صفحه 59 از 348 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 581 به 590 از 3471
    کاربر عالی

نوع حیوان خانگی
    قناری. طرقه.سهره.ماهی و..... اسلحه ماسک
    شماره عضویت
    8684
    به نظر من یه کارگاه نجار مراجعه کن و بهش بگ تا برات یه لونه بزرگ درست کنه فقد به اندازه ورودی در قفست باشه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_ir نمایش پست ها
    دوستان واسه سری بعد تخم گذاری فنچ ها میخوام لانه بزرگتری بگذارم. یکی از دوستان گفت 2تا از همین لانه های پلاستکی رو یکی بکن.

میشه توضیج بدید به چه شکل ؟؟

ایده ال ترین لانه واسه فنچ به شکل هستش:دست ساز
    شکل ظاهری لانه اهمیتی نداره اما نباید بیش از حد بزرگ باشه. میتونی 2تا ازاین لانه فنچ های پلاستیکی را از بغل به هم بچسبونی فقط باید تیغه وسطش را برداری و حذف کنی! میتونی با یه سری وسایل ساده و یک قوطی رب گوجه لانه خوبی براشون درست کنی که من خودم از این نوع استفاده میکنم. میتونید با فیبر یا ام دی اف لانه چوبی بسازید. این ها همه سلیقه ای هستن

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    شاه طوطی
    شماره عضویت
    12579
    این لانه مناسب هستش:؟؟؟؟؟

:::کلاغ سفید:::تولید و فروش انواع قفس پرنده و لوازم آن:::

این توضیحات هم داده شده:

با سلام. پیرو خبر قبلی در مورد آشیانه جدید فنچ به اطلاع شما عزیزان میرساند اشیانه جدید مدل فرانسوی به تولید انبوه رسیده ودر بازار موجود است. از مزایای این آشیانه این است که قسمت فوقانی آن قابل جدا سازی می باشد وبه راحتی می توان داخل آنرا تمیز و دوباره نصب کرد.

همکار قدیمی

نوع حیوان خانگی
    عروس هلندی و مرغ عشق
    شماره عضویت
    5168
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima_ir نمایش پست ها
    این لانه مناسب هستش:؟؟؟؟؟

:::کلاغ سفید:::تولید و فروش انواع قفس پرنده و لوازم آن:::

این توضیحات هم داده شده:

با سلام. پیرو خبر قبلی در مورد آشیانه جدید فنچ به اطلاع شما عزیزان میرساند اشیانه جدید مدل فرانسوی به تولید انبوه رسیده ودر بازار موجود است. از مزایای این آشیانه این است که قسمت فوقانی آن قابل جدا سازی می باشد وبه راحتی می توان داخل آنرا تمیز و دوباره نصب کرد.
    سلام.این لونه ی مورد اشاره به صورت انبوه توی بازار آزادگان هست.این لونه بیشتر به دلیل عمق بیشتر برای برزیلی مناسبه اما فنچ هم میتونه ازش استفاده کنه.

کاربر ساده

نوع حیوان خانگی
    فنچ * مرغ عشق * ماهی
    شماره عضویت
    12558
    سلام ...

لونه سازی فنچ معمولا چقدر طول میکشه ؟؟؟

اینا الان 2 هفته ست هر چی قفسه میبرن تو لونه .... دیگه لونه شون پر شده ....

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ ، قناری ، مرغ عشق ، آکواریوم
    شماره عضویت
    12446
    دوستان من به دلیلی اینکه فنچم تازه تخم گذاشته بود و جوجه نشده بود لونشون رو 1 ماه پیش برداشتم تا تقویت بشن

و همچنین موهای فنچ مادم ریخته بود و دوباره داره در میاره

اما تو این چند روز 3 تا تخم تو کف قفس و جادونی گذاشته و من برشون داشتم تا موهای فنچ مادم تکمیل بشه

آیا این چند تا تخم نتیجه جفت گیری بوده ؟ اینکه من الان دوباره لونه بذارم ؟

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    فنچ ، قناری ، مرغ عشق ، آکواریوم
    شماره عضویت
    12446
    دوستان من به دلیلی اینکه فنچم تازه تخم گذاشته بود و جوجه نشده بود لونشون رو 1 ماه پیش برداشتم تا تقویت بشن

اما تو این چند روز 3 تا تخم تو کف قفس و جادونی گذاشته و من برشون داشتم تا موهای فنچ مادم تکمیل بشه

آیا این چند تا تخم نتیجه جفت گیری بوده ؟ من تخماشون رو برداشتم می شه بعد از تکمیل شدن موهای فنچ ماده دوباره لونه بذارم ؟ اینکه من الان دوباره لونه بذارم ؟

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط hhhaammiiddd3 نمایش پست ها
    سلام ...

لونه سازی فنچ معمولا چقدر طول میکشه ؟؟؟

اینا الان 2 هفته ست هر چی قفسه میبرن تو لونه .... دیگه لونه شون پر شده ....
    لانه سازی معمولا 2-3 روز طول میکشه ولی فنج ها مرتب در حال تزیین لانه هستند حتی زمانی که جوجه داخل لانه داشته باشند.
    اما باید بدونید بعد از جفت گیری های پی در پی تا 2 هفته گاهی زمان میبره تا اولین تخم در بدن ماده ایحاد بشه
    موفق باشید

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط irandidar نمایش پست ها

آیا این چند تا تخم نتیجه جفت گیری بوده ؟ اینکه من الان دوباره لونه بذارم ؟
    اینکه این تخمها حاصل جفت گیری بوده یا از سر مستی ماده گذاشته شده فقط با زیر نظر گرفتن رفتارشون میتونید متوجه بشید! اگر شاهد جفتگیری فنچ هاتون هستید حتما براشون لانه بگذارید

کاربرفعال

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق - عروس هلندی- فنچ- بلدرچین-ماهی های آکواریومی
    شماره عضویت
    14225
    فنچ های من 27 مرداد اولین تخم خود را گذاشت و تا 31 مرداد 4 تا تخم دیگه کرد که جمعا شدن 5 تخم و از اولین تخمی که گذاشت روشون خوابید پس باید از 27 ام حساب کنم؟؟ تو تاپیک خوندم در تابستان از تخم های فنچ بین 8 تا 11 روز جوجه در میاد پس باید تو این چند روزه اولین جوجه از تخم دربیاد درسته؟؟

-در اتاقی که فنچ ها قرار دارند یک آکوریوم ماهی هم هست که روزی یکی دو لیتر از آبش تبخیر میشه به نظر شما رطوبت تخم ها تامین شده هست؟؟(قفس در ارتفاع 2 متری از سطح زمین و نیم متر مونده به سقف قرار داره) در ضمن ساعتی از روز هم باد کولر آبی هم به طور غیر مستقیم در اتقاق در جریان هست که اون هم رطوبت داره...

- بعد از اینکه جوجه های از تخم در اومدن از چه زمانی و چندبار در هفته و چند بار در روز و تا چه مدتی بهشون تخم مرغ داد؟؟ (چون والدین هم به هر حال می خورند و برای اون ها زیادیش خوب نیست)

صفحه 59 از 348 نخستنخست ... 9404142434445464748495051525354555657585960616263646566676869707172737475767778109159 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)