صفحه 340 از 348 نخستنخست ... 240290321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 3,391 به 3,400 از 3471
    کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    فنچ . مرغ عشق
    شماره عضویت
    15462
    الان رفتم نگاه کردم همه جوجه ها مرده افتادن کف قفس نر و ماده خوابیدن لونه

تیم مدیــریــت کـــل سایت

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfathi نمایش پست ها
    الان رفتم نگاه کردم همه جوجه ها مرده افتادن کف قفس نر و ماده خوابیدن لونه
    چند روز از باز شدن تخم ها گذشت و جوجه ها چند روزه بودند ؟
    تغذیه در روزهای ابتدایی باز شدن تخم ها خیلی مهم هستش دمای محیط هم همینطور و استرس والدین وووو اما اینکه هر 6 جوجه در یک روز تلف شدند به دلایلی که گفتم نمیتونه باشه و به احتمال زیاد مشکل از جفت فنچ های شما هستش که اولین احتمال جوان بودن و یا پیر بودن جفت ها داده میشود.
    پرسیدن سوال در پیام خصوصی ممنوع است.

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    فنج و. ماهی گوپی و بلدرچین
    شماره عضویت
    29065

21

سلام و ممنون از سایت خوبتون
    من ۳جفت دارم که توی یک قفس هستند بعد هم اینکه یه لونه گذاشتم شبا هم ۶ تا شون توی یه لونه میخوابم و سوالم اینه که اگه تخم بزارن ممکن فنچای دیگه بهش آسیب بزنن یانه؟؟ و اینکه چطور میتونم جفت ها را از هم تشخیص بدم و سوال دیگه هم اینکه اگه کم بود قوای بدنی داشته باشند امکان داره تخم هم یا خودشون رو بخورن؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماکیان.فنچ. سگ
    شماره عضویت
    29071
    سلام خدمت اعضای خوب پارسی پت
    بنظرم فنچهام جفت شده اند ولی داخل لونه نمیرن لونشونم دو سه روزه کاملا بالای قفس نصب کردم که بالاش نشینن حدودا چقدر طول میکشه که برن داخل لونه?

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi-ramazani نمایش پست ها
    سلام و ممنون از سایت خوبتون
    من ۳جفت دارم که توی یک قفس هستند بعد هم اینکه یه لونه گذاشتم شبا هم ۶ تا شون توی یه لونه میخوابم و سوالم اینه که اگه تخم بزارن ممکن فنچای دیگه بهش آسیب بزنن یانه؟؟ و اینکه چطور میتونم جفت ها را از هم تشخیص بدم و سوال دیگه هم اینکه اگه کم بود قوای بدنی داشته باشند امکان داره تخم هم یا خودشون رو بخورن؟
    سلام
    بهتره برای 3 جفت فنچ قفسی در نظر بگیرید که داخلش حداقل 5 لونه جا بگیره و اجازه بدید فنچ ها خودشون لونه رو انتخاب کنند و در اینصورت شما متوجه خواهید شد که کدام نر با کدام ماده جفت هستش .
    بله در صورت نیاز و کم بود املاح معدنی امکانش هست تخم های خودشون رو بخورند .

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط AminQR نمایش پست ها
    سلام خدمت اعضای خوب پارسی پت
    بنظرم فنچهام جفت شده اند ولی داخل لونه نمیرن لونشونم دو سه روزه کاملا بالای قفس نصب کردم که بالاش نشینن حدودا چقدر طول میکشه که برن داخل لونه?
    سلام
    اگر اطمینان دارید که فنچ ها جفت خورند باید از روز اول داخل لونه بروند و لونه سازی کنند در غیر اینصورت یا هنوز جفت نخوردند و یا لونه رو مناسب برای تخم گذاری ندیدند جای لونه و یا خوده لونه رو عوض کنید .

کاربر موثر

نوع حیوان خانگی
    ماهی
    شماره عضویت
    8977

آسیب دیدن پای فنچ

با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    یک فنچ بنگال دارم که او را در یک قفس بزرگ قرار دادم که متاسفانه پای چپ او به یکی از پیچ های موجود در قفس گیر کرد و زمانی که او را آزاد کردم متوجه شدم انگشتان خود را نمی تواند جمع کند و او را جدا کردم و در یک قفس کوچک قرار دادم. بی زحمت راهنمایی بفرمائید. با تشکر

نوع حیوان خانگی
    سهره قناری وماهى
    شماره عضویت
    11905
    نقل قول نوشته اصلی توسط MOHAMAD REZA GHOBASHI نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان محترم
    یک فنچ بنگال دارم که او را در یک قفس بزرگ قرار دادم که متاسفانه پای چپ او به یکی از پیچ های موجود در قفس گیر کرد و زمانی که او را آزاد کردم متوجه شدم انگشتان خود را نمی تواند جمع کند و او را جدا کردم و در یک قفس کوچک قرار دادم. بی زحمت راهنمایی بفرمائید. با تشکر
    سلام
    اگر انگشتان فنچ سیاه و خشک شده متاسفانه کاری نمیشه کرد ولی اگر هنوز خون در انگشتان در جریان هست قابل درمان هستش بهتره با آب ولرم روزانه پای پرنده رو شستشو بدید و بخوبی خشک کنید دمای محیط نگهداری پرنده مصدوم رو 2 الی 3 درجه بیشتر کنید اگرچه اولویت با تشخیص دکتر دامپزشک هستش

کاربر تازه وارد

نوع حیوان خانگی
    مرغ عشق
    شماره عضویت
    29227
    سلام ببخشید من دوتا مرغ عشق دارم تو اکواریوم مگه میدارم میخواستم بدونم وقتی پنجره و در بازه میتونم آزادشون کنم تو خونه یه موقع فرار نکنن؟

کاربر اخراج شده

نوع حیوان خانگی
    ماکیان.فنچ. سگ
    شماره عضویت
    29071
    نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza.f.qt نمایش پست ها
    سلام ببخشید من دوتا مرغ عشق دارم تو اکواریوم مگه میدارم میخواستم بدونم وقتی پنجره و در بازه میتونم آزادشون کنم تو خونه یه موقع فرار نکنن؟
    سلام دوست عزیز اولا که نگهداری مرغ عشق توی جاهای بسته که تهویه هوای مناسبی نداره کار درستی نست و اونارو افسرده و مریض میکنه پس در اولویت به فکر ی قفس مخصوص خودشون باش 30در 50 .ازاد کردنشون در اتاق مشکلی نداره ولی اینکه رفتو امد صورت میگیره و همچنین دوباره گرفتن مرغ عشقا به اونا استرس وارد میکنه

صفحه 340 از 348 نخستنخست ... 240290321322323324325326327328329330331332333334335336337338339340341342343344345346347348 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 3 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 3 مهمان ها)