صفحه 76 از 348 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495126176 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 751 به 760 از 3471
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    همه رفتند فقط مونده ماهی :(
    شماره عضویت
    14440
    سلام و درود خدمت دوستان
    من دو روزه كه يه مشكل خيلي جدي در قفس فنج هام ديدم كه متاسفانه تا امشب نتونستم اين رو بيان كنم ببينم چرا چيه.
    يكي دوروزي كنار پرنده هام نبودم بعد كه اومدم ديدم يكي از فنج هام دچار مشكل شده كه يكي از چشماش از بين رفته عكس هاي زير رو مشاهده كنيدمتاسفانه آپلود سنتر انجمن كار نميكنه امشب مجبورم اينطوري عكس بزارم)
    عكس چشم معيوب: دانلود DSC00524 JPG
    عكس چشم سالم: دانلود DSC00525 JPG
    عكس ريزش پر ها: دانلود DSC00526 JPG

مشكل چشمش رو احتمال ميدم كه با اون نر ديگه دعوا كرده باشه چون جديدا خيلي باهم دعوا ميكنن نميدونم چرا اما مشكل ريزش پرها رو نميدونم چيه و چرا اينطوري شده؟؟؟

و اما امروز با چيزي ديگه مشاهده كردم ديدم يكي از ماده هام حفظ تعادل نداره و نميتونه روي پاهاش بمونه اين يكي ديگه چش شده؟؟
    اينم بگم من دو جفت فنچ در يك قفس دارم ، البته دو تا لونه هم دارم ولي خب نميدونم چرا هر 4تاشون ميرن داخل يك لونه

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    همه چی
    شماره عضویت
    12534
    دوستان اساسی حالم گرفته.....نر و ماده بچه ها رو که تازه از لونه دراومدن و پر دارن از دم شروع به خوردنشون می کنن و یکی رو کشتن و اون یکی تمام پرهای دمشو کندن که مجبور شدم جداش کنم........
    راستی اون یکی جفت هم مادس یکی از انگشت های پاش سیاه شده و به سختی می پره؟

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ
    شماره عضویت
    14357
    سلام کف دریا یه جای بدن هشت پا هست که وقتی فنچا میخورن کلسیم کافی برای تخم گزاری رو بدست می اورند

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ/مرغ عشق/عروس هلندی/همستر/خرگوش/اسب
    شماره عضویت
    14562
    ممنون
    چطوری کف دریا بخرم و چطوری ب فنچ ها بدم

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط texima نمایش پست ها
    سلام و درود خدمت دوستان
    من دو روزه كه يه مشكل خيلي جدي در قفس فنج هام ديدم كه متاسفانه تا امشب نتونستم اين رو بيان كنم ببينم چرا چيه.
    يكي دوروزي كنار پرنده هام نبودم بعد كه اومدم ديدم يكي از فنج هام دچار مشكل شده كه يكي از چشماش از بين رفته عكس هاي زير رو مشاهده كنيدمتاسفانه آپلود سنتر انجمن كار نميكنه امشب مجبورم اينطوري عكس بزارم)
    عكس چشم معيوب: دانلود DSC00524 JPG
    عكس چشم سالم: دانلود DSC00525 JPG
    عكس ريزش پر ها: دانلود DSC00526 JPG

مشكل چشمش رو احتمال ميدم كه با اون نر ديگه دعوا كرده باشه چون جديدا خيلي باهم دعوا ميكنن نميدونم چرا اما مشكل ريزش پرها رو نميدونم چيه و چرا اينطوري شده؟؟؟

و اما امروز با چيزي ديگه مشاهده كردم ديدم يكي از ماده هام حفظ تعادل نداره و نميتونه روي پاهاش بمونه اين يكي ديگه چش شده؟؟
    اينم بگم من دو جفت فنچ در يك قفس دارم ، البته دو تا لونه هم دارم ولي خب نميدونم چرا هر 4تاشون ميرن داخل يك لونه
    سلام.چشم قطعا فقط با ضربه خوردن از بین رفته ولی حتما به یک قفس مجزا انتقالش بده و مراقب باش که مجدد ضربه نخوره که عفونت کنه.
    پرها هم ممکنه در اثر کنده شدن هرچند به نظرم داره پرریزی میکنه.
    از ماده ای که میگید عکس بگذارید و بفرمایید که چطور تعادل نداره؟از روی میله میفته؟گردنش رو نمیتونه سفت نگه داره؟جفت هارو جدا کنید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha e ba khoda نمایش پست ها
    ممنون
    چطوری کف دریا بخرم و چطوری ب فنچ ها بدم
    پرنده فروشی ها یا عطاری ها هردو سنگ کف دریا دارن که میتونید تهیه کنید و لای میله های قفس بگذارید.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul051 نمایش پست ها
    سلام کف دریا یه جای بدن هشت پا هست که وقتی فنچا میخورن کلسیم کافی برای تخم گزاری رو بدست می اورند
    سلام.کف دریا از قسمتی از سقوط فقرات ماهی مرکب بیرون میاد.لطفا از نقل قول استفاده کنید.

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    فنچ/مرغ عشق/عروس هلندی/همستر/خرگوش/اسب
    شماره عضویت
    14562
    با سلام
    ماده س ماهه هم امکان داره دوباره پرریزی داشته باشه قسمت پای سمت چپش مقداری پرش ریخته و گوشت رونش معلومه
    باتشکر

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط granturismo نمایش پست ها
    دوستان اساسی حالم گرفته.....نر و ماده بچه ها رو که تازه از لونه دراومدن و پر دارن از دم شروع به خوردنشون می کنن و یکی رو کشتن و اون یکی تمام پرهای دمشو کندن که مجبور شدم جداش کنم........
    راستی اون یکی جفت هم مادس یکی از انگشت های پاش سیاه شده و به سختی می پره؟
    سلام.جوجه ها دون خور شدن؟جفتی که ماده انگشتش سیاه شده توی لونه میره؟نخ دور پاش نتابیده؟

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط tanha e ba khoda نمایش پست ها
    با سلام
    ماده س ماهه هم امکان داره دوباره پرریزی داشته باشه قسمت پای سمت چپش مقداری پرش ریخته و گوشت رونش معلومه
    باتشکر
    سلام.معمولا خیلی از پرنده ها بعد از تغییر فصل پرریزی میکنن و چندان عجیب نیست.لطفا عکس بگذارید

صفحه 76 از 348 نخستنخست ... 26575859606162636465666768697071727374757677787980818283848586878889909192939495126176 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)