظرف غذاشون رو برداری و بجای ارزن توی ظرف غذاشون هویج و سفیده تخم مرغ رنده شده بریزی.فقط کافیه دفعه اول امتحان کنن به مرور بهش عادت میکنن.
    ممنون از جوابتون منم بعد این راهنماییتون تا ظهر فقط براشون تخم مرغ و هویچ رنده شده گذاشتم ولی نگاهشم نکردند داشتند پنبه داخل لانه رو میخوردند ولی غذاهارو نخوردند

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط محمد52 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون منم بعد این راهنماییتون تا ظهر فقط براشون تخم مرغ و هویچ رنده شده گذاشتم ولی نگاهشم نکردند داشتند پنبه داخل لانه رو میخوردند ولی غذاهارو نخوردند
    باید به مرور عادتشون بدی.زمان میبره.با یکی دوبار درست نمیشه.

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    نقل قول نوشته اصلی توسط رضا قلیخانی نمایش پست ها
    سلام عکسی دیده نمیشه.تو آپلود سنتر عضو شید وعکس ها رو آپلود کنید بعد مجددا عکس هاشون رو اینجا بذارید.البته معمولا فنچ زبرا تو پرنده فروشی ها هست

[IMG][/IMG]از آپلود سنتر استفاده کردم امیدوارم این بار عکس هاش نمایش داده بشن ممنونم از دوستانم

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    1-این فنچ های من از چه نوع فنچی هستند این هم بگم آوازشون خیلی قشنگه2- به من گفتند صورتیه نر و زیتونیه ماده هست درسته؟ 3-هنوز ندیدم جفت گیری کنند ولی همان دو روز اول با هم جفت شدند وتو لونه میرند من حدود دوماهه که خریدمشون4- در ضمن بگم که غیر ارزن وسبزی هیچ چیز نمی خورند حتی با رهنمایی یکی از دوستان تو همین فروم تا ظهر بهشون هیچ چیز ندادم فقط تخم مرغ و هویچ رنده شده دادم ولی نخوردند. منو راهنمایی کنید ببخشید سوالاتم زیاد شد ممنونم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    1-این فنچ های من از چه نوع فنچی هستند این هم بگم آوازشون خیلی قشنگه2- به من گفتند صورتیه نر و زیتونیه ماده هست درسته؟ 3-هنوز ندیدم جفت گیری کنند ولی همان دو روز اول با هم جفت شدند وتو لونه میرند من حدود دوماهه که خریدمشون4- در ضمن بگم که غیر ارزن وسبزی هیچ چیز نمی خورند حتی با رهنمایی یکی از دوستان تو همین فروم تا ظهر بهشون هیچ چیز ندادم فقط تخم مرغ و هویچ رنده شده دادم ولی نخوردند. منو راهنمایی کنید ببخشید سوالاتم زیاد شد ممنونم
    سلام.عکس بی کیفیتی از دور گذاشتی.چند خریدی؟خیلی ریز هستن درسته؟رنگارنگ بودن خریدی؟

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    Fishes - Budgerigar - Finch
    شماره عضویت
    11139
    سلام دوست عزیز
    همونطورکه دوست عزیزم arooseholandy فرمودن اگر امکان داره یه عکس وازه تر از فنچ هاتون قرار بدید چون تشخیص دادن نژاد و جنسیتشون با این تصویر واقعا دشواره ولی حدس میزنم گفتم فقط حدس میزنم که از نژاد گلدین باشن .
    با احترام

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی،گرین چیک
    شماره عضویت
    11502
    ممنون از لطفتون دوستان این فنچها اندازه فنچهای زبرا هستند ولی کمی بزرگترند و آوازشون با اونا فرق داره و قشنگتره و از اول هم رنگی بودند این دوتا عکس رو هم قرار میدم شاید کیفیت بهتر داشته باشیه از این بهتر فعلا نمیتونم عکس بگیرم چون دوربین موبایلم همینه و نیز نزدیکشون میشم میرند تو لونشون.اگر متوجه نژادشون شدید لطفا سوالات مرا جواب بدید در ضمن ممنونم از بذل وقتتون
    محمد. ص
    1-این فنچ های من از چه نوع فنچی هستند این هم بگم آوازشون خیلی قشنگه2- به من گفتند صورتیه نر و زیتونیه ماده هست درسته؟ 3-هنوز ندیدم جفت گیری کنند ولی همان دو روز اول با هم جفت شدند وتو لونه میرند من حدود دوماهه که خریدمشون4- در ضمن بگم که غیر ارزن وسبزی هیچ چیز نمی خورند حتی با راهنمایی یکی از دوستان تو همین فروم تا ظهر بهشون هیچ چیز ندادم فقط تخم مرغ و هویچ رنده شده دادم ولی نخوردند. منو راهنمایی کنید ببخشید سوالاتم زیاد شد ممنونم

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]

کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    فنچ,عروس هلندی
    شماره عضویت
    11498
    ممنون از لطفتون دوستان این فنچها اندازه فنچهای زبرا هستند ولی کمی بزرگترند و آوازشون با اونا فرق داره و قشنگتره و از اول هم رنگی بودند این دوتا عکس رو هم قرار میدم شاید کیفیت بهتر داشته باشیه از این بهتر فعلا نمیتونم عکس بگیرم چون دوربین موبایلم همینه و نیز نزدیکشون میشم میرند تو لونشون.اگر متوجه نژادشون شدید لطفا سوالات مرا جواب بدید در ضمن ممنونم از بذل وقتتون
    محمد. ص
    1-این فنچ های من از چه نوع فنچی هستند این هم بگم آوازشون خیلی قشنگه2- به من گفتند صورتیه نر و زیتونیه ماده هست درسته؟ 3-هنوز ندیدم جفت گیری کنند ولی همان دو روز اول با هم جفت شدند وتو لونه میرند من حدود دوماهه که خریدمشون4- در ضمن بگم که غیر ارزن وسبزی هیچ چیز نمی خورند حتی با راهنمایی یکی از دوستان تو همین فروم تا ظهر بهشون هیچ چیز ندادم فقط تخم مرغ و هویچ رنده شده دادم ولی نخوردند. منو راهنمایی کنید ببخشید سوالاتم زیاد شد ممنونم

[IMG][/IMG]

[IMG]را م[/IMG]
    سلام دوست عزیز شما میتونید قسمت معرفی نژ ادهای فنچ را مطالعه کنید در آنج نژادهای فنچ با عکس نشان داده شده

کاربر ثابت

نوع حیوان خانگی
    ؟؟؟
    شماره عضویت
    8715
    محمد. ص

[IMG][/IMG]

[IMG][/IMG]
    سلام فنچ های شما تا اون جایی که من میدونم فنچ چاشنی هستند و یکی دوسالی هست که خیلی رایج شدن ولی قیمتش تقریبا سه برابر این فنچ معمولی ها هست

صفحه 8 از 348 نخستنخست 12345678910111213141516171819202122232425262758108 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)