صفحه 69 از 348 نخستنخست ... 19505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788119169 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 681 به 690 از 3471
    همکار قدیمی (معاون انجمن باجریگار)

نوع حیوان خانگی
    بلبل خرما،ملنگو،یاکریم،خرگوش،لاک پشت
    شماره عضویت
    10862
    سلام دوستان

سه شب پيش پرنده هام تو قفس استراحت ميكردن. چراغ اتاق رو كه روشن كردم به شدت وحشت كردن. همون موقع يكي از فنج هاي ماده ام به صورت وارونه افتاد كف قفس. وقتي تكونش دادم دوباره شروع كرد به پرواز. فردا صبحش اولش خوب بود ولي بعدش دوباره ديدم همونجوري افتاده كف قفس
    متاسفانه امروز صبح كه نگاه كردم ديدم مرده

به خاطر شوكي كه اون شب بهش وارد شد مرده؟ آخه اون شب به جز اين فنج 2 تا فنج ديگه هم بودن ولي اون ها سالم هستن

يكي ميگفت شايد سكته كرده. درسته؟؟؟؟؟ ميشه؟؟؟؟؟ واقعا ؟؟؟؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ ، قناری ، مرغ عشق ، آکواریوم
    شماره عضویت
    12446
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهرانه نمایش پست ها
    سلام دوستان

سه شب پيش پرنده هام تو قفس استراحت ميكردن. چراغ اتاق رو كه روشن كردم به شدت وحشت كردن. همون موقع يكي از فنج هاي ماده ام به صورت وارونه افتاد كف قفس. وقتي تكونش دادم دوباره شروع كرد به پرواز. فردا صبحش اولش خوب بود ولي بعدش دوباره ديدم همونجوري افتاده كف قفس

به خاطر شوكي كه اون شب بهش وارد شد مرده؟ آخه اون شب به جز اين فنج 2 تا فنج ديگه هم بودن ولي اون ها سالم هستن

این فنچ جماعت هم دردسر شده بخدا

هم ترسو هسن هم اینکه تو نگهداری تخم و جوجه بی مسئولیت هستن

همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط irandidar نمایش پست ها
    این فنچ جماعت هم دردسر شده بخدا

هم ترسو هسن هم اینکه تو نگهداری تخم و جوجه بی مسئولیت هستن

سلام
    ولی خداروشکر فنچای من فنچای خیلی خوب و سازگاری هستن . نمیدنم شاید شانس من اینطوری بوده
    الان یکی از جفتهای فنچام جوجه های سری دومشون رو هم بزرگ کردن ( این دفعه چهارتا )
    اون یکی جفت هم روی تخما خوابیدن و بمب هم تکونشون نمیده .
    ب نظرم هر موجودی ی سری خلق و خوی خاص واسه زندگی کردن داره ک اگه اونارو براش فراهم کنیم ، هیچوقت ازشون دل زده نمیشیم .
    ایشالا دیگه اتفاقاتی از این قبیل برای پرنده های هیچکدوممون ( همچنین مهرانه خانوم ) رخ نده .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    دوران پر ریزی فنچ چقدر طول میکشه.
    اگه جوجه فنچ ها رو بفرستم توی قفس عروس هلندی مشکل ساز نمیشه؟

خانواده اجازه نمیدن قفس اضافه کنم.

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    کبوتر و مرغ و سگ و باچریگار
    شماره عضویت
    14388
    سلام دوستان

درود بر شما دوست عزیز.....بله به خاطر استرسی است که بهش وارد شده....فنچ ها بسیار ضعیفن و با کمی ترس ممکن است مشکلی براشون پیش بیاد....حتی یکی از دوستانم ...شب اومده بود که کف قفسشون رو تمیز کنه ایقد فنچ ها خودشون رو به کف قفس کوبوندند و اخر هم فنچ مادش افتاد وسط قفس اما خدارو شکر بعد از مدتی حال فنچ خوب خوب شد

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    1111
    شماره عضویت
    12065
    سلام
    اکثر حیوون ها میونه خوبی با صدای ناگهانی و نور ندارن بهتر قفسشو جای بهتری بزارید.یکی از اشناهای ما تو نورگیر خونشون زیر بوته های درختچه هاش گذاشتن جای دنجی هست و نوری مستقیمی هم بالای سرشون نیست.
    در مورد سکته تو حیون هایی که من داشتم خرگوش و گربه خیلی به صدا حساس هستن و خرگوش جز حیوون هایی هست که اگه شکه بشه سکته میکنه و همون موقع میمیره.
    کلا نگهداری حیوون تو اتاق دردسرش خیلی زیاده من شب ها چراغ رو که خاموش میکنم اگه چیزی فراموش کرده باشم انجام بدم دیگه نمیتونم چراغ رو بخاطر دیسکس هام روشن کنم مجبورم با نور موبایل و خیلی اهسته مثل دزد ها کارم رو انجام بدم دیسکس ها نترسن...

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق . فنچ
    شماره عضویت
    14419
    سلام

من سه روز پيش يه جفت فنچ گرفتم از همون روز اول نر شروع كرد به خوندن و ماده لونه رو درست كرد باهم ميرن تو لونه داداش يعني جفت خوردند

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط مولتي ويتامين نمایش پست ها
    سلام

من سه روز پيش يه جفت فنچ گرفتم از همون روز اول نر شروع كرد به خوندن و ماده لونه رو درست كرد باهم ميرن تو لونه داداش يعني جفت خوردند
    سلام دادا
    خوش اومدی
    عزیز مطمن ترین راه اینه ک ، شما خودت جفتگیریشون رو ببینی . اگه دیدی ، باید منتظر لونه سازی و ب دنبال اون ، تخم گذاشتنشون باشی .
    ی خورده توی لونه پنبه دونه بذار ، بعدش پنبه دونه رو با انگشتت یکم گود کن .
    بعد یکم پنبه دونه بذار داخل قفس ، حرکاتشون رو زیر نظر بگیر ، اگه دیدی نر پنبه دونه هارو میبره توی لونه و یا مدام جا ب جاشون میکنه ، این نشونه ی خوبیه ( ولی باز قطعی نیس ، چون شاید ماده آماده نباشه )
    حالا اگه دیدی ک ماده هم بعضی اوقات توی لونه سازی ب نر کمک میکنه ، دیگه تقریبا باید خیالت راحت باشه .
    مقدار پنبه دونه رو هم خیلی نذار ، تا ی وقت اگه تخم گذاشتن ، خدایی نکرده تخما از لونه بیفتن .
    بازم اگه سوالی داشتی من و بقیه دوستان درخدمتیم .

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط مولتي ويتامين نمایش پست ها
    سلام

درضمن اینایی ک خودتون فرمودی ، همه شون نشونه های خوبیه . اما عرض کردم ک قطعی نیس .
    مطمن ترین راه دیدن جفتگیریشونه .
    تو این مدت خیلی هم بهشون سرک نکش ، بذار تو حال خودشون باشن . ( چن یکم تو دوره لونه سازی و تخمگذاری حساس تر تر میشن )
    مصرف جعفری و تخم مرغ آبپز و سایر مواد مغذی هم فراموش نشه .
    خدافس

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    سلام دوستان

بله سکته کرده و مرده
    استرس گاهی موجب غش و سکته میشه در پرنده ها

صفحه 69 از 348 نخستنخست ... 19505152535455565758596061626364656667686970717273747576777879808182838485868788119169 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 2 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 2 مهمان ها)