صفحه 47 از 348 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656697147 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 461 به 470 از 3471
    همکار قدیمی ( معاون انجمن فنچ )

نوع حیوان خانگی
    فنچ // مرغ عشق // سهره // قناری
    شماره عضویت
    12291
    سلام
    جوجه هامو جدا کردم .
    الان اگه بخوام ب جفتا استراحت بدم ، علاوه بر این ک لونه رو بردارم ، کار دیگه ای نمیتونم بکنم ؟؟؟
    مثلا ی کاری کنم ک اصلا باهم تماس نداشته باشن . یا ی کاری شبیه همین . تا دفعه بعدی حسابی آماده شن
    میشه آیا ؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    ی سوال دیگه
    الان ک من جوجه هامو از پدر و مادراشون جدا کردم ، اینا ک یکی دوماه دیگه ب سن بلوغ میرسن ، ی وقت خواهر و برادر باهم جفت نخورن ؟؟؟
    ک فکر میکنم پایه ریزی واسه ی همچین کاری ، هم ب دور از انسانیته هم از نظر ژنتیکی داغون میشن .
    پس چیکار کنم ؟؟؟
    از طرفی هم نمیتونم واسه هرکدوم ی قفس جدا بگیرم ک
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    نقل قول نوشته اصلی توسط rezza نمایش پست ها
    ی سوال دیگه
    الان ک من جوجه هامو از پدر و مادراشون جدا کردم ، اینا ک یکی دوماه دیگه ب سن بلوغ میرسن ، ی وقت خواهر و برادر باهم جفت نخورن ؟؟؟
    ک فکر میکنم پایه ریزی واسه ی همچین کاری ، هم ب دور از انسانیته هم از نظر ژنتیکی داغون میشن .
    پس چیکار کنم ؟؟؟
    از طرفی هم نمیتونم واسه هرکدوم ی قفس جدا بگیرم ک
    ممنون میشم اگه راهنمایی کنین
    سلام دوست عزیز
    اولا جوجه ها باید حد اقل تا 5 هفتگی پیش پدر و مادر باشند وبعد جدا شوند،امیدوارم که زودتر جدا نکرده باشید زیرا اگر دون خور نشده باشند بامشکل مواجه میشوید .
    ثانیا جوجه ها را میتوانید تا زمان بلوغ باهم نگه دارید ،یعنی تا زمانی که نوک هاشون رنگ بگیرد و تشخیص نر وماده واضح باشد که این اتفاق در 2 ماهگی رخ میدهد .
    ثالثا شما میتوانید 2 بار متوالی تکثیر کنید ولی بعد از 2 بار بهتره با برداشتن لانه و جدا کردن جفت ها از هم مدتی به انها استراحت دهید.
    امیدوارم پاسخ سوالاتونو پیدا کرده باشید

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadreza5113 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    اولا جوجه ها باید حد اقل تا 5 هفتگی پیش پدر و مادر باشند وبعد جدا شوند،امیدوارم که زودتر جدا نکرده باشید زیرا اگر دون خور نشده باشند بامشکل مواجه میشوید .
    ثانیا جوجه ها را میتوانید تا زمان بلوغ باهم نگه دارید ،یعنی تا زمانی که نوک هاشون رنگ بگیرد و تشخیص نر وماده واضح باشد که این اتفاق در 2 ماهگی رخ میدهد .
    ثالثا شما میتوانید 2 بار متوالی تکثیر کنید ولی بعد از 2 بار بهتره با برداشتن لانه و جدا کردن جفت ها از هم مدتی به انها استراحت دهید.
    امیدوارم پاسخ سوالاتونو پیدا کرده باشید

فرمودین تا دونخور شن ، اینام الان همه شون هم دون میخورن ، هم آب .
    درضمن اینا تا قبل از این ک جداشون کنم ، ی خورده با پدر و مادرشون نزاع میکردن . ک ب نظرم این خودش یکی از نشونه های اینه ک پدر و مادر جوجه هارو مزاحم خودشون میدونن .
    بعدشم ، کاش اونموقع ک من گفتم قصد دارم جوجه هارو جدا کنم ، شما زحمت میکشیدی و میگفتی ک الان زوده .
    الانم اتفاقی نیفتاده ، میفرمایین زوده ، عیب نداره برمیگردونمشون پیش والدین گرامی .
    بازم ممنون

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722

فرمودین تا دونخور شن ، اینام الان همه شون هم دون میخورن ، هم آب .
    درضمن اینا تا قبل از این ک جداشون کنم ، ی خورده با پدر و مادرشون نزاع میکردن . ک ب نظرم این خودش یکی از نشونه های اینه ک پدر و مادر جوجه هارو مزاحم خودشون میدونن .
    بعدشم ، کاش اونموقع ک من گفتم قصد دارم جوجه هارو جدا کنم ، شما زحمت میکشیدی و میگفتی ک الان زوده .
    الانم اتفاقی نیفتاده ، میفرمایین زوده ، عیب نداره برمیگردونمشون پیش والدین گرامی .
    بازم ممنون
    اگر اینطور که میفرمایید میتونن مستقل غذا بخورن ایرادی نداره نگرانی نداره

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    اگر اینطور که میفرمایید میتونن مستقل غذا بخورن ایرادی نداره نگرانی نداره

بازم ممنون ک جواب دادین
    اینا حدودا 25 تیر ب دنیا اومدن ، ک اینطور ک شما میگین مثل این ک خیلی زودتر از موعد دونخور شدن .

( یکی دیگه از شگفتیهای پرنده هام )
    ی سوال دیگه
    اگه اجازه بدین میخوام بهشون استراحت بدم ، چون هر دو جفت ، دفعه ی قبلی تقریبا همه ی دوره تخمگذاری رو پشت سر گذاشته بودن ، اما با شکست مواجه شدن ....
    ینی میفرمایین ک جفت کاملا از هم جدا باشن ؟؟؟
    حتی هم و نبینن ؟؟؟
    اینجوری احتمال نداره ک دفعه ی بعد ، اصلا جفتگیری نکن و هم و ب عنوان جفت قبول نکنن ؟؟؟
    اینجوری
    حتی همو نبینن ؟؟؟

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    ببخشید ، من زیاد سوال میپرسم
    مگه فنچها جفتشون رو از بین گله انتخاب نمیکنن ؟؟؟
    خب من اگه بخوام بعدها از جوجه هام هم جوجه بگیرم ، باید چیکار کنم ؟؟؟
    ( با توجه ب این ک ی وقت خواهر با برادر جفت نخوره ) باید هرکدوم رو تو ی گله بذارم ؟؟؟
    اینجو
    ری ک برشکست میشم ک
    نمیدونم متوجه منظورم هستین یا نه

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722

بازم ممنون ک جواب دادین
    اینا حدودا 25 تیر ب دنیا اومدن ، ک اینطور ک شما میگین مثل این ک خیلی زودتر از موعد دونخور شدن .

( یکی دیگه از شگفتیهای پرنده هام )
    ی سوال دیگه
    اگه اجازه بدین میخوام بهشون استراحت بدم ، چون هر دو جفت ، دفعه ی قبلی تقریبا همه ی دوره تخمگذاری رو پشت سر گذاشته بودن ، اما با شکست مواجه شدن ....
    ینی میفرمایین ک جفت کاملا از هم جدا باشن ؟؟؟
    حتی هم و نبینن ؟؟؟
    اینجوری احتمال نداره ک دفعه ی بعد ، اصلا جفتگیری نکن و هم و ب عنوان جفت قبول نکنن ؟؟؟
    اینجوری
    حتی همو نبینن ؟؟؟
    25 تیر؟؟؟؟؟!!!!!! مگه همچین چیزی ممکنه؟! جوجه های منم 25 تیر به دنیا اومدن ، امروز تازه اولیش از لانه بیرون اومد ، اونوقت چطور ممکنه مال شما دون خور شده باشه و جدا کردید؟؟
    خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییلییی زوده........
    بله برای استراحت یکماه جفت ها را جدا نگه دارید تا خوب تقویت بشن و حتما کف دریا و پوسته تخم مرغ در اختیارشون بگذارید ،نگران جفت گیری نباشید دوباره جفت میخورند.

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    finch - aquarium -canary
    شماره عضویت
    13722
    ببخشید ، من زیاد سوال میپرسم
    مگه فنچها جفتشون رو از بین گله انتخاب نمیکنن ؟؟؟
    خب من اگه بخوام بعدها از جوجه هام هم جوجه بگیرم ، باید چیکار کنم ؟؟؟
    ( با توجه ب این ک ی وقت خواهر با برادر جفت نخوره ) باید هرکدوم رو تو ی گله بذارم ؟؟؟
    اینجو
    ری ک برشکست میشم ک
    نمیدونم متوجه منظورم هستین یا نه
    جفت انداختن فنچ مثل سایر پرنده ها خیلی کار سختی نیست و حتی نیاز به گله هم نداره ،کافیه دو تا فنچ بالغ و ترجیحا همرنگ را کنار هم بیندازید در یک قفس مجزا و صبر کنید تا جفت بخورند . فقط نباید خواهر و برادر باشند. و از همه مهمتر اینکه فنچی که جفت داشته باشه اگر از جفتش جدا کنید به این راحتیا با فنچ دیگری جفت نمیخورد .
    موفق باشید

نوع حیوان خانگی
    شماره عضویت
    12291
    25 تیر؟؟؟؟؟!!!!!! مگه همچین چیزی ممکنه؟! جوجه های منم 25 تیر به دنیا اومدن ، امروز تازه اولیش از لانه بیرون اومد ، اونوقت چطور ممکنه مال شما دون خور شده باشه و جدا کردید؟؟
    خیییییییییییییییییییییییی ییییییییییلییی زوده........
    بله برای استراحت یکماه جفت ها را جدا نگه دارید تا خوب تقویت بشن و حتما کف دریا و پوسته تخم مرغ در اختیارشون بگذارید ،نگران جفت گیری نباشید دوباره جفت میخورند.
    ب جون خودم
    باورتون نمیشه ، ازشون عکس بذارم ک همگی خوش و خرم کنار همدیگه هستن .

نه دیگه فرمودین جدا نکن ، منم برگردوندمشون پیش پدر و مادراشون .
    حتی الانم ک برگردوندم ، جوجه ی یکی از جفتها مادرشو اذیت میکنه ، مدام سعی داره ک مادرشو بزنه .
    درمورد غذا ک از خودم بیشتر ، ب اینا میرسم .

راستی ی چیزی الان یادم اومد ، این ک میگم 25 تیر ، چون وقتی رو تخما خوابیده بودن خیلی بهشون سر نمیزدم
    ( ب جز مواقع غذا دادن ) ، من 25 تیر از لونه شون صدای جیک جیکشون رو شنیدم و اونموقع متوجه شدم ک جوجه هاشون ب دنیا اومده .
    احتمال داره زودتر ب دنیا اومده باشن ؟؟؟
    آخه تا اونجا ک عقل ناقص من میدونه ، مثل این ک جوجه ی فنچ تا ی هفته اول اصلا صدا نداره .
    منم 25 تیر از صداشون متوجه شدم ک جوجه ها ب دنیا اومدن .

صفحه 47 از 348 نخستنخست ... 28293031323334353637383940414243444546474849505152535455565758596061626364656697147 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)